Тајм: Српски добровољац против Грузина!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
Регрутни центар, Владикавказ, Русија

Високи атлетски грађен Србин са плавим очима и дугом плавом, коврџавом косом улази у двориште. Прилази групи Козака и љуби једног у оба образа. како кажу двојица из дворишта, Србин који носи нову униформу и малчице изношене чизме, борио се у Босни и сада је дошао да се бори у Јужној Осетији и Грузији. Можда се борио у Чеченији, али нико ништа не прича. Причам са њим. прича помало енглески али му је пријатније да прича на Руском са благим акцентом.
"Дошао сам да се борим у Јужној Осетији уз Русе"- рекао је.

међу добровољцима има и кавказких Муслимана и про-Руских Чечена, сви ће добровољци вероватно бити послати у Цинвали

http://www.time.com/time/world/article/0,8599,1831523,00.html
 
Регрутни центар, Владикавказ, Русија

Високи атлетски грађен Србин са плавим очима и дугом плавом, коврџавом косом улази у двориште. Прилази групи Козака и љуби једног у оба образа. како кажу двојица из дворишта, Србин који носи нову униформу и малчице изношене чизме, борио се у Босни и сада је дошао да се бори у Јужној Осетији и Грузији. Можда се борио у Чеченији, али нико ништа не прича. Причам са њим. прича помало енглески али му је пријатније да прича на Руском са благим акцентом.
"Дошао сам да се борим у Јужној Осетији уз Русе"- рекао је.

међу добровољцима има и кавказких Муслимана и про-Руских Чечена, сви ће добровољци вероватно бити послати у Цинвали

http://www.time.com/time/world/article/0,8599,1831523,00.html

nek Bog pozivi ovog naseg heroja i ratnika :ok:
 
A šta ti radiš :heart: moje? Daješ moralnu podršku? Ako, nije ni to loše.:D;)

pa vidis da ih rusi iz bez moje pomoci cepaju kao svinja masan dzak :lol:

mislim nije fer, da jos i ja uskacem tek tad bi nastala opsta bezanija u gruzijskim redovima.... :hahaha:

a kako je to izgledalo danas kod sakasvilija pogledaj na ovom klipu :D

panika u redovima saksvilija i njegovih ljudi . dojavljeno im je da stize ruski avion da ih rokne :lol:

 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top