Sex i grad

Koliko ova , po meni glupa serija ima uticaj na vas i na formiranje vaseg misljenja o osobi suprotnog pola:?:
Da li se poistovjecujete sa likovima iz ove serije:?:

Gledao sam jednu epizodu dok sam rucao onako usput i skapirao da ne mogu da verujem kako i sami ne skapiraju da su retardirani. :lol: No eto izgleda se prodaje... sirim narodnim masama... sto nije cudno ali jeste zabrinjavajuce...
 
Koliko ova , po meni glupa serija ima uticaj na vas i na formiranje vaseg misljenja o osobi suprotnog pola:?:
Da li se poistovjecujete sa likovima iz ove serije:?:

Na mene UOPSTE nema nikakvog uticaja ova serija,..volim da je gledam jer me opusta i to je vise kao neka limunadica, naravno ima slicnosti izmejdu te seriju i RL ali samo po pitanju nekih situacja koje su se desavala u seriji....

Mene nervira sto VI MUSKARCI ste strasno ljuti na tu seriju, a to sto vaze "zenke" gledaju to i sto neke stvari uticu na njihovo razmisljanje to je onda druga stvar.
 
Na mene UOPSTE nema nikakvog uticaja ova serija,..volim da je gledam jer me opusta i to je vise kao neka limunadica, naravno ima slicnosti izmejdu te seriju i RL ali samo po pitanju nekih situacja koje su se desavala u seriji....

Mene nervira sto VI MUSKARCI ste strasno ljuti na tu seriju, a to sto vaze "zenke" gledaju to i sto neke stvari uticu na njihovo razmisljanje to je onda druga stvar.

Vidim da nema uticaja na tebe po avataru. Inace ja obozavam lik Samanthe, iz jednostavnog razloga sto voli da se krese i kad to hoce - nema pardona. E da su nase ove lepe balkanke bar malo takve i da bez lazne skromnosti vataju za Tuki, gde bi mi kraj bio...
 
Serija je odlichna za razbijanje zatucanosti kod nas, u Beogradu, gde odrasli ljudi misle da zzivot zzene prestaje sa 30 godina.

il nisi žena il ne žifiš u bg-u....misim...i još odrasli ljoodi to misle.....

pa ša znam..ja sam gledao sa coorom...i niša...pola filma mi doope bilo u frižideru...nisam sve vido.....al bilo mi u sooštini jako žao što je keri ispoošila....pa sam se nadao nekoj tragediji....a i dopala mi se samanta džouns sama na stolu gola sa soošijem po sebi....ja misim da će taj film da obere sve zlatne maline......nemo neko da i zbog devojke gleda.....odspavajte partiju...
 
Na svu srecu, serija je postigla veliki uspeh. To znaci da oni koji su cool i urbani i savremeni odredjuju sta ce da bude znacajno i sta ce da se gleda na TV u i u bioskopima.
 
Poslednja izmena:
pa svi gledaju serija je odlichna ja je salbo gledam ponekad sa majkom i kad samanta khm onda ponekad mi zasmeta ali ponekad stvarno ponekad promenim kanal zboh nje :D

ne nemam razloga ladno je tema mogla na zenski kutak :lol:
jedan savet ~tebi~ : treba da budes uvek svoja ali ne gorda ;)
 
sharlot im ne treba nju niko ne ferma al je chedna iiiiuiuuiui
mada vidi se da je i ona malo malo xexex

keri oce da bude u centru paznje ali odg. ne sme da prihvati njoj samo odgovara jak muskarac
miranda ona moze i sa njonjavim ,pokazalo se....i ona bi nesto da bude kao mai muskarac al ne ide to tako ....for long perioda
samanta je zadovoljna
ona zna sta je -sta este ,
to je sto je tako je izabrala
 
Serija je cista propaganda o potrosackom nacinu zivota.Seriju su finasirale modne kuce i casopisi, jer su svatili da nema bolje reklame od serije.Kada ide epp na tv vecina promeni kanal,dok ovde svi gledaju reklame (seriju) i ne kontaju to.Sva sreca pa nas standard nije takav kao kod amera i drugih inace bi vise od pola nase zenske populacije patilo da kupuje cipele od 400$.Ja nemam nista protiv da zena ima nekoliko markiranih cipelica.Ali da ima 100 komada,pa to je previse!!!
I mislim da je glupo da se ta serija smatra kao edukativna.Ok ako gledate seriju radi razonode.A,ako je vama potrebno da gledate bilo koju seriju da bi znali kako se treba ziveti,onda mislim da nemate mozga.Pa valjda vi sami znate sta je vama najjbolje i nije vam potrebna neka serija da vam kaze sta valja a sta ne.
 
Serija je ok za ubijanje dosade, mada, po mom misljenjue je isuvise povrsna. Mislim, kome je prioritet u zivotu da svakih 5 min kupuje nove, very expensive (i, po mom misljenju, vecina njih je i very ugly) cipele?! Od likova mi je najsimpaticnija Sarlot, a moja drugarica jako lici na Keri (fizicki, a i po nekim drugim detaljima :) )
 
Serija je odlichna za razbijanje zatucanosti kod nas, u Beogradu, gde odrasli ljudi misle da zzivot zzene prestaje sa 30 godina.

jedna serija im nece promjeniti ukorjenjeno misljenje
samo konkretan rl primjer sa kojim ce se sresti
ce ih natjerati na bjes - vecinu,
neki ce se zamisliti
a tek preostali dio i promjeniti.... a i to zavisi - promjeniti do koje mjere
 
svako zivot pravi onako kako sam misli da treba vodeci racuna da je pravican i da tako treba ;)
to vi svi znate a mene ne moze neko da ubedjuje u nesto sto znam da je tako i sto sam prosao
evo moj primer ..ja nikad ali nikad ne bih bio sa nekom lujkom,matorkom ponizan do kraja zivota ali pazite do kraja medjutim zezao bih se ali ona to sad nesto mrsi ...nije sigurna ..postoje mnogi razlozi za tako nesto
 
Serija je odlichna za razbijanje ZATUCANOSTI kod nas, u Beogradu, gde odrasli ljudi misle da zzivot zzene prestaje sa 30 godina.

Upravo tako. Mislim da u primitivnom društvu ovakve serije ne mogu da imaju "prođu" jer se više gledaju bljak-latino-sapunice. Ovu seriju gledaju žene koje su emancipovane, slobodoumne, liberalne, što u zatucanoj sredini baš i nije poželjno.

Meni je serija odlična, film još nisam odgledala....
 

Back
Top