Patriote drugima izmisljaju drogu, a ustvari...

richie blackmore

Zainteresovan član
Poruka
315
Uhapšen bivši debeovac i Arkanov kum


,,U Beogradu je uhapšena organizovana kriminalna grupa, koja se bavila preprodajom droge. Na čelu te grupe bio je nekadašnji bezbednjak u Republici Srpskoj, Ljuban Ećim,
Pripadnici grupe, na čijem čelu je bio Ljuban Ećim, su na teritoriji Srbije, Bosne i Hercegovine, Hrvatske, Makedonije, Češke i Švajcarske, u dužem periodu krijumčarili drogu i činili druga krivična dela sa elementima nasilja, saopštila je policija u Beogradu. Ljuban Ećim je u beogradskim kriminalnim krugovima poznat od sredine devedesetih godina.

Ceo text na http://www.slobodnaevropa.org/content/None/867649.html

Tužilaštvo BiH otvorilo je istragu protiv Ljubana Ećima, bivšeg zamenika načelnika Državne bezbednosti RS u Banjaluci, i još 41 osobe, koji se terete za pomaganje u skrivanju Radovana Karadžića i ostalih haških begunaca, pišu banjalučke Nezavisne novine.,,

text http://www.kurir-info.co.yu/clanak/kurir-09-01-2008/droga-za-pomoc-radovanu

E sad kad znamo da su ovi zvanicno uhapseni, znaci nije izmisljanje i naklapanje, kad znamo da su se arkanovi kolektivno uclanili kod SRS postaje jasnije zasto oni stalno izmisljaju drogu politickim protivnicima. Sad se secam da su od Cede trazili da se proveri na drogu, pa kad je on rekao da ce to uciniti zajedno s ostalim svim poslanicima odjednom su se povukli i prestali to da traze, ali dalje izmisljaju po medijima. Drzte lopova, stara pijacna logika.
 
Pa sta je tu cudno? Toma je ujedinitelj, nisi cuo? Kaze covek primam podrsku svih struktura, pa i na primer Velje Ilica, za kojeg sam pricao da je buzdovan i lopina, ali sta ima veze, samo da me podrzi... Steta, Putin ga izradio... Ali on kaze da nije... Ako ga Bush podrzi ima oberucke da prihvati podrsku, jer je on ujedinitelj i jer nam nosi bolju buducnost. Sad ce i on da nas odvede u EU... Strasno.
P.S. A sto se tice droge, to je veoma profitabilan posao. Lepe pare obrce SRS. Dzepovi puni, nema vlasti, nema odgovornosti. Pravi raj.
 
Pa sta je tu cudno? Toma je ujedinitelj, nisi cuo? Kaze covek primam podrsku svih struktura, pa i na primer Velje Ilica, za kojeg sam pricao da je buzdovan i lopina, ali sta ima veze, samo da me podrzi... Steta, Putin ga izradio... Ali on kaze da nije... Ako ga Bush podrzi ima oberucke da prihvati podrsku, jer je on ujedinitelj i jer nam nosi bolju buducnost. Sad ce i on da nas odvede u EU... Strasno.
P.S. A sto se tice droge, to je veoma profitabilan posao. Lepe pare obrce SRS. Dzepovi puni, nema vlasti, nema odgovornosti. Pravi raj.

Iskreno, ja sam razumeo da Nikolic prihvata saradnju sa svim strukturama ukoliko pobedi na izborima za predsednika i ne vidim tu nista cudno. Tako bi trebao da se ponasa svaki predsednik. A ne da obecava gradjanima neko revansiranje i unutrasnje sukobe... Razumem da je neko za odredjenu politicku opciju i stav, ali da toliko mrzi one druge, stvarno ne razumem...a Bogami i ne zelim da razumem...
 
. Sad se secam da su od Cede trazili da se proveri na drogu, pa kad je on rekao da ce to uciniti zajedno s ostalim svim poslanicima odjednom su se povukli i prestali to da traze, ali dalje izmisljaju po medijima. Drzte lopova, stara pijacna logika.

Је л'? Па хајде наведи неки линк где је то и када Чеда рекао? Е, мЛого сте, бре, смешни...
 
Ne vidim šta je tu smešno, ''heroji'' se finansiraju od droge, prava hapšenja, optužnice, a ne izmišljanja o političkim protivnicima. A to da su Arkanovi ušli u SRS imaš i na njihovom sajtu, a nemoj mi reći da ne znaš za ''tajne operacije'' istih, kao i to da je tu bila gomila osuđivanih kriminalaca na čelu sa pokojnim im predsednikom.
 
Iskreno, ja sam razumeo da Nikolic prihvata saradnju sa svim strukturama ukoliko pobedi na izborima za predsednika i ne vidim tu nista cudno. Tako bi trebao da se ponasa svaki predsednik. A ne da obecava gradjanima neko revansiranje i unutrasnje sukobe... ..

Nisi razumeo. To je predizborno obećanje.Srpski rečeno - laž. Čovek laže. Kraj, nema dalje. Laže. Niti on hoće s nekim, niti bilo ko, osim Koštunice, (koji nije gadljiv ni na kakvu koaliciju), želi s njim bilo kakvu saradnju.

Loše je za ugled. U stvari, sramota je s saradjivati s radikalima. Baš onako - sramota.
 
