Funkcioneri DS-a suruju sa NATO paktom Srbiji iza ledja?

Beograd, Podgorica -- DSS poziva ministra odbrane Dragana Šutanovca da odgovori da li se juče u Briselu tajno sastao sa generalnim sekretarom NATO-a. Reč je o prljavoj kampanji, kažu u DS-u.

"Javno pozivam tehničkog ministra odbrane Dragana Šutanovca da objasni da li se juče tajno sastao u Briselu sa generalnim sekretarom NATO pakta (Japom de Hop) Sheferom", zatražio je portparol Demokratske stranke Srbije. U Demokratskoj stranci kažu da se Šutanovac i Bojan Pajtić nalaze u stranačkoj poseti Briselu i da je reč o prljavoj kampanji DSS-a.

Mladenović je ocenio i da se vest da će "koalicija Čanak-Demokratska stranka-G17 plus 28. aprila potpisati Sporazum o stabilizaciji i pridruživanju Srbije sa EU poklapa sa tajnim sastankom koji je Šutanovac održao sa Sheferom".
Portparol DSS-a smatra da javnost mora da zna o čemu su razgovarali ako su se sastali, da li je Šutanovac nešto potpisao, kao i da li se u ime Srbije na bilo šta obavezao.

"Šta god da je Šutanovac radio u Briselu, to ne može biti zvaničan stav Ministarstva odbrane, ni Vlade Srbije jer Vlada nije odobrila putovanje Šutanovca u Brisel", zaključio je portparol DSS-a.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2008&mm=04&dd=11&nav_category=418&nav_id=293481


-------------------------

mislim da bi trebalo raskrinkati ove postupke diplomiranog spijuna NATO pakta Sutanovca i da se vidi sta on to tamo potpisuje tajno u nase ime...

Isao da vidi,DEVOJKU IZ GRADA :mrgreen:
To kada je tast pevao u Briselu pa mu nisu sve isplatili;sada zet otisao po lovu ;-)
Usput,malo popricao sa gazdom kafane(kafana je inace u pahtu).
Uz casicu i vise malo se i raspricao(kafedzija zna kako sa musterijama).
Gazda ga cak i castio( u Mrcajevcima glavna tema).
Prica se da su dogovorili i nekakav posao(tvoj materijal,moje ruke).
Na kraju ga gazda cak tapsao po ramenu i rekao da pozdravi zenu i decu.
Dogovoren i dolazak gazde u kafanu "kod zutog".
 
solanakosttmv5.jpg


solanakostunicamv1.png


pa i ako se sastao Šutanovac nije to ništa strašno:rolleyes:
 
pa to treba da pricaju nasi drzavni organi a ne stranacki funkcioneri. konkretno to je posao za ministra spoljnih poslova a ne za podpredsednik demokratske stranke.

sutanovac nije dobio nikakvo ovlascenje od vlade da razgovara sa sheferom a ne vidim sta on ima kao podpresednik jedne parlementarne stranke u srbiji da razgovara sa njim. drugo ako je hteo da razgovara oko ovih tema koje ti kazes ,zasto se sastao tajno sanjime tj zasto se to krije? ja mislim da poslovi svih nasih drzavniuh funkcionera treba da budu transparentni i javni.
To sto i ne vidis zasto bi trebao da ide to uopste nema nikakvog znacaja jer on kao stranacki funkcioner pa i privatno lice moze da posecuje koga hoce i za to ne mora da trazi dozvolu vlade niti je tim cinom prekrsio bilo koji domaci zakon , isto kao i kad je Seselj isao kod Sadama kao shef SRSa pa se niko nije pitao sta su njih dvojica divanili .
 

Back
Top