da li biste tolerisali...

ona011

Početnik
Poruka
3
pitanje se jednako odnosi i na muski i na zenski rod...da li biste tolerisali pasivnost...podredjenost roditeljima...od strane svog partnera?Naime,rec je o decku koji ima 29 godina i koji pristaje na to da mu se veza svodi na setnje i ispijanje kafa po kaficima pod izgovorom da su mu roditelji konzervativni i da on smatra da je neprimereno da svoju devojcicu dovodi svojoj kuci,osim ako je u pitanju kafica sa roditeljima???Pri tome se radi o osobi koja je finanskijski nezavisna,ali ipak ne zeli da se osamostali i otpocne samostalan zivot...zanima me vas stav o takvim slucajevima...hvala i pozdrav svima:)
 
šalim se malo.
gadno je to, al to je nekako malo više njegov problem nego tvoj, zar ne?
mislim na osamostaljivanje i te stvari.

a što se tiče spavanja i dovođenja tebe kod njega.. nezgodno..
al ako njemu to nije prijatno, šta da se radi.. idite kod tebe ili na košutnjak.
sve se da rešiti, samo ako se hoće.
meni bi lično bilo jako neprijatno da mi neko dođe na seks, a da su mi roditelji tu i da znaju da baš to radimo u susednoj sobi. pa nek sam sto puta konzerva.
 
pitanje se jednako odnosi i na muski i na zenski rod...da li biste tolerisali pasivnost...podredjenost roditeljima...od strane svog partnera?Naime,rec je o decku koji ima 29 godina i koji pristaje na to da mu se veza svodi na setnje i ispijanje kafa po kaficima pod izgovorom da su mu roditelji konzervativni i da on smatra da je neprimereno da svoju devojcicu dovodi svojoj kuci,osim ako je u pitanju kafica sa roditeljima???Pri tome se radi o osobi koja je finanskijski nezavisna,ali ipak ne zeli da se osamostali i otpocne samostalan zivot...zanima me vas stav o takvim slucajevima...hvala i pozdrav svima:)

uvek sam volela da svoje momke dovodim kod sebe a ne da se bashkarim po njihovim kucama...nisam na taj nacin ni vezana ni podredjena roditeljima ni nikom i tesko bih prihvatila takav stav i od strane partnera....mislim da bi mi to uzasno islo na zivce.....
 
šalim se malo.
gadno je to, al to je nekako malo više njegov problem nego tvoj, zar ne?
mislim na osamostaljivanje i te stvari.

a što se tiče spavanja i dovođenja tebe kod njega.. nezgodno..
al ako njemu to nije prijatno, šta da se radi.. idite kod tebe ili na košutnjak.
sve se da rešiti, samo ako se hoće.
meni bi lično bilo jako neprijatno da mi neko dođe na seks, a da su mi roditelji tu i da znaju da baš to radimo u susednoj sobi. pa nek sam sto puta konzerva.

bas si konzerva: )
 
pitanje se jednako odnosi i na muski i na zenski rod...da li biste tolerisali pasivnost...podredjenost roditeljima...od strane svog partnera?Naime,rec je o decku koji ima 29 godina i koji pristaje na to da mu se veza svodi na setnje i ispijanje kafa po kaficima pod izgovorom da su mu roditelji konzervativni i da on smatra da je neprimereno da svoju devojcicu dovodi svojoj kuci,osim ako je u pitanju kafica sa roditeljima???Pri tome se radi o osobi koja je finanskijski nezavisna,ali ipak ne zeli da se osamostali i otpocne samostalan zivot...zanima me vas stav o takvim slucajevima...hvala i pozdrav svima:)

ma ja u takvu budalu ne bih mogla da se zaljubim..tj.mozda bih i mogla dok ne ukapiram kako stvari stoje,al' bi vremenom pocela da ga prezirem i pobjegla glavom bez obzira.
 
Ocigledno je da mu takav zivot odgovara...treba da postuje roditelje i nihova shvatanja dok je kod njih...to sto ne zeli da se osamostali,najvjerovatnije ne vidi razlog da to uradi,lijepo mu je tako...e sad ne znam koliko ste zajedno...ako niste dugo,mozda vremenom kad postane ozbiljnija veza pocne razmisljati i o odvajanju,tj o osamostaljivanju...
 
ne gubi vreme, okreni se idi...

