Vasi i Nasi Trofeji - galerija slika

Srećni praznici svima. Evo da Vam priložim svoje slike trofeja iz Slovačke 12, 13, 14 Decembar 2008 godine. Uz pozdrav, dobar pogled!

:-D
 

Prilozi

  • SDC10162.jpg
    SDC10162.jpg
    73,3 KB · Pregleda: 62
  • SDC10180.jpg
    SDC10180.jpg
    39,9 KB · Pregleda: 58
  • SDC10201.jpg
    SDC10201.jpg
    136,5 KB · Pregleda: 56
E cao drustvo, Evo par trofeja ( mojih ) u ovoj skoro poluprosloj sezoni.


Som tezak 14,900 kg

PRIBOR:
Stap: Dam Fighter 150,
Masinica: Schekspir 6000 SX graphite,
Struna: Catfish Team monofilament 0.50
Mamac:Durdubak ( medicinska pijavica ) na udici 6/0 Mustad



Som tezak 13,100 kg

PRIBOR:
Isti kao kod predhodnog



Som tezak 9,200 kg

PRIBOR:
Isti kao kod predhodnog



Tolstolobik tezak 30,100 kg

PRIBOR:
Stap: Dam Fighter 150,
Masinica: Schekspir 6000 SX graphite,
Struna: Catfish Team monofilament 0.50
Mamac:Technoplanktonska tableta u sistemu sa plovkom i 3 udice ( tako se prodaje komplet ) i neke kuglice na vrh udica neznam uopste sta je to ...



Tolstolobik 25,400 kg

PRIBOR:
Isti kao kod predhodnog


Nadam se da imate puno toga zanimljivog da prokomentarisete na ove slikice.
Hvala za sve komentare pa ma kakvi oni bili ...

Pozzz ....

Nisam znao lebanac da se i ti baviš ribolovom, a komšije smo.

Evo i jednog mog bucova od 3.5 kg.
view.php
 
Poslednja izmena:
Evo i ja da se malo pohvalim sa smudjovima na dunavu kod Kostolca

Ja sam upecao 7 komada jednog pustio bio previse mali cak sam video kako mu moj keder udara samareali.Pored mene pecao Laza Grk iz Kostolca i uhvatio 17 komada.

Interesantno, a vidis zakon kaze da smes SAMO 3 dnevno da poneses, i to najmanji da je 40cm (pa navise)! :roll:
Posle nek pita neko zasto su nam vode prazne i ljudi placaju po 500 eura za nedelju dana (5 jer se 2 provede u putu) pecanja na Ebru ili Sarulestiju a dali su vec 50 eura za dozvolu ovde!
P.S. Ruku secem ako si ovde sem ovog prvog imao jos nekog u meri, ovo je KASAPLJENJE a ne pecanje, sta li rade vasi ribocuvari kad dozvoljavaju ovo!!
Pozdrav :cool:
 
Poslednja izmena:
@ Lomnica Ma daj ne pricaj nisi ti skoro izasao na vodu.Pa ja pecam sa stapom a pored mene covek bije sa strujom a drugi dinamitom i to je sasvim javna stvar na Dunavu od SM -Gradista.Pa ja sam ih zagovorio jednog od njih a on kaze Dunav je dubok a i tece brzo inace ce te nadju u NS jer ides uz K...c.Ato sto pricam to svi znaju tamo ali cak i ribocuvari i milicija a ti se pravi pametan ako smes pa kazi nesto.Pitaj o tome nesto ove tvoje tkmicare koje ti poznajes.
 
I po tome i po stringeru, prosecna zica stingera je kao prosecan mobilni telefon u duzinu i sirinu, prvi do najveceg je jedva dvaput duzi od stringera, nema sanse da je imao vise od cetvrt kile, ostali tek nesto veci... do pola kile plafon!
@perafitilj:
Ja nisam izasao skoro na vodu (na smudja tj) svojim izborom jer sam imao dva ispitna roka zaredom u prethodnih mesec i po, a kad izadjem UVEK pazim na meru, cak imam svoju meru za sve ribe koja je jos po 5-20cm veca od drzavne mere i nemas sta da mi pricas da MORAS tako jer onaj pored tebe peca strujom a drugi mrezom, kakva ti je to logika kud svi turci tud i mali Mujo, da se oni svi bace u Dunav znaci i ti bi, mucni malo glavom i razmisli da li time doprinosis sirenju vrste ili obrnuto, a verujem da si se baaaaas najeo od ovolike smudjevine, sigurno si imao za oko 2 tiganja!! :roll:
Pozdrav :cool:
 

Back
Top