Evo danas sam u muci jer se ne javlja.:(

tarjax

Početnik
Poruka
3
Ne znam da li sam na pravom mestu, ali bi bilo lepo da pokusate da me razumete pre nego me osudite.

Evo danas sam u muci jer se ne javlja.:(

Ja sam u losem braku koji se raspada gde sa muzem nemam odnose vec par meseci. Imamo dete od 7 godina.

Upoznala sam decka, fatalna privlacnost. I on i ja smo bili privuceni jedno drugom da je koristio svaku priliku da mi dodirne ruku, zagrli, pomiluje, dodirne kolena, a pogledi su izazivali bolove u stomaku i nesanicu.

Posto sam u braku nisam htela nista sa njim i izbegavala sam ga par meseci.
Poceo je da pise poruke, prvo poslovne prirode i da mi pomaze u poslu, da bi se te poruke pretvorile u ljubavne...

Sastali smo se tajno, ja sam odbila seks (jer nisam sklona varanju), prekinula kontakt i on je opet krenuo sa porukama nakon 10 dana.

Opet smo se videli, bili smo zajedno, ali mi je sve licilo na kres varijantu, i od nerviranja sam bacila tajnu karticu resena da ga zaboravim.

Medjutim on nadje nacin da me kontaktira sa porukama da mu nedostajem, ... vidimo se, i kad se vidimo kroz razgovor mi kaze da mu je svejedno da li ce ili ne biti samnom. Tad nismo bili u prilici da " budemo zajedno ".

Opet se javlja sa romanticnim porukama punih stihova, i odlucim da se vidimo.
Bude jako pazljiv i romantican. Promenio se, prestao da izlazi, zeli da bude sa mnom, planira gde i kako..., promenio bi zivot, ...

I sutradan i prekosutra se ne javlja. Na moje poruke ne odgovara.

Sta da radim.

Znam da mu se svidjam, osecam to kad sam sa njim, ali sta mu je ova poslednja dva dana.:dontunderstand:

Bar mi pomozite kako da ga prebolim, kako da zaboravim, kako da naucim da ignorisem.

Znam da ce puno njih imati na pameti da sam udata i majka, ja cu svoj brak prekinuti bez obzira na postavljeno pitanje.

Navela sam cinjenicu da bi znala vase misljenje da li mu je to problem...
 
Vidi...da sluchajno nisi u loshem braku vech potpuno slobodna, najverovatnije te ni on ne bi jurio niti bi tebe zanimao.

Meni ovo tvoje lichi na klasicno begstvo od stvarnosti.
Problem losheg braka nechesh reshiti mashtanjem

Nisi ni glupa ni naivna i ochito imash dobar sistem vrednosti i samokontrole. To znachi da mozzesh i da reshish situaciju sa muzzem.
Prvo to, pa onda vidi shta chesh i s kim chesh.

I budi zahvalna shto se ne javlja. To sprechava da umesto samo jednog problema na kom nishta ne radish imash DVA.
 
Jao kako se neki olako razvode... :confused: Sto se i udavala onda uopste... :) Koje si god?

Tajne kartice... tajni sastanci... lepo... :)

I sta je ovde pitanje uopste?

Ja mislim da taj drugi samo hoce neobavezan sex... zato i mulja sa pesmicama i kao promenio bi zivot... ma da... :thumbdown:
 
Poslednja izmena:
Ja mislim da taj drugi samo hoce neobavezan sex... zato i mulja sa pesmicama i kao promenio bi zivot... ma da... :thumbdown:

100% a to si i ti osetila...inache bi odavno neshto preduzela.
Ne igraj se s vatrom. Bolje vidi da li neshto mozze da se uradi da se spasi brak, a ako ne onda chist rachun duga ljubav...

