Zemunski Pokret

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
A zašto pišeš u množini? Neko te ovlastio da govoriš "u ime svih nas":roll::lol:

Divno je kako delite gradjane zemuna na ove i one, to samo dokazuje vašu radikalsku prošlost, a i red je da se odužite sponzorima8)

Srećom, nećete preći cenzus:D

Zemljace da li si cuo "mozda" za Muzerove,Mozerove,Petrovice,Getlove itd,mogu u tri poruke.Stare familije iz Zemuna.I znas sta,SVI SU CLSNOVI POKRETA.A da te pitam da ti nije mozda doticni MK skinuo ribu pa si toliko ogorcen na njega.stvarno si smesan pa kojoj god da opciji ili pripadas ili ne,los si bratekao covek.
Bicu prisutan na menifestaciji koju organizuje ZEMINSKI POKRET,( pa cekaj svi umetnici Zemuna su u pokretu) vidi ti to delBoY.Da nisu i oni u sve opstoj zaveri ,protiv uvih ili onih.E DA TI JE SLOBA ZIV SVE BI VI LAKSE,ALI..............
 
DellBoy-011 ajde oladi. Ti verovatno zivis u Maloj Mostanici i pozivas se na Beograd. A verovatno imas neko lose iskustvo sa nama ZEMUNCIMA. Znam da te boli sto sto nisi nas. A provokator sigurno jesi jer ocigledno si imao nesrecno detinjstvo. Vidim mrzis radikale pa i to je razlog jer su u ZEMUNU. Ja nisam ni u jednoj stranci pa ko god da je na vlasti ima da leti ako ne voli zemun ali ZEMUN volim i ti to ne mozes da razumes jer da si jedan od nas znao bi za taj dobar osecaj. Inace kao beogradjanina ti zelim da ti dodje za gradonacelnika Aleksandar Vucic. I da Dell OFK Beograd ispade od naseg ZEMUNA pa ako hoces sredicu ti lozu da gledas finale!!
 
post_old.gif
јuče, 23:53 Zemuncanin
Registrovan korisnik

Učlanjen: 16.04.2008.
Poruke: 2


post_old.gif
danas, 00:01 Zemunac.
Registrovan korisnik

Učlanjen: 17.04.2008.
Poruke: 1






Yebote navala klonova na ovu jadnu temu:shock::lol:
Kako bre popamtite pod kojim nickom pišete:rolleyes:
Zemunčanin piše u pet do ponoć, a onda se učlanjava zemunac, pa mi i on drži predavanje:lol:

Moram da vas razočaram, 12. maja na ovoj temi nastaviću da pišem, ali vas neće biti ovde:mrgreen:
 
Dellboy nisam hteo uopste da ulazim na forum ali zbog takvih kao ti morao sam. I mnogo smesan sto ljude meris po porukama a ako ti nesto nije jasno dodji u ZEMUN da ti objasnima ili jos bolje dodji da vidis ono sto nemas u tvom selu.
 
Dellboy nisam hteo uopste da ulazim na forum ali zbog takvih kao ti morao sam. I mnogo smesan sto ljude meris po porukama a ako ti nesto nije jasno dodji u ZEMUN da ti objasnima ili jos bolje dodji da vidis ono sto nemas u tvom selu.

Drago mi je da privlačim ljude na forum:rolleyes::D
Ne "merim" ljude po porukama, već po onome što pišu, a ti sa nekoliko nick-ova si se već pokazao.
Sve mi je jasno, u Zemunu sam rođen i oduvek živim u Zemunu.
Kao što tebi mora biti jasno da ne prelazite cenzus.
S poštovanjem,
Dellboy-0118)
 
Eh, baš sam čekao da i ti postaneš član foruma Krstarice da bi me neko naučio par stvari o Zemunu:mrgreen:
Samo ne razumem šta ja to tebi sugerišem kad si se tek učlanio:rolleyes:
Daj par imena vas tzv zemunaca, osim MK, pa da vidimo koji su to "pravi":rolleyes:
Inače, preko 50% stanovnika Zemuna poreklom nisu iz Srbije. Šta planiraš sa njima? Da im oduzmeš pravo da biraju i da budu birani?:roll:

Koliko imate, navodno, članova do sada?

