Gledao sam film, ali ne znam kako se zove...

ih, pa palo mi je na pamet da je to taj film, ali nisam bio siguran... zbunjivalo me ono "na temu rasizma" i sve sam pokušavao da se setim nekog filma sa afrikancima (kao ona jbogovi su pali na teme)... da je neko pomenuo ono dvoje dece, ili bar šampiona u gađanju blatom, sigurno bih rekao, ovako sam prećutao... :)

anyway, dobar je film
 
Serijski_Ubica:
ih, pa palo mi je na pamet da je to taj film, ali nisam bio siguran... zbunjivalo me ono "na temu rasizma" i sve sam pokušavao da se setim nekog filma sa afrikancima (kao ona jbogovi su pali na teme)... da je neko pomenuo ono dvoje dece, ili bar šampiona u gađanju blatom, sigurno bih rekao, ovako sam prećutao... :)

anyway, dobar je film

Да си поменуо наслов, одмах бих рекла то је то... ;-)
 
Јел зна можда неко за неки филм, када неки Индијанци на неком острву треба да допливају до суседног и донесу нека јаја? Као ко први донесе једно он је баја и ваљда постаје краљ! Ортак ми објашњавао пре неки дан, уби се човек од труда! Каже да је врх филм!
 
Bullitt13:
Јел зна можда неко за неки филм, када неки Индијанци на неком острву треба да допливају до суседног и донесу нака јаја? Као ко први донесе једно он је баја и ваљда постаје краљ! Ортак ми објашњавао пре неки дан, уби се човек од труда! Каже да је врх филм!

Дај још података. Из које је године? Ко игра? Ко је сценариста? Ко је редитељ?
Па ћу ти рећи који је филм у питању... :-D
 
Bullitt13:
Јел зна можда неко за неки филм, када неки Индијанци на неком острву треба да допливају до суседног и донесу нека јаја? Као ко први донесе једно он је баја и ваљда постаје краљ! Ортак ми објашњавао пре неки дан, уби се човек од труда! Каже да је врх филм!
Znam ja koji je to film...mozda uspem da ga nadjem za 10-ak minuta....pa tju ostavim link.Sve se deshava na Uskrshnjim ostrvima i vrti se delimichno oko gradnje onih velikih glava....
 
ovaj film su imali neki nemci na laptopu: (videla sam samo deo)
radi se o decku (ima veliku kovrdzavu kosu) i sada desi se nesto i njegova majka je povredjena i on vice mama, mama i brat ga hitno izvodi i sakriva ga u sanduk, jer neki vojnici jure okolo(pre obuceni kao teroristi), a brat se zove ZOZO i u filmu je specificno jedno zuto pile, malo, i cini mi se da govori, to je sto sam videla.
koje je ime tog filma???
zna li neko jako mi je bitno , plizzz
 
Kao klinac sam gledao jedan crtani film koji je na mene ostavio dubok utisak i nekako sam emotivno vezan za njega a ne znam kako se zove i snimak sam izgubio. Mislim da je ruski, radi se o dva tri pingvina koja se zovu Lolo i Pepe i prevoze se u brodu gde im se desavaju razne nevolje i spasava ih pas. Film je tako dobar da ne znam... Mora da ste ga gledali... Lolo i Pepe, zvuci poznato?
 
lolo-1.jpg
 
Radi se o postanskim markicama. Kroz film se provlace original markice i falsifikati. Ceo film je prevara, ne zna se kod koga su originali. Svako svakom hoce da podvali fals. Grupa njih kao radi zajedno, a na kraju se ispostavi da je svako hteo samo za sebe te markice. Oni kao trebaju da ih prodaju nekom cuvenom filatelisti. Spominju se neke kraljice, ne znam da li u nazivu ili su to te markice. Hvala unapred!
 
Stari film gledao sam ga početkom devedesetih. tri devojke treba da opljačkaju mislim da je to neka lutrija, u pitanju je veliki stakleni bubanj u kome se okreće ogromna svota novca, te devojke se zavlače ispod tog bubnja u neki mali hodnik, probuše bubanj i sa nekim usisivačem izvlače novac, zatim beže niz neku reku ali jedna o njih nezna da pliva, dok novac odlazi niz reku u nekim džakovima.
 
Ljudi,film koji mene muci dugi niz godina je od onog glumca Kristofer Riv-a.Ono sto se kroz maglu secam je da je on u filmu vecim delom u invalidskim kolicima ,optuzen za neko ubistvo.Detektiv u tom filmu je ubedjen da je bas ovaj(Riv) krivac za zlocin mada nikako ne moze da to dokaze.Secam se najace scene na kraju filma kad sudija kaze da Riv nije kriv za ubistvo i tada mu detektiv prilazi i zabija olovku u butinu,ocekivajuci da ce se ovaj mrdnuti(jer je oduzet od kuka na nize ako se nevaram) mada ovaj to istrpi a detektiva uhapse zbog toga.Film zavrsava tako sto Riv ustaje iz kolica ,seta po kuci i smesak za kraj.
Nadam se da sam vam nekako objasnio.
Pozz
 
Pazite ovako, fil je bio na pinku leta 2005, triler, serijski ubica ubija apostole....
Nalazi ljude koji su se zvali, imaju isto godina, bave se istim zanatom kao dvanaest apostola Hristovih, i da ubija ih na dan kada se taj apostol slavi i na isti nacin na koji su oni postradali, zna li neko koji je to film??????
 

Back
Top