Sex u ludnici

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

WEISHAUPT

Iskusan
Banovan
Poruka
6.825
Ko je bio zna kako je, ko nije neka zamisli. Mešovito muško-žensko odeljenje, odvojene sobe, zajednički dnevni boravak, zajedničko kupatilo i zajednički WC. Ko prvi uđe u kupatilo on se zaključa i tušira. Ko prvi uđe u neku od dve WC kabine on se prvi olakšava. U sobama uvek ima nekoga, tako da je to tamo nemoguće izvesti. U kupatilu se ne možeš zadržati duže nego što traje tuširanje. U dnevnom boravku gde se gleda televizija i sluša muzika uvek ima pacijenata, koji bi se rugali i kreveljili svakome ko bi pokušao da se potuca – tako da ni to nije moguće. Preostaje WC. Prvo uleti ona u WC, pa onda ja, s tim da se pre toga dobro osvrnem oko sebe i zaključim da niko ne vidi da je dvoje ljudi u jednoj kabini. E, sad, tu postoji jedan problem. Psihodisleptici i ostali lekovi za lečenje psihoze izrađeni su na bazi litijuma i/ili broma, tako da negativno utiču na potenciju: muškarcima se teže diže čoldo, a ženama se teže vlaži jada. No uz par minuta blagog petinga i taj se problem može rešiti, naravno ako su pacijenti mladi kao što smo to 1998. bili ja i ona. I onda počinje sex, ali u jako lošem položaju, uglavnom tako što ona stoji jednom nogom na pločicama a drugom se oslanja na poklopljenu WC šolju, a ja je ubadam otpozadi. I moramo biti tihi, da nas niko ne bi čuo. Morali smo da tempiramo orgazam tačno na vreme kad dežurna medicinska sestra vikne. „Terapija-a-a-a-a!“ E onda je ona slobodno mogla da zavrišti. A ja nisam mogao da svršim, jer su mi lekovi umanjili broj spermatozoida. Tako je to bilo...
 
Ko je bio zna kako je, ko nije neka zamisli. Mešovito muško-žensko odeljenje, odvojene sobe, zajednički dnevni boravak, zajedničko kupatilo i zajednički WC. Ko prvi uđe u kupatilo on se zaključa i tušira. Ko prvi uđe u neku od dve WC kabine on se prvi olakšava. U sobama uvek ima nekoga, tako da je to tamo nemoguće izvesti. U kupatilu se ne možeš zadržati duže nego što traje tuširanje. U dnevnom boravku gde se gleda televizija i sluša muzika uvek ima pacijenata, koji bi se rugali i kreveljili svakome ko bi pokušao da se potuca – tako da ni to nije moguće. Preostaje WC. Prvo uleti ona u WC, pa onda ja, s tim da se pre toga dobro osvrnem oko sebe i zaključim da niko ne vidi da je dvoje ljudi u jednoj kabini. E, sad, tu postoji jedan problem. Psihodisleptici i ostali lekovi za lečenje psihoze izrađeni su na bazi litijuma i/ili broma, tako da negativno utiču na potenciju: muškarcima se teže diže čoldo, a ženama se teže vlaži jada. No uz par minuta blagog petinga i taj se problem može rešiti, naravno ako su pacijenti mladi kao što smo to 1998. bili ja i ona. I onda počinje sex, ali u jako lošem položaju, uglavnom tako što ona stoji jednom nogom na pločicama a drugom se oslanja na poklopljenu WC šolju, a ja je ubadam otpozadi. I moramo biti tihi, da nas niko ne bi čuo. Morali smo da tempiramo orgazam tačno na vreme kad dežurna medicinska sestra vikne. „Terapija-a-a-a-a!“ E onda je ona slobodno mogla da zavrišti. A ja nisam mogao da svršim, jer su mi lekovi umanjili broj spermatozoida. Tako je to bilo...