Iskreno, ja sam razumeo da Nikolic prihvata saradnju sa svim strukturama ukoliko pobedi na izborima za predsednika i ne vidim tu nista cudno. Tako bi trebao da se ponasa svaki predsednik. A ne da obecava gradjanima neko revansiranje i unutrasnje sukobe... Razumem da je neko za odredjenu politicku opciju i stav, ali da toliko mrzi one druge, stvarno ne razumem...a Bogami i ne zelim da razumem...

iskreno, praviš se "mutav"
dobro ti je poznato da su arkanovi ološi podržali bratsku ološku radikalsku stranku

po ko zna koji put, pokazali su radikali svoje pravo lice, jer, prihvatiti podršku pelevića, za koga je "dosledni" toma :evil::evil::evil: govorio da nosi čarapu na glavi, je samo znak da bi RADIKALI I SA DJAVOLOM PRAVILI KOALICIJU, U KOLIKO BI I SAM DJAVO NA TO PRISTAO
 
Ništa me ne čudi, uvek je bilo patriJota koji su gledali samo lični interes, ti likovi me veoma podsećaju na Čedu, koji glumi altruistu i borca protiv mafije, a ovamo je imao dosta frendova u istoj toj mafiji, naravno dok ih nije potamanio u Sablji, što neko reče, mrtva usta ne govore. Šta ga briga, sada ima čistu biografiju, svi oni koji su se sastajali sa njim u Šilerovoj, sada nisu među živima.
 
Ništa me ne čudi, uvek je bilo patriJota koji su gledali samo lični interes, ti likovi me veoma podsećaju na Čedu, koji glumi altruistu i borca protiv mafije, a ovamo je imao dosta frendova u istoj toj mafiji, naravno dok ih nije potamanio u Sablji, što neko reče, mrtva usta ne govore. Šta ga briga, sada ima čistu biografiju, svi oni koji su se sastajali sa njim u Šilerovoj, sada nisu među živima.

nisu svi
samo su SVI pokušaji, da se dokaže Čedina "veza" sa njima PALI U VODU

ps. koliko vidim, opsednut si Čedom, pa čak i kada je reč o MAFIJAŠIMA- JAJARAMA , "promašiš" temu, jer, očigledno, nemaš šta da kažeš u odbranu ovih poganih:twisted::twisted: lažljivaca
 
Ništa me ne čudi, uvek je bilo patriJota koji su gledali samo lični interes, ti likovi me veoma podsećaju na Čedu, koji glumi altruistu i borca protiv mafije, a ovamo je imao dosta frendova u istoj toj mafiji, naravno dok ih nije potamanio u Sablji, što neko reče, mrtva usta ne govore. Šta ga briga, sada ima čistu biografiju, svi oni koji su se sastajali sa njim u Šilerovoj, sada nisu među živima.

pazi da i tebe ne pojede mrak ako si svedok tog druzenja
 
nisu svi
samo su SVI pokušaji, da se dokaže Čedina "veza" sa njima PALI U VODU

ps. koliko vidim, opsednut si Čedom, pa čak i kada je reč o MAFIJAŠIMA- JAJARAMA , "promašiš" temu, jer, očigledno, nemaš šta da kažeš u odbranu ovih poganih:twisted::twisted: lažljivaca
Ne interesuje me Čeda, već licemeri iz njegovih redova, koji čak i pored njegovog priznanja da je išao u Šilerovu, pokušavaju da nađu bilo kakvo opravdanje za to. O čemu je tamo pričao? O klimatskim promenama?
Svako ko je imao veze sa mafijom treba da zaglavi u zatvor, bez obzira na političko opredeljenje, međutim kod vas je drugačije, one frendove mafijaša koji govore ono što želite da čujete branite, a one koji vam nisu po volji bi da hapsite. E pa vidiš, nikada se neću složiti sa takvim licemerjem. Svi smo mi jednaki, samo su neki jednakiji od drugih, zar ne?;-)
 
Da li je predmet droge, koji sada treba prebaciti radikalima,
TA nova ideja za kojom se čezne u "demokratskim" redovima?
Ishlapele su zarđale kašike, ratovi, krezavost, masnoća, neukost itd. ????


_____________________________________________________________________________


_______________________________________________________________________
Ja u ovome vidim samo očaj, nikako domišljatost.
_____________________________________________________________________________
a da li vidiš sopstveni očaj, jer nemožeš da nadješ "opravdanje" za koaliciju sa pelevićem

poznato je čime se bavio arkan i cela njegova ološka stranka
 
Gospoda DS-a i satelita bi mogla da se ugledaju na Koštunicu. Vreme "sviranja qr_cu" je prošlo, za ovu zemlju je potrebno zauzeti se čvrstim nacionalnim stavovima, jer, koliko je neprijatelj brojan - toliko sada i Srbija ima velikog brata. Nismo više usamljeni i bez prijatelja, poslednje zasedanje Saveta bezbednosti u UN dovoljno govori. Dakle, kevtanje i mahanje repićima ispred Amerikanaca je opcija koja više nema potporu u narodu da bi se na taj način dolazilo do vlasti i tako vladalo.
 
_____________________________________________________________________________
a da li vidiš sopstveni očaj, jer nemožeš da nadješ "opravdanje" za koaliciju sa pelevićem

Pelević je prvi, za njim će skoro zasigurno Nova Srbija a verujem i DSS. Svaki nacionalista, kojem je stalo do Srbije i njenih građana je dobro-došao. Ulizivanje Americi i EU fašistima nije donelo ništa dobro. Hvala Bogu da to sve više ljudi vidi.
 
Da li je predmet droge, koji sada treba prebaciti radikalima,
TA nova ideja za kojom se čezne u "demokratskim" redovima?
Ishlapele su zarđale kašike, ratovi, krezavost, masnoća, neukost itd. ????

Ja u ovome vidim samo očaj, nikako domišljatost.
Ma kakvi gde bre ishlapeli jel si gledao neki od skorijih radikalskih mitinga ,krezavi su ,masniji i neuki vise nego ikad :-D
 

Back
Top