Hitno, podaci od mob. broja

jovans

Zainteresovan član
Poruka
437
Moze li mi neko reci nacin kako da dodjem do podataka vlasnika mobilnog broja koji je na mrezi 060 (vip). Ovo mi je veoma bitno zbog toga sto tip pravi probleme, ima moje podatke, a ne znam ko je. Kontaktirao sam servis te mobilne mreze i kazu da je poverljivo.
 
Nista necu postici ako ga prijavim i ako mu ugase karticu. On i dalje ima moj broj telefona. Znam sigurno da zna iz kojeg sam mesta ali ne znam da li zna adresu, ime i prezime. Mislim da i to zna. Sta radi, zove i salje poruke, prica svasta. Ne znam samo ko mu finansira razgovor. Njihov servis kaze da mogu da daju podatke jedino ako se ispostuje procedura preko nekih institucija (SUP, SUD).
 
prvo. I da dodjes do podataka (sta je nemoguce) ti podaci mogu biti bilo ciji PA ja sam imao karticu 064 kupljenu na ulici sa ko zna ciji podacima. Samo jos mozes da napravis probleme neduznoj osobi.
Drugo. Ako ti pravi probleme prijavi ga MUP-u i kraj price.
 
cekaj zar VIP nije tek skoro uveo post paid?
Sta ce mu za prepaid koji je "furao" preko pola godine da salje racun na adresu?

LM pa opet ko kaze da broj nije preprodat. Ako je prepaid on je mogao vrlo lako da bude preprodat.
Secam se. NA pocetku kad su brojevi bili skupi ( a redovi ispred telekoma kilometarski) moj drug je par puta kad su mu trebale pare odlazio i cekao red ispred telekoma i kad bi kupio broj odmah bi ga i preprodao likovima ispred koji su te brojeve kasnije preprodavali dalje.

Cak je imao zbog toga i neprijatnost jer je jedan broj koriscen u jednoj pljacki pa ga je policija zvala na informativni razgovor (jer je on bio vlasnik tog broja koji je ko zna kome preprodat)

Ocigledno su ljudi zaboravili kako je nekad bilo. .
 

Back
Top