za*ebano kako god da okrenes

Spookyloco

Zainteresovan član
Poruka
316
situacija je sledeca:

vase drustvo broji 9 ljudi. jedan prijatelj nadje devojku i svi je brzo prihvate, tako da ona postane deseti clan.

Ona je Mira, on Mirko.

I sad, cujete da je Mira prevarila Mirka, i pitate jednu osobu iz drustva i ona potvrdi, jer Mira joj je priznala. i saznate da jos dve osobe znaju.

i zamolite doticnu osobu koja ima pravu informaciju da porazgovara sa Mirom.

u medjuvremenu, vi saznajete da SVI iz drustva znaju sem jadnog Mirka.

Sta uraditi?

ja sam vec pojela govna...
 
Poslednja izmena:
e ja sam se oduvek pitala šta bih uradila
i pooooojma nemam...
valjda bih pritisnula miru da mu sama kaže...

ben ti situacije i te ljude što ne mogu lepo da se sakriju nego vas sve stavljaju u neugodan položaj.
ozbiljno.
 
krenesh ti polako da prichash o atomskoj fizici i o kvantnim brojevima, pa razglabaj tako jedno pola sata i kad bude skoro zaspao i izgubio interesovanje ti ubaci:
"I tako je Emanuel Kvant, Mira te prevarila mamicu joj *****, prebacio negativne polaritete atoma..."
 
nisam se raspitala, rekli mi pa sam potvrdila kod te Mirine bliske drugarice...

`vako: ja zamolila blisku Mirinu drugaricu da joj skrene paznju da svi u drustvu znaju i da sama kaze Mirku.

epilog: I Mira i Mirko su ljuti na mene, za Miru me ne interesuje jer je drolja koja vara mog ortaka, ali krivo mi je zbog Mirka

i krivo mi je sto su samo na mene ljuti!!!
 
jes, zeznuto.
ali, šta znam, ja bih uradio kako mislim da trebam, tj, rekao bih, kada već niko neće, bez obzira što to može biti bolno i može da se razume na pogrešan način.
ako neko ne ume da ceni, tj, ako mi zameri zbog iskrenosti, bem li ga
onda i ne mogu da očekujem ni prijateljstvo sa takvim ljudima.
a ti... po svom nahođenju....
 
Poslednja izmena:
rekla mi Mirina bliska drugarica moja jos bliza, da mu je ona nesto rekla, e sad STA??? to ne znam

cini mi se da mu je rekla kako ja pricam svasta... i sad on misli da sam ja protiv njega

a niko od ostalih drugara nece da kaze da su i oni znali i da potvrde pricu...

eto.
 
situacija je sledeca:

vase drustvo broji 9 ljudi. jedan prijatelj nadje devojku i svi je brzo prihvate, tako da ona postane deseti clan.

Ona je Mira, on Mirko.

I sad, cujete da je Mira prevarila Mirka, i pitate jednu osobu iz drustva i ona potvrdi, jer Mira joj je priznala. i saznate da jos dve osobe znaju.

i zamolite doticnu osobu koja ima pravu informaciju da porazgovara sa Mirom.

u medjuvremenu, vi saznajete da SVI iz drustva znaju sem jadnog Mirka.

Sta uraditi?

ja sam vec pojela govna...


S obzirom da mi je Mirko prijatelj - rekla bih mu ono što sam čula. Ne vidim razlog da svi znaju, a on ne .... i da od njega prave budalu kako Mira, tako i svi ostali prijatelji. Naravno, rekla bih mu da proveri informaciju, da ne uzima zdravo za gotovo ... Rekla bih pa kud puklo da puklo.
 
rekla mi Mirina bliska drugarica moja jos bliza, da mu je ona nesto rekla, e sad STA??? to ne znam

cini mi se da mu je rekla kako ja pricam svasta... i sad on misli da sam ja protiv njega

a niko od ostalih drugara nece da kaze da su i oni znali i da potvrde pricu...

eto.
Ja bih popricala sa njim,pogotovo sto ta Mira prica tebi iza ledja, nemas nikakvu "obavezu" prema njoj.
*** neko mora da presece,a ti si vec zapocela,dovrsi,razjasni situaciju.