Ne pada nam na pamet da ti nabrajamo imena ali zato znamo tvoje. Jel tako Dragane:twisted:

Ne vidim razlog da nas informises o tome koliko je stanovnika iz Srbije a koliko iz ostalih krajeva jer da si bolje informisan znao bi kakva je struktura nasih clanova.
 
Divan i argumentovan odgovor meni, polupismenom, koji ne znam ni gde je Zemun:mrgreen:
Da te naučim ja nešto jer, očigledno, misliš da u Zemunu sve počinje od ovih izbora i pojave vašeg tzv pokreta:rolleyes:
Postojao je, pre 4 godine jedan pokret, zvao se Pokret snaga Srbije. Ljudi pomislili eto Bogoljuba, eto salate, eto posla kad ono: tri odbornika pretrčaše kod radikala.
Sad opet pokret, navodno zemunski, čiji je glavni čovek M.K. (ovog puta samo inicijali:mrgreen:), član SPS, pa SRS, a sada član tzv pokreta.

Srećom, cenzus nećete preći, a posle izbora objasniću ti i zašto.
Ako budete postojali:D

Srecom precicemo cenzus na tvoje iznenadjenje.:o a bas sam radoznala da mi posle izbora objasnis kako si sebi dozvolio da toliko promasis u prognozi.

I ne mislim da politicka scena u Zemunu pocinje sa ovim izborima ali isto tako ne mislim da se sa ovim i zavrsava.

Mi smo zvanicno registrovani i nismi tzvpokret vec :-PZEMUNSKI POKRET:razz:
 
Pozivam sve gradjane Zemun, sve prijatelje ali i neprijatelje da nam se pridruze u subotu 19.04.2008. godine.
ZEMUNSKI POKRET u svojoj organizaciji nudi program za sveuzraste

u 10h u Gospodskoj - Likovna kolonija

u 12h u Gospodskoj - program za najmladje

od 15-19h na keju kod restorana Venecija - kulturno-umetnicki program

* folklor
* glumci i pesnici
* tamburaski orkestar
* i jos mnogo toga

pozdrav, ZEMUNSKI POKRET
 
Munze - Konza

Uči tata sina, naravno Zemunca, matematiku...
„Imaš, sine, pet jabuka, i dođe neko i uzme ti dve...”
sin ga prekine: „Ko mi, bre, uzme…?!?”


Kako se Zemunac moli bogu?
- Bratee, ako te ima, kaži mi kako da se sakrijem kao ti!


Dolazi Zemunac u trafiku.
Zemunac: - TeBra, imas papirne maramice?
Prodavac: - Imam samo „Paloma”.
Zemunac: - Pa LoMa mi i BaTre!


Intervju za posao u Zemunu.
Šef: - Koliko imate od škole?
Zemunac: - Pa, jedno 200 - 300 metara, brate...


Šetaju ćale i sin Zemunci centrom, naravno Zemuna, i mali vidi veliko M
na Mc Donald's-u.
Sin: - Ćale, š'a je ono veliko M na onoj zgradi?
Ćale: - M kao MunZe, slinavi!


Kako se Zemunac javlja na telefon?
- Znači, halo!!!


Kako Zemunci pevaju Cecu?
... Znam za jedan grad, pored je Beograd ....


Kako Zemunac piše sastav na temu „Zima”?
Zima, to je godišnje doba kad čak i moj ćale drži ruke u SVOJIM džepovima.


Prosio Zemunac sponzorušu, i njen otac kaže:
- Ako imas kuću, auto i lovu daću ti njenu ruku…
Zemunac:
- Brate! Sa čim treba da ufuram u dvorište, pa da dobijem celu ribu?


Sudija pita optuženog Zemunca:
- Ako ste već ukrali zlatan nakit, zašto ste ostavili pet hiljada evra koje su bile u drugoj fioci?
- Ajde nemojte sad i vi sudija... Dosta mi je što me ceo Zemun zajebava!
 
Ma užas jedan ko je našao da priča o polupismenosti. Kad sam pročitao onaj reklamni papir (od kojeg, uzgred, ostaje boja na rukama) nisam znao da li da se smejem ili da se uhvatim za glavu. Rečenice zbrda-zdola, nezavršene, vremena istumbana... Mislim, ne mora svaki politički pokret imati superpismenog lingvistu, ali ono je prevazišlo sve kriterijume.