Slazem se... Ako je on nezavisan finansijski u 29 godina a ne zeli da se osamostali onda tu nesto nije u redu...
Pritom njegovi roditelji su konzervativni????pA????
Ako su oni nije on, a valjda moze da donosi samostalne odluke s obzirom da ima 29 godina. ma nesto tu nije u redu pravo da ti kazem i mislim da je najbolje ti da iskuliras sve to nego da se uvuces jos dublje, a onda patis i nerviras se jer ce tvoj/vas zivot biti pod lupom njegovih roditelja.
 
nema sanse, uzasan mi je i u neku ruku neshvatljiv takav vid zavisnosti od roditelja, mislim da punoletna, normalna, zdrava osoba razmišllja u fazonu šta će mama i tata reći, dal će se njima nešto svideti, dal će prihvatiti ili još gore da podleže nekim ograničenjima i zabranama, užas. ***, ne živiš život radi roditelja:rolleyes::evil: a i ne volim pasivnost, to razvlačenje i cilemilanje; volim enegrgične, otvorene, samosvesne ljude, koji su za akciju, zezanje, život punim plućima...:)
 
Osim ako je u pitanju kafica sa roditeljima???
Joj koji uzas, ja to stvarno ne mogu da razumem, pa ok je sasvim da ti i sednes sa njegovim roditeljima i da porazgovarate ali i da posle se osamite ne znam u njegovoj sobi, pricate, otkud znam. A ne da ti ides kod njega samo da bi pila kafu sa njegovim roditeljima? ne znam, ali meni je to apsolutno neshvatljivo... :-)
 
pitanje se jednako odnosi i na muski i na zenski rod...da li biste tolerisali pasivnost...podredjenost roditeljima...od strane svog partnera?Naime,rec je o decku koji ima 29 godina i koji pristaje na to da mu se veza svodi na setnje i ispijanje kafa po kaficima pod izgovorom da su mu roditelji konzervativni i da on smatra da je neprimereno da svoju devojcicu dovodi svojoj kuci,osim ako je u pitanju kafica sa roditeljima???Pri tome se radi o osobi koja je finanskijski nezavisna,ali ipak ne zeli da se osamostali i otpocne samostalan zivot...zanima me vas stav o takvim slucajevima...hvala i pozdrav svima:)

bezi od tog. nesto mu nije uglavi kako treba.ako zna kako sve tomoze vremenom da seispoljava.poremecaj tezak.
 
da, znala sam devojku koja je mislila d aima decka. izlazili i sve kao ok, medjutim, slicno tipu iz ove teme,nalazio je neke idiotske razloge da ne idu kod njega. posle mnogo vremena joj je priznao da mu je ona bila smao pokrice. decko je ***** i trbalo mu je samo da se zna da navodno ima devojku.
 
ja ne razumem ni pedere ni lezbejke, taj nacin razmisljnja i prikrivanja. ne znam, ajde nikada ih ne bih psovala, ne znam tukla i slicno kao sto ima ljudi koji to rade, ali jednostavno ne razumem uopste taj sistem. recimo ja sam jos dok sam bila mladja pa znas ono kao chatujes sa nepoznatim ljudima serbian cafe i to, meni bilo interesantno i onda "upoznam" devojku koja je 10 godina u vezi sa svojom najboljom drugaricom,a za to niko ne zna, ja dete ona mi pise kako zajedno idu na letovanja, zimovanja kako niko ne sumnja, uzas, naravno od tog momenta sam prestala da chatujem sa nepoznatim ljudima, ali bila sam danima u soku :-)
 
pitanje se jednako odnosi i na muski i na zenski rod...da li biste tolerisali pasivnost...podredjenost roditeljima...od strane svog partnera?Naime,rec je o decku koji ima 29 godina i koji pristaje na to da mu se veza svodi na setnje i ispijanje kafa po kaficima pod izgovorom da su mu roditelji konzervativni i da on smatra da je neprimereno da svoju devojcicu dovodi svojoj kuci,osim ako je u pitanju kafica sa roditeljima???Pri tome se radi o osobi koja je finanskijski nezavisna,ali ipak ne zeli da se osamostali i otpocne samostalan zivot...zanima me vas stav o takvim slucajevima...hvala i pozdrav svima:)

Proveri da on nema drugu, koju dovodi u stan. Možda grešim, daj bože.:D
Takvu osobu ćeš uvek ti da vodiš kroz život, ti ćeš da nosiš pantalone a ne on.
Teraj to u .....:D i idemo dalje
 

Back
Top