Pa,on ako posle svega odluci da veruje njoj,e onda stvarno takav prijatelj ti i ne treba.
A ostatak tvog drustva je ...uzas
I reci mu da mu to govoris za njegovo dobro,jer bi tako nesto ocekivala i od njega da ucini da je obrnuta situacija.
 
e ima jedna priča
lepa je i dugačka i ja ću je sada osakatiti, al suština je ova..
bio otac i imao sva sina
i razboleo se teško i jedini spas mu je bila neka magična bobica imele
i
otac kaže, ko mu to donese dobiće imanje
i odu oba sina i stariji nešto tamo zajebe mlađeg i ostavi ga na pustom ostrvu,i još neka zlodela napravi, donese bobicu i otac ozdravi. tugovao je malo misleći da je mlađi mrtav ali šta sad.
elem, mlađi se iskobelja, počinivši mnoga dobra dela usput, vrati se kući ispripoveda ocu celu priču o bratovljevom izdajstvu (a bila je strašna priča, nego ja ne mogu svega da se setim)
i otac se tako razočara u starijeg da padne na mestu mrtav
i?
ko je sad tu ispravan?
stariji koji je ipak izlečio oca ili mlađi koji ga je ubio?
 
situacija je sledeca:

vase drustvo broji 9 ljudi. jedan prijatelj nadje devojku i svi je brzo prihvate, tako da ona postane deseti clan.

Ona je Mira, on Mirko.

I sad, cujete da je Mira prevarila Mirka, i pitate jednu osobu iz drustva i ona potvrdi, jer Mira joj je priznala. i saznate da jos dve osobe znaju.

i zamolite doticnu osobu koja ima pravu informaciju da porazgovara sa Mirom.

u medjuvremenu, vi saznajete da SVI iz drustva znaju sem jadnog Mirka.

Sta uraditi?

ja sam vec pojela govna...

...ovo je ipak tema za SUPER TEEN a ne za forum :super:
 
Sad se ti kresni sa Mirkom, pa cekaj da neko kaze Miri, a onda se ti naljuti na nju zato sto je njega prevarila, a Mirko za to vreme neka pripremi teren da kaze Miri da je znao sve ali da ste se vas dvoje dogovorili da joj to kazete tek kad se kresnete i onda Mirko treba da se naljuti na Miru. Za to vreme neka jedan od tih devet ortaka kresne Miru, tako da Mirko i ti imate jos vise razloga da Miri zacepite usta, a i ti se kresni sa nekim od tih devet ortaka posle Mirka, ali to nemoj da kazes Miri nego sacekaj da se taj izlane negde, pa onda kazi prvo Mirku da bi on mogao Miru da pritisne da mu prizna sa kim se jos kresnula od onih devet.

I tako u krug.
Si razumela?
 
ma ovo je tesko odluciti isto kao da te pitaju jesi li za eutanaziju ili nisi..

skroz je lose :(

i ja sam reagovala jer bih volela da i meni neko kaze, a sad ako Mirko veruje drolji neka mu, pa mozda za nekih desetak godina ukapira da sam se ponela kao prijatelj...
 
Mira je to jako pametno izvela. Svima sem Mirku je rekla da ga je prevarila, rachunajuchi na to da che mu neko rechi.
E sad, ona je slagala najbolju drugaricu i rekla da je to bilo u subotu 23.7 2008, a tada je bila sa Mirkom kod njegove babe u drugom gradu...i onda Mirko sazna za to i shvati da je to nemoguche i shvati da mu je samo Mira drug a njegovi prijatelji ******. (da se neko ne uvredi...:))
 

Back
Top