Rizik snosish samo ti i prevelika je cena za malo ego-bust-a.
 
zena se evidentno smorila od muza...imaju ozbiljnih problema na sta ukazuje nemanje odnosa tako dugo...da se samo kresnula ko covek sa drugim povratila bi izgubljeno samopouzdanje i osecaj zenstvenosti, i onda bi mogla da proba da resi probleme sa muzem...al ne razumem ovo porukanje i to ko da je tinejdzerka
 
:p Čitam. Ali nemam kakvu lekciju da čitam. Ovde može da pomogne samo neko ko je u braku ili bio u braku. Ja mogu samo da saosećam. Stvarno gadno. Ne valja jedno, ne valja drugo. Nadam se da će sve biti kako naša tarjax želi da bude na kraju. :cmok:
Е.. сад си ме разочарала...:mrgreen:

Значи сама морам да јој кажем..
Срам те било. Вараш мужа а ми овде да те жалимо што се тај баја не јавља! :evil:

А? Јел учим? :lol:
 
Е.. сад си ме разочарала...:mrgreen:

Значи сама морам да јој кажем..
Срам те било. Вараш мужа а ми овде да те жалимо што се тај баја не јавља! :evil:

А? Јел учим? :lol:

Ne. Sve si pogrešno shvatila.
Ona nije kriva. Brak je loš. Ostaviće ga. Nigde ne piše da brak mora biti dobar. Oni koje sa napadala su govorili da im je brak ok, ali oni bi i sa strane. A onda kukaju, šta da rade. E to su luzeri. A ovde je situacija ssvim drugačija.
 
Hvala na odgovorima.

U sustini, verovatno ste u pravu. Svestan je da mi se dopada, iskoristio je mogucnost da bude sa mnom i sad gleda da me iskulira.

Da situacija nije kakva jeste, verovatno mi se i ne bi dopao.

Samo znam da ce se vratiti i da ce opet pokusati. To na osnovu prethodnog iskustva mogu da garantujem.
Volela bi da me posavetujete na koji nacin da mu odgovorim, kako da ga izbegnem kad opet krene u napad, a da me sto manje povredi.

Za Zoroa: 19 godina (ostala sam trudna iz trogodišnje i prve veze gde sam htela raskid, i verovatno izmanipulisana trudnoćim), imam 26 godina. Pošto nikad nisam imala podršku ni od moje ni njegove porodice trpela sam i uvrede i maltretiranja i batine. Možda sam tražila nekoga da lakše izađem iz braka. Nije lako doneti odluku i promeniti život ne samo sebi već i svom detetu. Tražila sam ljubav, a naišla na manipulatora.
Verovatno ti iz pogleda neoženjenog muškarca izgleda odvratno. Neke stvari se dese kad smo najviše ranjivi i nismo u stanju da promenimo i odlučimo pravilno. Zato godine nose zrelost i nadam se da će moje odluke biti dobre i za mene i moje dete.

Mada, pošto je ovo forum ljubavi i seksa, da me nebi prebacili temu, jer mi društvo odgovara, dodajem da nikad nisam imala lepši seks (mada posle 7 meseci i nije čudo). I nije hteo da se odvoji od mene, nije mi dao da idem.
 
Ne. Sve si pogrešno shvatila.
Ona nije kriva. Brak je loš. Ostaviće ga. Nigde ne piše da brak mora biti dobar. Oni koje sa napadala su govorili da im je brak ok, ali oni bi i sa strane. A onda kukaju, šta da rade. E to su luzeri. A ovde je situacija ssvim drugačija.

Otkud ti znaš ko je kriv što je brak loš? Uostalom, brak je kao posao. Ne mora se voleti, ali se mora dobro raditi.
Mislim, šta bi se desilo da se taj nije pojavio uopšte? Pojavio bi se neki drugi ili bi brak bio dobar? :otkacio:
 
i uostalom ...dok si u braku najbolje bi bilo da ne "tumaras" okolo ,dok si :lol:
Samim tim sto mislish da nema ljubavi u tvom braku i da se veza vec ohladila to ti se chini da imas van braka - to je jedna obmana ,kad raskrstis sa svojim muzem onda chista srca,duse mozes da udjes u NOVU vezu ne zaleci se jer posle od grize savesti neces moci da se smiris.Hvala ako si me razumela
 

Back
Top