Kako se ponasate na casu?

jmarina.

Početnik
Poruka
44
Dakle kako se ponasate na casu.

Ja priznajem nisam mirna...wolim da pricam da se zezam......sa mobom ziwkam druga on mene.Jednom nam se desilo da smo zaboravili da iskljucimo zvono i ono se culo.Pa mi jednom nastawnica uzela mob...:lol:

Da was cujem...
 
ma nishta posevno...... smaram se........... a ne igram se s telefonima, to vishe volim na dosadnom fizichkom........ uglavnom pricham sa drugom iz klupe... i na svaka dva minuta gledam kad tje da zvoni.......... a nisam ni aktivna.... uopshte ne..... bleyim ceo chas.......
 
zombifikovano

eheh, u nase vrijeme (prije davnih 5 god u osnovnoj :lol:) nije se imalo snage za glupiranje po casovima
gejmere je obicno boljela glava ujutro i smetalo nam svijetlo i dreka

zabili bi se u neki park za vrijeme odmora i prepricavali recenzije onima koji jos nicu nabavili taj i taj casopis
eh, bilo je to i zlatno doba satanizma

a svi smo prolazili sa 5.00 svih 8 godina 8)
 
ma sve zavisi od predmeta i nastavnika!na vecini casova sam nemoguca ,pricam non stop ,dobacujem svima ,a pazi na svakom skoro casu ja sam aktivna svi dizu ruke da kazu odgovor a ja se ped svima njima iderem i kazem odgovor na neko pitanje a oni taman digli ruke!heheh (bas sam zlocesta)i tak nekad mi dodje da bas budem mirna pa pustim mp3,blejim kroz prozor grickam semenke/znaci ne ometam cas,onako ponekad pricam sa drugovima itd,a nekad (retko)cutim i radim!znaci kad radim ja sam nemoguce i mam 4 iz vladanja a kad sam dobra potonem nema me nista ne slusam!
uh moram da se uozbiljim
 
mobilni .........stara prica zamalo da nije zavrsio u supu ili kod direktora tata je morao da dolazi u skolu!
ne hvalim se ovim samo da znate ja bih volela da sam bas uzorna,ali nesto mi ne ide!

a da novosti>za par meseci bice zabranjen telefon,ako pobegnes sa casa neces smo biti upisan nego ces najebati ko zuti!
a opravdanje moraju da ti donesu roditelji!
 
To je kod mene u skoli normalno, opravdanje donose roditelji ili lekarsko opravdanje. Nista novo. Pobegnes sa casa ides na disciplinsku. Takodje nista novo.

A mobilni u supu? :lol: sta, da nije mozda bomba u njemu? A mobilni je zabranjen u svakoj skoli. :lol:
 
......posto su sva predavanja na fakin engleskom.....dan protice ovako--->ulaZzim sjedam,palim laptop,internet,msn ,zajebancija......u medjuvremenu je otvoren dokument u kome navodno qcam,zapisem po 2-3 teZze..i to je to......ilii.....sluske u ushiii...i to je to...;p
 
Pfff zavisi... od predmeta...
Ako su kvantitativne metode u računarstvu(ultra fensi naziv za običnu matematiku). Slušam zapisujem sve, trudim se da povezujem.
Ako kojim slučajem ostanem na računovodstvu ili na vežbi iz istih.
Ortak koji izuzetno ružno piše sve kuca na laptopu, ja i ortak sedimo pored njega (sa svake strane). Ako treba nešto, pročitamo sa ekrana u međuvremenu gledamo gluposti po netu.
I tako... uglavnom slušam i ne smetam drugima... ;) Na predmete koje nemam želju da slušam... ne idem :D
 
uf pa zavisi kako na kom predmetu ..... ali ni na jednom cak ni na ISTORIJI nisam nemirna .... uvek pratim nastavnika i aktivna sam jedino ako mi nije dan - a to nije cesto , tada samo cutim i ako me nesto nastavnik pita a ja nisam cula neko mi dobaci - ja kazem i nastavim da "spavam" a na istoriji redovno nesto crtkam :0
 
Uglavnom neka sredina... "not a whore, but not a virgin either" :lol:
Pokusavam da pratim cas, sto ne znaci da se necu smejati s drugaricama tokom celog casa :) Hehe, da nema njih, skola bi bila mnooogo vise smorna... kad me i zezanje smori, malo sam aktivniji na casu...
Sada sam prilicno ok, s obzirom da sam imao i 1 iz vladanja :lol:
 
1 iz vladanja ..... ???? kukuuuuuuuuuuu ............. neke moje drugarice imaju 3 i ja se naprosto cudim - tj to mi je strasno a tek 1 ..........
Da... lol... sve to zbog druga... neki nastavnici nisu bili fer prema njemu, ja pokusao lepo da im objasnim situaciju, oni ni da trepnu... tad sam ih oterao u 3 lepe i bacio stolicu preko ucionice :lol: Ah, ti nezreli dani... :lol:
 
Da... lol... sve to zbog druga... neki nastavnici nisu bili fer prema njemu, ja pokusao lepo da im objasnim situaciju, oni ni da trepnu... tad sam ih oterao u 3 lepe i bacio stolicu preko ucionice :lol: Ah, ti nezreli dani... :lol:

isti si ko moj drug!
treba za to imati hrabrost,lik si keve mi!boli te uvo sto imas 3 ili 1 vazno je samo da na kraju popravis da ti ne skodi kasnije,a ovako cool (neke rebi se na to loze)
 
pfffffffffffffffffffffffffffff..........
Svashta,ali ako mi je dosadno mogu tako da se ubedachim,da se nikom ne javljam da zaobilazim sve redom.....Ali kad sam happy onda se derem po hodnicima,slusham muziku,skachem trazim drugove,drugarice i tako,smor........
Zavisi na kako kojem si chasu,ako sam na hemiji onda je slusham,jer sam se posvadjala u proshlom polugodishtu.....blahhhhh,a ako je matish cooolaza,smejemo se deremo,iako bi trebalo mirno da se ponashamo jer je kraj.....i prijemni i to....
 
Ako dojem na cas,onda ako su prva dva spavam,ako je treci ogovaram sa odmora i pricam kako smo se extra cimali ovo ono...Ali ono imam 3 iz vladanja,zbog upisavanja,pa ako vam nesto znaci...Ne mogu da budem mirna...Evo zabala keca iz fizike 'nema kliberenja i glupiranja na casu"-zbog toga...Ova iz srpskog me prozvala 'kokosinjac'...Nemoguca sam...Samo sam na hemiji mirna
 
kako kad... nekad sednem u poslednju klupu sa vujovickom ili kacom pa lakiram nokte :mrgreen: (npr. gradjansko)... nekad se zayebavam sa ivanom i ogijem i ostatkom odeljenja (bios, srpski)... a nekad sam sva fina i aktivna (latinski, matis i ugl. svi casovi :mrgreen: [***, sedim u prvoj klupi :-| ]) :andjelcic:... a nekad me ni nema na casu... hehe... :mrgreen:
 

Back
Top