Jesi siguran da je svršila? :wink:
 
Kojice ko te je (šta te je) rastužio (rastužilo)?
Ма безвезе..
Нека глупост ме разстужила.. па ми се сада и ова твоја прича чини тужна..:roll:
Него.. да не смарам..:)

Кажи ти мени. Да ти се није од лекова причинило и да је невина? :mrgreen:
 
Ne ebem retardirane. Nisam ja ti, ne dao bog. Udrogiranu može. Loše misliš.



Nije mi se ništa pričinilo.

Pa sta je radila u ludnici ako nije retardirana. A i koja bi se ne retardirana uopste i petljala sa tobom? :lol:

Ali loodnica kao ambijent to je bas cool. :) Ne mogu svi reci da su ispunili svoju sexualnu fantaziju vodjenja ljubavi u ludnici. :lol:
 
Padinjak, a?
od nas u Holandiji imas sansu, da se napravis lud i odes u neku vrstu ludnice TBS, znaci nije zatvor,ali nisi znao sta radis (ako uveris sudiju).Hmmm...imala sam sex, i na zalost vratili su me u zatvor. Ne pitaj za delo..:D
 
WIEISHAUPT-e!
Probudi se! Nie to tako teško. Dovoljno je da priđeš nekoj i stupiš u razgovor. Ili nekoj drugoj. Ili trećoj... Jedna će svakako pristati. Nema veze što izgledaš tako kao što izgledaš. Nekima to ne smeta. Nije važno ni kolika ti je alatka. Samo pazi da ne budeš kreten. Ako možeš.
 
Cekaj, palmoticeva je u gradu, a padinjak periferija.tamo je bila kolektivna razvaljotka koliko sam cula. Dzebiga, mene ludaci nisu privlacili. Jesu oni sto su malo ludi, a puno pametni, a ti ne zavrse u padinjaku. Sem prekrsajaca. Preferiram momke iz Bacvanske 14.Al tamo nema seksa.
 
U ybt, ti si moj idol. Ne znaš šta si propustio. A bio si sa onima kojima sam oduzeo nevinost a nisu bile u ludnici. Znaćeš šta je kad je poljubiš. Još joj je ostao ukus u ustima.
 
Sisli smo s uma u sjajan dan,
Providan, dubok, - nama, draga, znan;
I svetkovasmo otcepljenje to
Od muka, sumnje, vremena i sto
Rana sto krvave ih vredjao je svet:
Ljubavi nase plav i nezan cvet.

I opet sila zgrnulo se sveta
U bolnicki nam mirisavi vrt;
Posmatra gde se dvoje dragih seta,
Srecno, i hvale onaj zivot krt
Sto ostavismo. Daleko od njih
Sad smo, a oni zale mir nas tih.

Oni bas nista nisu znali sta
Dovede tu nas. - U cvecu smo isli,
Slaveci strasno osecanja ta,
Zbog mojih lepo sa uma sa smo sisli.
U novom svetu dobro nam je sad,
A svet o njemu dobro i ne sluti;

Sumnja u ljubav, najtezi nam jad,
Min'o i case blazene ne muti.
Iz proslih dana ljubav i znak njen
- Spojenost srca - ostala nam jos;
Nas zivot ovde svetao je tren,
Srdacan, krotak. Onaj zivot los

U kome znanci, rodbina ostaju,
Nevinost naseg ne poznaje sveta;
Zivotno vino, srz nedostaju
Njima, a glava njihova im smeta.
A nasih srca jedan isti zvuk
Belezi drazi i vremena huk...

Jer mi smo davno, verna draga, - je li? -
Iskidali konce sto nas vezu
Za prostor, vreme, tonove i boje,
- Lance zivota sto zvece i stezu;
Jer mi smo, mozda, sami tako hteli
Rad ljubavi nam i rad srece svoje.

I gledaju nas zato sto idemo
U kosuljama belim parkom ovim,
Gde bolnicki se miris siri jak.
Ne znaju drazi sa zivotom novim,
Ljubavi nase neumrle znak.
...Gle! ocima im trepti rosa nemo...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top