samoca=sloboda

evo i cijela pjesma:)

KBO! - Samoća

Šta ja tu mogu, opet sam na dnu
srušio se opet ceo svet
ali bar jednom našao sam sebe
još jedan propao je let.

Nedam ti svoju, svoju samoću
nedam , jer ona mi je sbe!
Nedam ti svoju, svoju samoću
ako treba umret ću zbog nje!

Ne želim sada, da znam šta me čeka
ne verujem nikome, al' znaj
"Dok god je suza bit će i čoveka
dok traje ova muzika !"[/B]
 
Ako su to oni trenuci kad smo u savrsenoj harmoniji i ravnotezi sa sobom i univerzumom, ako nam neko to trazi, ne zeli nam dobro
Ako mislis na stalnu samocu i razocaranost zbog nekog pada, onda je odgovor sigurno ne, takva kukavicka samoca mi ne treba
 
Poslednja izmena:
Nije sreća sa foruma treća, to znaju oni $to je imaju. :)

Samoca je pola zdravlja i chistoca je pola zdravlja $to daje da su samoća i chistoća preduslov za stoprocentno zdravlje. Logichno

kazi dino:)
odo konacno da se kupam
pa da budem ful srecan
a ako neko moze da mi pronadje mauro picotto -rush hour(izdanje mixmag 2001) bio bh mu veoma zahvalan
imao sam original cd posto sam bio pretplacen na casopis ali mi je neko poplashio:)
 
jok prerasla sam tu vrstu sujete lepo je kad ja volim nekog :)
sto opet ne potire da samoca nije lepa..divna je..imas priliku da upoznas i unapredis sebe...koja je mnogo smanjena u vezi..sabotaza te veze :lol:

To nije sujeta. Lepo je da te voli neko koga voliš. I da je pored tebe.....i u dobru i u zlu.
I da si i ti kraj njega i u dobru i zlu. Samoća nije sreća.
Osamiti se ponekada malo, je nešto drugo, ali izabrati samoću nikako nije pametno.
 
samoca brate je samo kad nemas ribu,
onda kad te cale bije kaishem jer nema shibu,
samoca je onda kad umires od bola,
a na malom ekranu se sheta riba gola :))))

samoca je brate kad stalno visish na krsti ,
kad te od ludih postova zabole svi prsti ,
samoca je brate kad si na WC solji ,
i kad te dupe za sve na forumu zaboli :)))

samoca je brate onda kad i ove postove gledas ,
jer napolju je jos uvek sunce ,a ti se samoci predash ,
samoca je brate i kad vidis mene da k e nj a m kao foka ,
brate sta da radim kad i ovde postuje samo stoka :))))

Nemojte da se palite ... ovo su samo rime ...ako se neko nasao prozvanim u ovim tekstovima ... sta da mu radim ... :))))

MF Nicky
 
To nije sujeta. Lepo je da te voli neko koga voliš. I da je pored tebe.....i u dobru i u zlu.
I da si i ti kraj njega i u dobru i zlu. Samoća nije sreća.
Osamiti se ponekada malo, je nešto drugo, ali izabrati samoću nikako nije pametno.

o zeno ja i ti se uopste ne razumemo pricamo o razlicitim stvarima...samoca generalno podrazumeva nedostatak drugih ljudi e sad zasto si ti to odmah prebacila na veze..znaci da si od onih zena koje ne mogu da budu same..a nikad neces moci da budes ko covek u vezi ako ne umes prvo sam sa sobom..niko nije govorio o tome da ne vidis zivu dusu do kraja zivota niti da ne budes u vezi do kraja zivota..to ti je kao ono da bi otkrio sta je dobro moras da vidis lose..da bi znao da budes s nekim moras znati da budes i sam
 
o zeno ja i ti se uopste ne razumemo pricamo o razlicitim stvarima...samoca generalno podrazumeva nedostatak drugih ljudi e sad zasto si ti to odmah prebacila na veze..znaci da si od onih zena koje ne mogu da budu same..a nikad neces moci da budes ko covek u vezi ako ne umes prvo sam sa sobom..niko nije govorio o tome da ne vidis zivu dusu do kraja zivota niti da ne budes u vezi do kraja zivota..to ti je kao ono da bi otkrio sta je dobro moras da vidis lose..da bi znao da budes s nekim moras znati da budes i sam

Ti si znači asocijalna ? Ne voliš da se družiš sa ljudima ? Čim želiš da budeš sama, gde je tu sreća ako nemaš dobru drugaricu, druga..............? Samoća - tuga. Čovek vredi koliko prijatelja ima.
 
Samoca moze da bude i sloboda, a moze da bude i ropstvo ukoliko ne zelimo tu samocu... isto kao i obrnuto...
Uvek biramo ono sto zelimo i sto mislimo da nam je najbolje... i ono sto mozemo...

Lepo je imati nekoga da volis i da te voli... ali lose je imati nekoga da te laze i folira i gusi...
Samoca dugo vremena nije zdrava... privremeno moze biti cak i lekovita...
No ljudi jesu drustvena bica i nisu "projektovani" za samocu...

 
Poslednja izmena:
slušaj mirođijo, ako je čovek prazan i sam iznutra, okružuje se drugim ljudima, kako bi mu oni popunili tu prazninu.
u tim odnosima nema nikakvog kvaliteta. čovek ne traži sadržajnost od odnosa, samo njihovo postojanje.
ne nudi ništa.. i ne traži ništa.. samo da smo.. tu.. zajedno..
i to ima svoje ime, al neću sad da pametujem.

a ako je čovek ispunjen, drugi su ljudi začin, a ne smisao njegovog života..
i takav čovek ima šta da da.

e. ne pičam napamet.
 

Back
Top