ko se boji boce..

ariela

Aktivan član
Poruka
1.483
Vise puta sam u zivotu sretala muskarce koji su se panicno plasili inekcije kao da ce od nje umreti...bas se nesto setih toga i pitam se zasto je to tako...Jedan koga znam ulazi hladno u dvoriste gde je pit bul i pritom nije na lancu...gazda ga zacudjeno pita kako je dosao do ulaznih vrata kad se zna da je to moguce samo onom ko se najavi a on nista...ali kad je tom istom prepisan penicilin panicno je pobegao, zaista ne folirajuci se...tresao se ko prut...Kazem znam vise njih sto tako reaguju..Igla ispade ubojitije oruzje od puske...narkomani u ovo nisu ukljuceni...
 
Ne vidim da su samo muškarci takvi, ima žena isto..... meni nije najjasnije, mislim davala sam krv i stvarno ne volim kad mi ostave da gledam kako mi viri ona podebela igla iz ruke, a da ne pokriju ni vatom, al' brate neću se šlogirati..... trip je neki koji bi lako prevazišli da samo odluče.
 
Ja se mnogo više plašim zubara... Igle se plašim, ali ne toliko... A plašim se zato što znam da ima sestara (one daju injekcije, zar ne) koje i posle mnogo godina ne znaju da ubodi kako treba...pa se pogodi kost (a to boli)... Tu su i one mlade, koje se još uče... ne volim da se bilo ko uči na mom dupetu, pa makar one bile mlade i lepe med. sestre...
 
mog choveka je ujela pchela za chelo.
iako nikad pre, naprasno je razvio alergiju na pchelinje ubode.
natekla mu je cela desna polovina lica.
morali smo da idemo u hitnu da primi urbazon.

negde na pola puta do hitne pochela je serija pitanja i konstatacija:
a je li gde ce da mi daju taj urbazon?
el se tebi chini da je ovo krenulo da spada, mozzda ne moramo da idemo?
ja sam ubedjen da ovo pochinje da se povlachi...
esi sigurna da ce mi dati samo jednu injekciju?
itd.
itd.
da bi se zavrshilo sa...
super mi je sada, `ajmo kuci.

ja sam se slatko nasmejala. :D
 
Ne boce, medicinskih sestara i doktora. Ko da je juce bilo, odem kod zubara jer sam skroz izvalio zub, ostao zivac koji se trebao izvaditi, ja sednem, taman da mi da anesteziju kad ona meni JOJ VIDI NEMAMO VISE (doba krize i nestasice). Vadi zivac na zivo, a joj to je bolelo, mislim da sam odvalio drzac za ruke.
 
Samo se ti smej, Maslačka, imala si neverovatnu sreću što tebe nije ujela pčela!

Zamisli da je (pu, pu, daleko de bilo) tebe pčela ujela za čelo, tako trudnu, pa da ti i čelenka otekne?!

Mislili bi ljudi da si se ebala i u (pametnu) vuglicu! :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Jao, moj muž ima strah od zubara, užasan :lol: Ne znam za boce, ne sećam se da ih je primao, ni da je krv vadio za ovih godina :confused:

Ali sin, on je prava muškarčina :mrgreen:, juče je dobio vakcinu i ceo dan je presedeo i mazio se i samo vikao boli me luka, boli me luka, mama duvaj :lol: Kaže tata ne zna, ni baba ne zna, samo mama zna da duva da ne boli; a pritom - ubod se ni ne vidi. Pitam ja pa dobro, gde boli, on pokaže sasvim deseto mesto od uboda :rotf:
Tako da, to je nešto hormonski, izgleda :bye:
 
znam par muskaraca i zena koji se traumiraju od igle,ne kontam bas zasto al ajde...bas sam cesto vadila krv do sada iz razlih razloga,desna ruka mi skroz izbodena,uvek sam gledala kako mi zabadaju,donirala krv,i dalje mi nije jasno sa je toliko strasno u igli :lol:
 
ja se ne bojim injekcije u guzu...doduse primala sam ih poslednji put kad sam bila bas mala...
ali vadjenja krvi...o da...uzasno...bude mi muka ili imam nesvesticu...
u poslednje vreme kazem da imam strah...pazili su me poslednjih par puta u domu zdravlja kao malo dete...izabrala sam sestru koja ce da me ubode, prilegla posle, pojedla kinder cokoladicu, zapricali su me...i bilo je ok...posle sam odnela cokoladu na salter :D
 
znam par muskaraca i zena koji se traumiraju od igle,ne kontam bas zasto al ajde...bas sam cesto vadila krv do sada iz razlih razloga,desna ruka mi skroz izbodena,uvek sam gledala kako mi zabadaju,donirala krv,i dalje mi nije jasno sa je toliko strasno u igli :lol:

ja nisam bash izboden kao ti:lol:
ali isto tako nemam neku frku od igle
ali samo kad to radi neko ko je strucan
sam nikad nebi mogao da si zabodem nesto tako:)
 
Moj brat vodio tatu pre godinu dana kod zubara.:eek:
Tatu danima boleo zub i stalno kao fol ide kod zubara i vrati se sa nekim izgovorom, i brat poludi jedan dan i ode sa njim... zamislite situaciju covek od 52 i sin od 27 god u cekaonici...:hahaha:
I kad je trebao da udje kaze on bratu:"Sine neces verovati, mene ovo prolazi, daj da ne cekamo, ajmo kuci...":dash:
Srecom brat bio uporan...:mrgreen:
 
secam se jedne srednjoskolke kad mi je davala nisam hteo da budem stoka doslo mi da kazem a da ja tebi dam injek. ?? ...posle sreo sam uciteljicu nagvazdao sa njom i ogadio mi se zivot
ko voli narkomane ne moze biti sa mnom a iako bude ,nece biti iskreno
kome ne smeta da predjemo na next level
 
U prst ako te zabodu nestruchno zna da bude zayebano
Meni je jednom sav pomodreo i nabubreo..ne pamtim kada me je nesjto toliko bolelo..valjda nervni zavrshetci..shta znam...
Ne volim igle
 

Back
Top