Zasto ste "alergicni" na SRS............?

СРС је једна специфична политичка опција, основана под специфичним околностима почетком 90-их година од једне веома специфичне личности, као што је Војислав Шешељ, кога радикали, као и његове ретроградне политике никако да се ослободе. Мислим да се ради о странци, која не жели никакву политичку одговорсност, па тиме ни власт. Нарвано у СРС има веома часних и паметних људи, али који не могу доћи до изражаја од Шешеља, Тодоровића и остале братије. Странка чврсто држи у шаци национлно бирачко тело и њиме вешто манипулише.
 
СРС је једна специфична политичка опција, основана под специфичним околностима почетком 90-их година од једне веома специфичне личности, као што је Војислав Шешељ, кога радикали, као и његове ретроградне политике никако да се ослободе. Мислим да се ради о странци, која не жели никакву политичку одговорсност, па тиме ни власт. Нарвано у СРС има веома часних и паметних људи, али који не могу доћи до изражаја од Шешеља, Тодоровића и остале братије. Странка чврсто држи у шаци национлно бирачко тело и њиме вешто манипулише.

To isto mozes da kazes za mnoge partije,samo promenis ime stranke i ime vodje te stranke.
 
Све странке које су основане након увођења вишестраначког система, на свом челу или у главним одборима су имале све бивше истакнуте комунисте, почев од Шешеља, Драшковића, Мићуновића, Милошевића итд.
 
СРС је једна специфична политичка опција, основана под специфичним околностима почетком 90-их година од једне веома специфичне личности, као што је Војислав Шешељ, кога радикали, као и његове ретроградне политике никако да се ослободе. .

Ajmo za pocetak da se drzimo cinjenica:

Dr Vojislav Seselj, koliko god da bi to nekima odgovaralo, NIJE osnovao SRS pocetkom 90-ih.

Prvi predsednik i jedan od osnivaca te stranke bio je Veljko Guberina, poznati beogradski advokat.

Seselj je u to vreme bio sa kumom V. Draskovicem, to je, ako me secanje sluzi, bila SNO, iz koje se izdvojio SPO iz kojeg se, posle cuvene svadje Vuka i Seselja pojavio SČP, koji se, na kraju, prikljucio SRS.
:hvala:
 
Ajmo za pocetak da se drzimo cinjenica:

Dr Vojislav Seselj, koliko god da bi to nekima odgovaralo, NIJE osnovao SRS pocetkom 90-ih.

Prvi predsednik i jedan od osnivaca te stranke bio je Veljko Guberina, poznati beogradski advokat.

Seselj je u to vreme bio sa kumom V. Draskovicem, to je, ako me secanje sluzi, bila SNO, iz koje se izdvojio SPO iz kojeg se, posle cuvene svadje Vuka i Seselja pojavio SČP, koji se, na kraju, prikljucio SRS.
:hvala:


Можда ја толико нисам упознат са процесом оснивања СРС, али је очигледно да Шешељ манипулише овом странком и свим њеним бирачима.
 
Ajmo za pocetak da se drzimo cinjenica:

Dr Vojislav Seselj, koliko god da bi to nekima odgovaralo, NIJE osnovao SRS pocetkom 90-ih.

Prvi predsednik i jedan od osnivaca te stranke bio je Veljko Guberina, poznati beogradski advokat.

Seselj je u to vreme bio sa kumom V. Draskovicem, to je, ako me secanje sluzi, bila SNO, iz koje se izdvojio SPO iz kojeg se, posle cuvene svadje Vuka i Seselja pojavio SČP, koji se, na kraju, prikljucio SRS.
:hvala:


SČP je osnovao Toma Grobar. Tek sa ujedinjejem Tominog SČP-a i Vojine "štatijaznamsrpske" stranke nastaje SRS.

Zato Strela voli da svaljuje na Vuka i njegove Ravnogorce sve što su zasrali Tomini četnici-početnici uz obilje najludjih slika.
 
SČP je osnovao Toma Grobar. Tek sa ujedinjejem Tominog SČP-a i Vojine "štatijaznamsrpske" stranke nastaje SRS.

Zato Strela voli da svaljuje na Vuka i njegove Ravnogorce sve što su zasrali Tomini četnici-početnici uz obilje najludjih slika.

Ma Seselj je u to vreme mnogo setkao... Ja sam napisala po secanju, mrzelo me da guglam, pa sam, usput, previdela Tomu, kao i Seseljevo dobijanje zvanja "vojvode"...;)
 
Одлично питање, по мени разлога је милион , па ћу навести само оне основне:

-Из Новог Сада сам па сам имао ту несрећу да се уверим у њихову ''способност'' и ''поштење''.

-Где год су чували Србе и Српство, оданде су долазиле колоне избеглица и оптужнице за ратне злочине које су правили ''шешељевци''.

-Једино што могу да понуде је да Србија буде рупа на златном тепиху (Тома рек'о).

-Председник странке им је тешки примитивац кога не бих волео да имам у свом комшилуку, а камоли на некој ''функцији'', уз то и ратни злочинац у најави.

-Нису у стању да организују ни демонстрације, и сада такви да ми воде државу, иди бегај.

-Увек купе политичке поене на нечијој смрти, за коју су и сами одговорни.

-Немају ништа против да Србија буде руска губернија.

-Бацање клетви, вештичарење и проглашавање династије Обреновић издајницима (Вјер'ца Радета).

-Закон о јавном информисању који је та одвратна дружина донела за време њихове стреаховладе са СПС.

-Називање усташама, издајницима... свих оних који не мисле као они (значи већине грађана).

Има још много тога, али ме мрзи да сада наводим, Све у свему може се свести на следеће: примитивизам, хохштаплерај, лажни патриотизам, неспособност...
 
Poslednja izmena:

Back
Top