U Srbiji najskuplje gorivo u regionu

какве везе има сад радикал и Милошевић са 108.13 динара по литру.........објасни ми молим те ..........ови нису у власти а овај умро......

Žao mi je, ne vredi objašnjavati. Onome ko napiše rečenicu: "ови нису у власти а овај умро...." ne vredi objašnjavati. Postoji limit do koga neko nešto može da razume. Stvarno mi je žao.
 
да ли неко има неки контакт телефон од Буша? да нам уведу санкције

ЖИВЕЛЕ САНКЦИЈЕ

:vatromet: :orkestar:

НЕ :arrow:за плату купим шлепер Марлбора:bye: :super:

Ja znam da si ti pusac (jedan medju vecim odje na forumu) ali da bas toliko volis oralno da zadovoljavas to nijesam znao. :rotf:
 
ja sam nepusac al znam da je svugde po evropi paklica marlbora nekih 5-7 eura a samo je u srbiji nekih 100-100 dinara! idiotizam!

drzava stimulise pusenje i alkoholisanje ....


Ma gde mozes njima objasniti nesto.

Evropa nema alternativu i to je
kada neko neko ima drugacije misljenje koje se ne poklapa sa njihovim odmah pocinju uvrede
zato odustajem eto vam forum pa se zadovoljavajte evropeJci
 
pa imali smo bolji standrad pod Slobodanom Milosevicem,Jeste da nema redova i cekanja i ima svega ali nema para da se to kupi
To je problem onih koji nemaju para, a tržište je uvek u pravu što se cena tiče.
Probajte sledeći put da nešto radite umesto što urlate na smradikalskim mitinzima.

pa DS je na vlasti 8god.eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
8 god
Није. ДОС је инаугурисан у јануару 2001, значи 7 година и 4 месеца владавине демократског блока. Сам ДС још мање, јер су 2003. до 2007. били избачени из владе.

У кампањи за скупштинске изборе јануара 2007, радикалска багра је причала да је ДОС на власти "7 година," а тада није било још ни округлих 6.
 
ja sam nepusac al znam da je svugde po evropi paklica marlbora nekih 5-7 eura a samo je u srbiji nekih 100-100 dinara! idiotizam!

drzava stimulise pusenje i alkoholisanje ....


A godinama rakole kako ce cijene cigara drasticno da skoce...

Gledaj, ako bi podigli cijenu cigarama i alkoholu masu ljudi bi se istog poroka i odreklo sto znaci da bi tu opet izgubili.
Nije to isto, ne mozes poredit cigare i alkohol sa benzinom.
Benzin je potreba, htio ti ili ne moras da ga kupis, nije to vise luksuz kao nekada sto je bio a i treba izdrzavat´ sve one komunjarske neradnike iz Titovog vremena.
 
To je problem onih koji nemaju para, a tržište je uvek u pravu što se cena tiče.
Probajte sledeći put da nešto radite umesto što urlate na smradikalskim mitinzima.


Није. ДОС је инаугурисан у јануару 2001, значи 7 година и 4 месеца владавине демократског блока. Сам ДС још мање, јер су 2003. до 2007. били избачени из владе.

У кампањи за скупштинске изборе јануара 2007, радикалска багра је причала да је ДОС на власти "7 година," а тада није било још ни округлих 6.

1.Nisam radikal
2.radim kao crnac 2 posla.
3.mislio sam na demokratske stranke ne licno Ds vec na sve
4.vlada treba da zastiti potrosace nekim smanjenjem akciza i slicno kada su ekstremne situacije koje mi ne mozemo da kontrolisemo
 
Poslednja izmena:
Žao mi je, ne vredi objašnjavati. Onome ko napiše rečenicu: "ови нису у власти а овај умро...." ne vredi objašnjavati. Postoji limit do koga neko nešto može da razume. Stvarno mi je žao.
шта ти мени има да објашњаваш ......све је јасно...прво нађеш кривца који је или мртав или га нема нигде а после паметујеш .......................

председник републике из ДС
влада ДС+ДСС+Г-17 и како ја сад да кривим Слобу ..........не разумем.....ти си овде на пдфу као страначки војник из ЛДП и ја то поштујем али .......ја сам јутрос за 25 евра напунио резервоар скоро до пола а пре нешто мање од три године за те паре био пун и где је ту Слоба..........немој ми рећи да се гориво прави од липе......знам за чај али за гориво то не знам
 

Back
Top