Omiljeni auto

Stariji model 530d,vise mi se svidja od novijeg

image473sg6.jpg
 
lepe su te petice bile, slabo da ih u našoj zemlji ima dobro očuvanih...

ipak, moj izbor bi bio:

180e_27-1.jpg


U Evropi CL, u SAD-u pri preprodaji se pominje kao S Coupe.. Luda mašina, verzije od 420-tke do 600-tke, impresivan, ogroman auto, ultimativan luksuz, niko ne ostaje ravnodušan kad ugleda ovog Slona..
Siguran sam da u našoj zemlji nema više od 10kom.. Jednog sam video u oktobru u BG-u, od tada samo strane table na autoputevima viđam..
U Nemačkoj se za ispod 10.000evra daju kupiti, te nisu nedostižni, ali zato troškovi održavanja ubijaju (Ako se ikada pokvari!!!! HA!!!)..

eeeee, forumaši.. paraj oči CL-om a vozi:

w123_280_silver2-1.jpg


w123 ;-) (koja je, uzgred, ovde u još u izvandrednom stanju)

Ej, Master_Chief, javi se čoveče!!!
 
Koliko ti troši Kadet u gradu?

mogu ti reci plina samo koliko trosi. Posto benzin godinama nisam sipao :D

kad ga vozim bas onako polako 10litara. Malo da ga gazim 12litara. Ali je plin odvrnut bas bas. Ne volim ja na nekoj uzbrdici da preticem nesto i promenim sve moguce brzine dok ga prestignem. Ali desetka po gradu. Ispod 8 relacija. Prosle godine do mora i nazad i uzeo digitron i izracunao i tacno 7.9litara mi trosi pun auto - bio neki dzak secera u gepeku + stvari, iz Crne Gore.
a tebi ?
 
mogu ti reci plina samo koliko trosi. Posto benzin godinama nisam sipao :D

kad ga vozim bas onako polako 10litara. Malo da ga gazim 12litara. Ali je plin odvrnut bas bas. Ne volim ja na nekoj uzbrdici da preticem nesto i promenim sve moguce brzine dok ga prestignem. Ali desetka po gradu. Ispod 8 relacija. Prosle godine do mora i nazad i uzeo digitron i izracunao i tacno 7.9litara mi trosi pun auto - bio neki dzak secera u gepeku + stvari, iz Crne Gore.
a tebi ?

12,5 u gradu... na otvorenom nešto manje, nisam merio... Samo znam da mi za preticanje treba jedno kilometar :lol: Znači ovo je antipod GSi-ju...koliko je onaj bio brz i zgodsan za kratka preticanja, toliko ovaj nije...:evil:
 

Back
Top