Kako da te uvredim?

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
334.311
Da li vas je moguce uvrediti bilo ovde na Forumu ili u RL.Ako jeste,koliko uvreda moze da vas povredi i kako reagujete..sa besom,prijavite,raskidate odnose,sasvim mirno ili ignorisete. Kako se osecaju uvredjeni ljudi.?
 
pa nije me bas lako uvrediti,pre svega sto ako neko pokusava da mi udari na sujetu i na licne lose osobine koje nosim - vec ih sve vrlo dobro znam,pa mi pokusaj izgleda nesto izmedju jadno i pateticno.
posebno me ne mogu uvrediti osobe do kojih mi nije stalo,u rl bezobraznim ljudima uvek odgovorim tako da se osecaju neprijatno posle.cak i kad me ne uvrede - nasli su pogresnu zrtvu da se izivljavaju.prosto necu to da dozvolim.

mada jako me pogadja nepravda u odnosu na meni drage ljude koji to nisu nikako zasluzili.

mada mnogo vise od bilo cega drugog me nerviraju nabedjeni ljudi.koji misle da su pametni,lepi,najsuper kul a kad ti pridju osecas se ko istrosena krpa ili ko da ti je glupost iscrpela svu energiju.e to je strasno,uvreda je nista u odnosu na ovo...
 
na krsti ne u RL treba mnogo bilo kome da me izbaci iz takta. a fala bogu supljih usiju pa kad pocne masiranje mozga brzo izvetri.
ja sam jedan vrlo disciplinovan medved...ko sundjer kad se nakupi njesra iscedim se i nedozvoljavam da mi bliski i dragi ljudi pate jer je meni neko drugi zakuvao corbu.
I'm COOL :-D
 
Da li vas je moguce uvrediti bilo ovde na Forumu ili u RL.Ako jeste,koliko uvreda moze da vas povredi i kako reagujete..sa besom,prijavite,raskidate odnose,sasvim mirno ili ignorisete. Kako se osecaju uvredjeni ljudi.?

Ovdje se u sustini ne mogu osjetiti pravo uvredjenom...mozda nekad trenutno...
Uopsteno kad sam uvredjena onda sam bijesna...uffffff


ovdje mi je gore posto nju ili njega ne mogu da zadavim
u rl uvijek nadjem neki nacin pa se osvetim
mrzim to ali vi zemljani ste toliko syebani likovi da razumijete jedino jezik sile

:rotf:
 
Da li vas je moguce uvrediti bilo ovde na Forumu ili u RL.Ako jeste,koliko uvreda moze da vas povredi i kako reagujete..sa besom,prijavite,raskidate odnose,sasvim mirno ili ignorisete. Kako se osecaju uvredjeni ljudi.?

na forumu teshko, a u reali se neshto ne zalecu bash... hm... na forumu sam imala sukoba sa raznoraznim likovima ali nikada nikog nisam prijavila... reagovala besom jesam, gotovo svaki put... samo sam par puta nakon tih frka pokushala da totalno prekinem odnos, negde uspeshno, negde neuspeshno... deshavalo se i da mirno odreagujem ili ignorishem, mada manji broj puta... verovatno uvredjeno...:p
 
na forumu teshko, a u reali se neshto ne zalecu bash... hm... na forumu sam imala sukoba sa raznoraznim likovima ali nikada nikog nisam prijavila... reagovala besom jesam, gotovo svaki put... samo sam par puta nakon tih frka pokushala da totalno prekinem odnos, negde uspeshno, negde neuspeshno... deshavalo se i da mirno odreagujem ili ignorishem, mada manji broj puta... verovatno uvredjeno...:p

pa normalno da ne mozes da se uvrijedis kad si pokvarenija od 6 pokvarenih jaja
 
booahah...a ti kao nikad nisi bila uvredjena...da li vas je mogooće jer mene nije mogooće....na tu foru je pitanje.....nemo si kvarna jer ću da se uvredim.... ( :

Odakle ti ideja da me je nemoguce uvrediti..moguce je i te kako iako se branim od toga..zato oprezno sa osetljivom Kučkinom dusicom..:mrgreen:.
Uvrediti me mogu samo osobe do kojih mi nije stalo..ovde na forumu jednostavno ignorisem jer mislim da takvi postovi vise govore o onome ko ih pise a vrlo malo ili nista o meni..u rl nikada me nisu vredjali meni bitni i bliski ljudi..oni do kojih mi nije stalo njih i ne primecujem..uglavnom ignorisem ako je to moguce..Podignem zid oko sebe i ne dozvoljavam vise kontakt sa njima.U retkim situacijama me osoba moze dovesti u stanje afekta tj.krajnjeg besa.To znaci da je presla sve granice prihvatljivog ponasanja i tada napadam svim raspolozivim oruzjem i udaram tamo gde najvise boli..Srecom to je retko i uglavnom umem sebe da kontrolisem i sacuvam prisebnost..Tolerancija i kultura ponasanja i ophodjenja prema drugima je sve manje prisutna na nasim prostorima....
 
paaaaa i jeste topi ,tako sklanjaju se al nikad nece shvatiti da grese i laz postaje istina sto meni govori o takvoj osobi da ona drugacije ne moze da vidi i ako hoces ili je prihvatas ili odbijes iz svog zivota za sva vremena ,a ta persona moze biti dobra kolko hoce k'o dete maltene al do 5 godina ;) posle to vec mobilni i vandali ili kreteni mali gikovi :lol::roll: pukla ova zemlja kao bas
 
Mogu da me uvrede oni koje sam, iz ovog ili onog razloga, učinila značajnim i počela da poštujem. Ovde je poštovanje vrhunac međunickovskih odnosa, mis' nema ono - drag mi je, draga, lep, pošten, simpatičan, sve se svede na poštovanje, dok se čovek uživo ne upozna..... e kad neko takav počne da radi ili govori (piše) stvari koje bih inače očekivala od nekog potpunog idiota, to ume da deluje prilično ružno u mojim očima.....

U RL je priično slično, samo što su ljudi donekle draži, a paralelno se i više trude da ne uvrede, pa se potire i svodi na isto.
 
ma vi ste meni dosadni sa tom papetikom i demagogijom i spalio bih vas sve zbog vashi sins koje niste pochinili a gorite u sebi ,o streberizmu ni da govorimo pormenila je vecina ljude posle srednje i gimnazije ne pametnije i sta ti ja znam nego generalno kao choveka zanimljiv-nezanimljiv prost-neprost,/fin kakogod
to vise nisu isti ljudi to su postali ustvari ljudi da ali nemoranli neeh he neki maanje neki vise
 

Back
Top