ЕУТАНАЗИЈА или... ???

Eutanazija je vrlo ozbiljna tema.......o kojoj laici poput mite ne bi mogli da prozbore niti jednu pametnu rec......sem ovako jadnog uvoda sastavljenog u jednoj recenici........

U mnogim slucajevima, ima razloga za eutanaziju, kao npr, kod postavljaca teme......ali, kako rekoh , to je veoma ozbiljna socioloska, moralna, zakonska, verska , zdravstvena i psiholoska tema da bi je mogao mita ozbiljno postaviti sa , kako rekoh , jednim "you tube' i jednom prosto - prosirenom recenicom......:think:
 
Требало је да преслушаш 8 минута паметног говора па да онда коментаришеш... овако си у свом старом пропалом трипу... само нападаш без икакве везе са мозгом.
 
Nisam baš sigurna koliko je cela priča oko sadržaja pisma istinita, a ni zaključci. Možda bi mogla da se svede i na ono: što je babi milo to joj se i snilo. S druge strane, sudeći po tempu kojim se primičemo, približavamo, gmižemo u predvorje EU, i sudeći po onome što od nas očekuju da ispunimo - pa, nije sasvim ni nelogično. Kao što sasvim sigurno ima istine i u onoj priči o lobistima koji imaju značajan uticaj, često presudan na odlučivanje.
Meni se čini srpskim političarima ipak ovo stanje večnog primacanja nečemu tamo..., u suštini najviše i odgovara. Imaju čime da nam mažu oči, dok rešavaju neka samo njima poznata važna pitanja.
Onda opet, nešto sam mrzovoljna ovih dana, tako da ne treba obraćati pažnju ni na moja 'umna' lupetanja.
 
Eutanazija je vrlo ozbiljna tema.......o kojoj laici poput mite ne bi mogli da prozbore niti jednu pametnu rec......sem ovako jadnog uvoda sastavljenog u jednoj recenici........

U mnogim slucajevima, ima razloga za eutanaziju, kao npr, kod postavljaca teme......ali, kako rekoh , to je veoma ozbiljna socioloska, moralna, zakonska, verska , zdravstvena i psiholoska tema da bi je mogao mita ozbiljno postaviti sa , kako rekoh , jednim "you tube' i jednom prosto - prosirenom recenicom......:think:

Da, treba ostaviti čoveka da umire u najgorim mukama jer to dogma traži iako predstavnik iste spopada decu dok ga premijer ne oslobodi.
A to što je dokazano da smo bio-elektromagnetna bića koja se vraćaju u energiju - to mačku o rep jel?

Ja sam za eutanaziju!
 

ЕУ МИТ ИЛИ СТВАРНОСТ ???

preslušao sam, zanimljivo, moram da priznam.
Mada kako je Kosovo postalo ne zavisno?, to pismo nema više veze sa Srbijom, Jer je to sada pitanje kosova.
Preslušao sam i drugi deo, tačnije prvi, sve ne što pričaju, ali nema primera, što ne može.
Drugo, kako sada odjedanpu to na videlo, kada se formira vlada, do pre mesec dana ni reči, jako čudno i na kraju pitanje je ko ih finasira.
 

ЕУ МИТ ИЛИ СТВАРНОСТ ???

Еремита, није баш лако одвојити 8,5 минута и с пажњом послушати све што је рекао овај човек.
Мислим да је ипак требало, осим тог снимка са јутјуба, да у пар реченица, поентираш целу ствар.
Ово о чему је говорио овај човек, за мене није ништа ново, неочекивано ни спектакуларно, једино је питање,
зашто се овим питањима не бави "опозиција"*....


*морам реч опозиција да ставим под наводнике, јер ја стварно не видим суштину, сврху и смисао у њиховом
опозиционом деловању. :confused:
 
Eutanazija je vrlo ozbiljna tema.......o kojoj laici poput mite ne bi mogli da prozbore niti jednu pametnu rec......sem ovako jadnog uvoda sastavljenog u jednoj recenici........

U mnogim slucajevima, ima razloga za eutanaziju, kao npr, kod postavljaca teme......ali, kako rekoh , to je veoma ozbiljna socioloska, moralna, zakonska, verska , zdravstvena i psiholoska tema da bi je mogao mita ozbiljno postaviti sa , kako rekoh , jednim "you tube' i jednom prosto - prosirenom recenicom......:think:

:lol::lol::lol: :hahaha::hahaha::hahaha:

Bravo majstore!


----------------------------------------------------------------------------
"Never increase, beyond what is necessary, the number of entities required to explain anything" --- William of Ockham (1285-1349)
 
Da, treba ostaviti čoveka da umire u najgorim mukama jer to dogma traži iako predstavnik iste spopada decu dok ga premijer ne oslobodi.
A to što je dokazano da smo bio-elektromagnetna bića koja se vraćaju u energiju - to mačku o rep jel?
[/B][/COLOR]

Najveci retard ovih diskusija ocigledno nastoji da nas svaki njegov post podseca na tu uvazenu titulu.
 
А зашто се не рецимо не отвори отворена дебата о ЕУ у свим медијима, па да на истински демократски начин рашчистимо ту дилему..... зашто се сучељеност аргумената гура под тепих, а интеграције грувају пуним темпом !