A treba pogledati i kako im izgleda izborna lista i koje su to stručne spreme... I zašto ih ima samo 38, kad je moguće predložiti 57?
 
Ma užas jedan ko je našao da priča o polupismenosti. Kad sam pročitao onaj reklamni papir (od kojeg, uzgred, ostaje boja na rukama) nisam znao da li da se smejem ili da se uhvatim za glavu. Rečenice zbrda-zdola, nezavršene, vremena istumbana... Mislim, ne mora svaki politički pokret imati superpismenog lingvistu, ali ono je prevazišlo sve kriterijume.

A treba pogledati i kako im izgleda izborna lista i koje su to stručne spreme... I zašto ih ima samo 38, kad je moguće predložiti 57?


:lol::lol::lol:

pa nisu mogli više da ih na'vataju:mrgreen:
a nosilac liste niko drugi nego Miša Krstić sps/jul/srs:mrgreen:
 
Ma užas jedan ko je našao da priča o polupismenosti. Kad sam pročitao onaj reklamni papir (od kojeg, uzgred, ostaje boja na rukama) nisam znao da li da se smejem ili da se uhvatim za glavu. Rečenice zbrda-zdola, nezavršene, vremena istumbana... Mislim, ne mora svaki politički pokret imati superpismenog lingvistu, ali ono je prevazišlo sve kriterijume.

A treba pogledati i kako im izgleda izborna lista i koje su to stručne spreme... I zašto ih ima samo 38, kad je moguće predložiti 57?[/QUOTE


Dobro bre lingvisto, od svega sto si naveo, tacno je da od "flajera" ostaje boja na prstima! Recicu ti da smo pare za sve sto smo stampali skupili od nas clanova, ko i koliko moze da da! Mi smo obicni gradjani sa prosecnim primanjima i bilo nam je mnogo da prijavimo 57 kandidata za odbornike jer 57x1.500 dinara je 85.500 dinara (sto je mnogo para) a realno ne mozemo osvojiti svih 57 odbornickih mesta!
Tacno je i da se potkrala greska ispostavilo se NAMERNA, gde je umesto shvatite covek napisao shavtite a umesto ovo je napisao ovaj, a ti ces da nam objasnis istumbana vremena!
Da li ti ista znaci ime Ivan Klajn? Da li bi voleo da budes u istom pokretu sa jednim takvim lingvistom?
 
bilo nam je mnogo da prijavimo 57 kandidata za odbornike jer 57x1.500 dinara je 85.500 dinara (sto je mnogo para)

kukuuu pa vi nemate ni za overu potpisa zato i hoćete da se nakačite na opštinsku s i s u:mrgreen:
'ebeš kandidata za odbornika koji nema 1500 dinara da plati 30 overa potpisa. I taj sutra treba nekod da predstavlja:roll:
Čudi me da Mi'ša Krstić nije našao nekog sponzora, znao je da ih nalazi dok je bio direktor škole, pre nego što su ga najurili govnjivim motkama odande:lol:
 
Munze - Konza

Uči tata sina, naravno Zemunca, matematiku...
„Imaš, sine, pet jabuka, i dođe neko i uzme ti dve...”
sin ga prekine: „Ko mi, bre, uzme…?!?”


Kako se Zemunac moli bogu?
- Bratee, ako te ima, kaži mi kako da se sakrijem kao ti!


Dolazi Zemunac u trafiku.
Zemunac: - TeBra, imas papirne maramice?
Prodavac: - Imam samo „Paloma”.
Zemunac: - Pa LoMa mi i BaTre!


Intervju za posao u Zemunu.
Šef: - Koliko imate od škole?
Zemunac: - Pa, jedno 200 - 300 metara, brate...


Šetaju ćale i sin Zemunci centrom, naravno Zemuna, i mali vidi veliko M
na Mc Donald's-u.
Sin: - Ćale, š'a je ono veliko M na onoj zgradi?
Ćale: - M kao MunZe, slinavi!


Kako se Zemunac javlja na telefon?
- Znači, halo!!!


Kako Zemunci pevaju Cecu?
... Znam za jedan grad, pored je Beograd ....


