Princ Hary pobjegao iz Afganistana

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Danas rade isto ono sto su radili i pre kao East India Company, nekad je to bio opium, danas je u pitanju drzavna trgovina heroinom u paketu sa Amerikancima. Kada tome pridodamo ko su "rasturaci" (druga ruka) njihovog proizvoda, onda se ne treba pitati zasto siptarima tolika podrska US & UK. :evil:
 
Imali su kraljeve i posle. Princ nije pobegao, nego je nakon provaljivanja informacije da je uopšte tamo logično zaključeno da bi trebalo angažovati i dodatno ljudstvo. Sve to naravno stvara brojne komplikacije i verujem da su oficiri zapravo bili protiv da on tamo uopšte i bude.
 
Zašto je njegov život vrijedniji od života drugih vojnika? Ako je već izabrao taj poziv neka se i nosi sa tom opasnošću. Uniforma služi i za neke druge stvari osim paradiranja.I u ovom našem,bosanskom, ratu imao sam i te kako prilike vidjeti razliku u statusu tatinih sinova i nas običnih smrtnika. Takvu nepravdu sam osjetio preko vlastith leđa.:mad:
 
Зашто мислиш да је то неправда, зар нас није браство и јединство довело довде? А бар у војсци се позна ред, а и забушанти, увек су по трпезаријама и канцеларијама, и на местима где се свако не може пробити. Људске особине, неке урођене а неке потковане.
 
Problem je u tome što su obični smrtnici ostavljali svoje bijedne živote po rovovima dok su "aristokratski" sinovi vodili život na visokoj nozi trošeći ogromne količine love koju su njihove tate pokrale pod okriljem rata. I što je najgore, niko ih nije ni smio nazvati dezerterima! Tate su proglasile opštu amnestiju jer "Srbin na Srbina više nikada neće podići ruku". :x
 
Zašto je njegov život vrijedniji od života drugih vojnika? Ako je već izabrao taj poziv neka se i nosi sa tom opasnošću. Uniforma služi i za neke druge stvari osim paradiranja.I u ovom našem,bosanskom, ratu imao sam i te kako prilike vidjeti razliku u statusu tatinih sinova i nas običnih smrtnika. Takvu nepravdu sam osjetio preko vlastith leđa.:mad:
On je baš hteo pravdu, tj, da služi kao i ostali, ali je vojsci to prilično komplikovalo život.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top