Nije sve tako srecno...

a ovi sto su pokupili mace,ako na kombiju nije pisalo zoohigijena,onda mislim da nisu shinteri,mada je kafilerija dobila nove kombije i na njima mozda pise prihvatilishte....jao nadam se da nisu tamo,ako ih je uzela kafilerija,nece ih udomiti nego ce ih ubiti....zasto ne zoves dejana iz noe da gta pitas? zovi ga na 064/3970066 brzo i pitaj ga....ako su tamo ima vremena da ih izvuches odande
 
ma ne bi meni pomogla ni valerijana. Sinoc kada sam legla setila sam se psa iz tog filma i pocela da plachem.Zagrlila sam unu i mislila sam da cu eksplodirati.sreca pa me decko nije video inace bi me napusio sto gledam takve stvari.

Jaooo takva sam i ja...kad mi neka slika ostane...mislim da nema osobe da ih ovkav film moze ostaviti ravnodusnim...samo ne znam koliko do nekih dopire da je to stvarnost....:-(

Nadam se da ce macici biti dobro...
 
Ja ne mogu da verujem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dejan iz NOE je danas nazvao Ovcu za svaki slucaj da vidi da li su macici tamo i ovi su im rekli da su EUTANAZIRANI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
***** im materina da bog da crkli lazovcine jedne pokvarene!!!!!!!!!!!:cry::cry::cry:
da li je moguce da se ovo desava,ne mogu da verujem:cry::cry::cry:
 
ZNAL:A SAM!!!!!!!!!!!!!!!
Eto vidis sta rade,lazu da ce ih udomiti i kao raspituju se za boju posto kao neke boje nece ljudi da usvoje.....jaaaaaaaaaaaaaaaoooooooooooooooooooooooooooooo
pa bre bombu cu im baciti na kraju nemaju pojma sta ih cheka ako ja odlepim.
Bila bih ponosna da sebe dignem u vazduh zajedno sa njima.....uffffffffffffffffff
znaci kakvi su idioti,jaaaaaoooooo
 
E стварно ово има само код нас, проклети били! Ајде сад да оставимо одређени проценат да су лагали да су еутаназирани, да ли би неко могао да оде тамо и провери то?
 
ja bi isla,samo neko da mi objasni kako da dodjem do tamo. Mada ne verujem da bi lagali,pre bi lagali da nisu. Jer njima se isplati da ih Dejan pokupi. Za to se valjda placa kad vadis nekog iz kafilerije.
 
VETERINARSKA STANICA BEOGRAD
CENTAR ZA STERILIZACIJU PASA LUTALICA - AMBULANTA OVČA
Ratačka 42
11212 OVČA
+381 11 3322 291
Ja sam ovo nasla na zutim stranama, a mozes da pogledas na http://www.planplus.co.yu/
gde je to, ako uspes da se snadjes. Ali mozda to ipak nije ta 'Ovca'.

Verovatno si ovo i sama znala, ali ipak za svaki slucaj.

Rin@, da li je moguce da su druge mace u pitanju? Mozda su neke druge mace ubili?
Mada opet je strasno, cak i ako je tako. Ali prica da su uzeli da ih udome i onda ih ubili.. nemam reci. Kakvi su to ljudi!
 
dejan kaze da su to provereno ti,da prihvatiliste u Borci ne postoji, I ostali ljudi koji su u tim vodama kazu isto.
Prijem stranaka? Idem u ponedeljak tamo zajedno sa komsijama,ako uspem da ih navatam,ima skandal da im napravim. nego recite mi,jel sme da se udje tamo gde su zivotinje?
Jel zna neko mozda?
Jedva sam se smirila,evo sad sam tek prestala da placem i vristim od besa.
 
oni koji zele da se pridruze u tuzbi i u placanju advokata,neka mi se jave na 064/3200695
bice potrebno svedochenje osobe koju su lagali.Takodje ukljuchicemo u istu tuzbu i slucaj iz januara kada su mene i moju drugaricu lagali da mi psi nisu tamo a bili su tamo,sreca spasli smo ih saznavshi na vreme.ima jos slucaja za koje cemo ih tuziti ali to cemo jos da vidimo.
Znaci vreme je da uradimo nesto.
javite se obavezno,advokat nije skup ako nas vise ucestvuje u placanju istog
dejan takodje uchestvuje u tuzbi,zajedno cemo ih zakucati
 
ne placa se vadjenje iz kafilerije....njima vise para dolazi ako ubiju zivotinju.
Tamo se ide autobusom 105.Pitas vozacha gde da sidjes kod kafilerije,znace on da ti kaze ili neko ko zivi tamo,stanica je odmah posle objekta i vidi se natpis" pansion za pse i machke beograd"(opet laz)
idi tamo i proveri,a ako su ih ubili,tuzicemo ih
 
ne sme da se udje tamo gde su zivotinje iako kako kazu nemaju sta da kriju,mozes misliti,andjeli....uf.

odnosno,navodno sme da se udje u teoriji ali u praksi,ne daju skotovi
Prijem stranaka je do 14 sati radnim danima.
Odmah u ponedeljak pichi tamo
 
Joj!!!!!!!!
Zvala sam ovog lika veta on kaze da nije cuo nista o prihvatilistu, a da ova zena to sve kuci sama ali oni voze neki karavan raspali!!!!!! Kombi imaju samo u ovci!!!!!!!!Uzas!!!!!!!!!!!!

Jbem im mater degenericnu!!!!!!!!!! Stvarno bi volela da im se vrati samo pola od toga sto oni rade!!!!!!!!!!!Bar toliko!!!!!!!!!ZVERI!!!!!!!!
 
E pa ne mogu da verujem. Rin@, izvini na dezinformaciji, davno sam isla tamo, pre nekih 7-8 godina. Mico, valerijana kapi su oko 100-150 dinara i traju i traju i traju... Sad cu verovatno morati da im malo skratim rok trajanja.
 

Back
Top