Kako Zemunac piše sastav na temu „Zima”?
Zima, to je godišnje doba kad čak i moj ćale drži ruke u SVOJIM džepovima.


Prosio Zemunac sponzorušu, i njen otac kaže:
- Ako imas kuću, auto i lovu daću ti njenu ruku…
Zemunac:
- Brate! Sa čim treba da ufuram u dvorište, pa da dobijem celu ribu?


Sudija pita optuženog Zemunca:
- Ako ste već ukrali zlatan nakit, zašto ste ostavili pet hiljada evra koje su bile u drugoj fioci?
- Ajde nemojte sad i vi sudija... Dosta mi je što me ceo Zemun zajebava!
Munze jeste nekoć bio ''konza'', za mene još uvijek jeste, ali sada se pošabanerisao žešće, što je i izvor tih viceva...
 
kukuuu pa vi nemate ni za overu potpisa zato i hoćete da se nakačite na opštinsku s i s u:mrgreen:
'ebeš kandidata za odbornika koji nema 1500 dinara da plati 30 overa potpisa. I taj sutra treba nekod da predstavlja:roll:
Čudi me da Mi'ša Krstić nije našao nekog sponzora, znao je da ih nalazi dok je bio direktor škole, pre nego što su ga najurili govnjivim motkama odande:lol:


:lol::lol::lol:
heheehhe, Trigeru mi na opstinsku s i s u??? Neeeee!!! Nego na nasu Zemun-grad-sku!!! Kao sto pise bacanje para je prijava 57 kandidata. Realno je 38 mesta! ;):twisted:
 
Kako zemunski mangupi prepričavaju lektiru...

ROMEO I JULIJA
Romeo i Julija su žabari iz Verone i oni se smuvaju. Međutim, matorci su im veoma zajebani i uopšte se ne gotive jer rade isti biznis ali su u različitim ekipama (kao Verona i Kjevo). Zent im je da ih ne provale i da im ne ukinu kintu, pa se viđaju tajno. I tako na 50 strana oni kao nesto kriju i kenj*ju jedno drugom kako se vole, a ne k*raju se. Na kraju, jednom prilikom upadnu u loš trip i roknu se.

ZLOČIN I KAZNA
Neki student je stalno bez filera jer mora da plaća stan, pošto je ispušio za mesto u studenjaku. Jednom prilikom je bio u bedaku, pa je uleteo kod neke babe, pune k'o brod na gajbu i overio je. Posle je uleteo u frku sa samim sobom, jer se plašio da će murija da ga provali. U stvari on i nije bio neki krimos vec p*čk*tina, pa se na kraju sam prijavio muriji.

ILIJADA
Ta Ilijada traje ko gladna godina. Vođa jedne ekipe mazne ribu od vođe druge ekipe. Onda ovaj prvi, da ne ispadne jajara, skupi ortake i opkoli. Ali ovi prvi ga ispuše, onako žestoko, jer su ovi drugi bili do jaja spremni. Onda jedan tip smisli kul foru da zaj*bu ove druge. Šatro, kao boli ih k*r*c za ribu, važan im je biznis koji može da se sj*be zbog nastale frke. Da pokažu da su iskulirali, oni odu i ostave šleper cigara drugoj ekipi u kome su sakrili deo ekipe. Ovi prvi su mislili da su ih sj*bali i počeli da slave. Kad su se ponapijali i udrogirali, ovi drugi su izleteli iz šlepera i j*b*li im kevu k'o u Mortal Combatu.

RAT I MIR
Pre 200 godina Francuzi krenu na Ruje i dođu do Moskve (kao u Pancer Generalu). Onda je došla zima i Francuzi se posmrzavaju ko p*čke i onda se napasu m*da Rujama ko zec kelerabe. Knjiga ima soma strana, tu ima i neke ribe, žurke, žvaću nešto, njesra sve vreme.

PROCES
Tipa u'vate drotovi bez razloga i drka*u ga kroz celu knjigu i na kraju ga sj*bu do koske.
 
Bili neki, krali frižidere...Par ih zaradilo dum-dum...Tužno:sad:

па нисам баш сигуран.
сећаш се оних момака у црвеним береткама....богами била је мало прпа-ђоле међу знг редовима, признавали су све и што нису и пре него што их питаш.... али ок ти се тога вероватно не сећаш, био си мали...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top