Е зато је добар овај снимак, да вас подсети на то !
 
To je bilo u NIN-u jos 2001 ali to nikoga ocigledno nije interesovalo.
NIN je to opet objavio u martu 2008(sa slikom doticnog pisma,na Nemackom jeziku) a tek po tome
"Vecernje Novosti".Ja sam ovde postavio temu na osnovu toga ali nije izazvala posebnu paznju.
Sve navedeno u tom pismu,ima smisla.Da bi se to "razumelo",treba biti "inteligentan".
 
Nisam baš sigurna koliko je cela priča oko sadržaja pisma istinita, a ni zaključci. Možda bi mogla da se svede i na ono: što je babi milo to joj se i snilo. S druge strane, sudeći po tempu kojim se primičemo, približavamo, gmižemo u predvorje EU, i sudeći po onome što od nas očekuju da ispunimo - pa, nije sasvim ni nelogično. Kao što sasvim sigurno ima istine i u onoj priči o lobistima koji imaju značajan uticaj, često presudan na odlučivanje.
Meni se čini srpskim političarima ipak ovo stanje večnog primacanja nečemu tamo..., u suštini najviše i odgovara. Imaju čime da nam mažu oči, dok rešavaju neka samo njima poznata važna pitanja.
Onda opet, nešto sam mrzovoljna ovih dana, tako da ne treba obraćati pažnju ni na moja 'umna' lupetanja.

sta je babi milo.....retarde...kako moze da mu bude milo.
 
А зашто се не рецимо не отвори отворена дебата о ЕУ у свим медијима, па да на истински демократски начин рашчистимо ту дилему..... зашто се сучељеност аргумената гура под тепих, а интеграције грувају пуним темпом !

Е зато је добар овај снимак, да вас подсети на то !

zato sto bi se narod okrenu protiv vlasti i EU.
iz istog razloga sto ameri nisu pustali strane fotoreportere u irak i slicno..
 
Еремита, није баш лако одвојити 8,5 минута и с пажњом послушати све што је рекао овај човек.
Мислим да је ипак требало, осим тог снимка са јутјуба, да у пар реченица, поентираш целу ствар.
Ово о чему је говорио овај човек, за мене није ништа ново, неочекивано ни спектакуларно, једино је питање,
зашто се овим питањима не бави "опозиција"*....


*морам реч опозиција да ставим под наводнике, јер ја стварно не видим суштину, сврху и смисао у њиховом
опозиционом деловању. :confused:

zato sto im se ne da,zato sto su radikali osvojili 60% glasova na proslim izborima,ali dodje americki ambasador kaze-e recicemo da ste osvojili 35% i tacka,ili cemo vas sve pohapsiti pobiti,potkupiti i kraj price.....DS ILITI DOS NIKADA U SRBIJI NIJE DOBIO IZBORE POCEVSI OD 2000
 
zato sto im se ne da,zato sto su radikali osvojili 60% glasova na proslim izborima,ali dodje americki ambasador kaze-e recicemo da ste osvojili 35% i tacka,ili cemo vas sve pohapsiti pobiti,potkupiti i kraj price.....DS ILITI DOS NIKADA U SRBIJI NIJE DOBIO IZBORE POCEVSI OD 2000

А зашто то примају крајње мирно? Зашто не позову народ на протесте? :confused:
 
OVO SVE ZNAMO,KAO I DEMOKRATE STO ZNAJU,ALI STA DA RADIMO???
JEDINO resenje kojim se moze zavrsiti stvar je upad u kasarne i razoruzavanje istih....pa sve demoNkrate i njihove pristalice do praunuka uz zid....tako ce i biti,samo da ne bude kasno

Izvini, nema veze sa temom, al' ovo je ubedljivo najgori post koji pročitah do sada. Ne znam kako je ovo smelo dospeti na forum uopšte.
 
zato sto im se ne da,zato sto su radikali osvojili 60% glasova na proslim izborima,ali dodje americki ambasador kaze-e recicemo da ste osvojili 35% i tacka,ili cemo vas sve pohapsiti pobiti,potkupiti i kraj price.....DS ILITI DOS NIKADA U SRBIJI NIJE DOBIO IZBORE POCEVSI OD 2000

Komentar iz Slobinog vremena. Sličnost u medijskim istupima SPS iz doba Slobe i SRS onda i sad je frapantna. Baš me čudi kako se ne dogovoriše oko sastava Vlade...A, da. SPS je napredovao, pročistio redove i korigovao neke sulude ideje, al' šta SRS čeka...valjda Šeky again...:thumbdown:
 
Представљање Вимеровог писма у Србији је од велике важности за људе који су озбиљни и одговорни и који су у стању да га схвате на начин како је то фино приказао Павић,али суштински писмо се односи на Русију.
Ја не знам да ли је писмо познато руској јавности,и од веће је важности да оно буде тема разматрања у јавном мњењу у Русији,него у Србији.Само Русија има способност да спречи Вимерове наводе.То је пре свега од највеће важности за њу саму,па онда и за остатак поробљеног дела света у ком се налази и Србија.
 

Back
Top