Marina Abramović u trci za Akademika SANU-a...

комшија, :kafa: чуј:

Одреци се сотоне, пост, молитва, покајање, причест.
Iste nakaze navijaju za NATO ropstvo i za satanizam, to sve govori.

Миљеница Принца Таме је као створена за нову чланицу САНУ :super:

1712316598610.png

1712316651078.png

комшија, :kafa: чуј:

Ваше празноверје оставите код куће када се прича о нашој Марини ...

Marina Abramović, Rhythm 5 (1974) ©Marina Abramović/Bildupphovsrätt 2017. Photo ©Nebojsa Cankovic

...

Koliko je SANU zaglibio u sektašstvo...najbolje govori ovo - Marina Abramović u trci za Akademika SANU-a...

vecernje-novosti-460x0.jpg

...
Ah, kako izražena subtilnost i prefinjenost u tvom promišljanju!

Zaista je intrigantno kako se SANU, kao institucija visoke naučne i kulturne vrednosti, upušta u takva iskušenja.

Izbor Marine Abramović za potencijalnog akademika izaziva razmišljanje o smislu i svrsi akademske institucije i njenom odnosu prema umetnosti.

Da li je to znak promene u percepciji umetnosti ili tek puko odstupanje od tradicionalnih normi?

Zasigurno je ovo pitanje vredno dubljeg promišljanja i analize.

Kakva akademija - takvi i kandidati.
Hoće li i tamo raditi članovima ovakve performanse:

Pogledajte prilog 1526441
akademija srpskih razvratnika masta da im marina po

eto zato je onda kandidatkinja, zapravo oni su njeni kandidati

treba zabraniti sanu, jer se ne oglasava da je ovo lazna vest da je ona kandidatkinja, samo uznemiravaju srpsku patriotsku javnost, drugo nista ne rade

Podjite od sebe....
Koliko inteligentnih i pametnih poznajete licno?
Da li mislite da ste vi pametni i svesni i kapirate do u dubinu stvari ili vam i nije bitno toliko ali znate da bi mogli da vam je bitno?
Koliko poznajete ljudi koji kao krenu da prodaju javno da su strucnjaci , a onda postane bitnijia prodaja i prihodi na osnovu prodaje znanja ili uticaja a ostalo malo uspori...tj sve vise postane prezentacija a manje istrazivanje....

Mi imamo , tj javnost ima strucnjake iz ekonomije koji su em zavrsili ekonomiju em bave se trzistem i ekonomskim sistemom i jos nisu otkrili sta je sustina kapitala i kapitalizma...Ehhh
I onda odjednom svi koji su tako siroko postavljeni i obrazovani otkrivaju senzacionalne istine koje su trebale da im budu senzacija u 1 osnovne a da po znanju i shvatanju odavno predju na mnogo dublje nivoe...medjutim to se ne desava.

Najvise zbog instrumentalizacije, upotrebe onoga sto ste shvatili da odmah izvucete korist...

Ko placa cenu?
Pa prvo plati cenu onaj ko razvija znanja o sustini , jer nikad ne stize do promocije i prodaje tog svog znanja, ne bukvalno da uzima novac nego ne stize do toga da ima poziciju ili uticaj da saradjuje sa drugima u ostvarivanju bolje buducnosti...postaje neutralisan da bi se naravno bolje prodalo ono znanje koje navedoh da se prodaje , i uticaj, a to su oni koji su krenuli , odmah poceli da prodaju i sad im je prodaja tog nazovi znanja i uticaja vec karijera koju moraju da ocuvaju..

Tesko vam je i da razmisljate o tome , da povezete konce, da jos jednom slusate moguce poluosmisljene poluistine, uvek neke zamotane greske u razmisljanju pa morate da izgubite silno vreme da pronadjete trik...

Danas sam usao u yetel da pitam 3 pitanja..
Zavrsio sam sa vrlo profesionalno upakovanim predavanjem i promocijom i prezentacijom.
Vrlo iskusno.
Jedina stvar koja nije okrenuta ali ni pomenuta je da osnovni paket kosta isto i da je to ustvari najveci trosak....
Sve ostalo je u svrhu snizenja cene ili bolje usluge ili tu da se nadje ako je korisniku tako ugodnije, ili je aktivirano ali nije obavezno pa moze da se deaktivira posle mesec dana...

Znaci bukvalno je potrebno da izgubis vise od pola sata, iako je radnica u yetelu bila maksimalno usluzna i dozvoljavala i pratila moje preskoke na sustinu i nije sabotirala ama bas nijednom moju zelju da odmah dobijem konkretnu informaciju, opet je ceo paket uvezanih veza slozen i zahteva primanje informacija koje traze samo da se cuju pola sata i vise...samo 1 recenica o svakoj informaciji ...
Umotane prevare su tu u ogromnim kolicinama samo sto ovde yetel ne radi prevaru , tj nudi svaku informaciju koju zelite da znate , ne na izvolte nego je tu, cak ce vas upozoriti da ne bude uopste skrivena...sto je jos jedno ubrzanje ka svesti o svemu upletenom, ali opet vam treba da upoznate osmisljen ecosistem pola sata i vise..

I svi ecosistemi su danas zamisljeni i osmisljeni sa idejom prodaje i koristi...
Ako nisu onda su gubitnicki, cak i kad nisu licemerni...A narod kao i vi kao mrzi licemerje..
A ovamo su svi smoreni da ga otkriju ili eliminisu....nemaju mozga ni volje da stalno razmisljaju o svakom detalju..

Jeste i mene smara to sto svaki pripeid ukljucuje otimanje kredita koji nije kredit nego je pljacka mene na svakih 2 ili 3 meseca, jer ja ustvari placam opciju da zovem a ne telefonski poziv.koji cesto i ne obavim a bude mi naplaceno..
A dosli smo do toga da je svima prihvatljiva takva pljacka koja im smeta ali je prihvatljiva..

Prihvatljivo je javno nasilje od strane svih samo od jednih manje a od drugih neprijatno i vece...
Kao ne moze se to spreciti , ma hajde....sve se moze kad se hoce, samo daj da to odradi onaj ko moze, ali tu je problem, dajemo svi svojima, a oni laprdaju da mogu a na kraju mogu samo svoj interes da izguraju , a ne da odrade ono sto pricaju ili ono sto je potrebno..

Ko ne pristaje na tu igru biva odgurnut od svojih , od svih..
Kazu da je do lenjosti , a ja mislim do glujposti i pokvarenosti..
Medjutim odmah me poklope da su svi posteni i svesni , duboko svesni...
Ne shvataju da sam ja imao uzivo poznanike, sa fakulteta kojih je bilo 30 koji su elita...znaci svesni do u dubinu i blic ostri...jeste to mozda uzasno retko , jer sad u celoj drzavi ne mozes naci 30 takvih , ali postoje mogucnosti i ljudi , samo su rastrkani jer nikom nisu potrebni skupljeni..

Back