ASPEKT KOJI NAS NAJBOLJE OPISUJE

vec zamisljam kako katapultiram veneru iz suncevog sistema, ah nema je vise bar u mojoj masti, nebo bi bilo lepse bez venere. a mali lepi mars sija i smesi se. oterali smo izdajnicku planetu i sada opet vlada mir i red ... jedini uzrok svih ratova je venera. ne treba ratovati zbog nje, jednostavno nju treba ukloniti. i problemi ce nestati.....

Ovo je neka astro- filozofija... hm :think:...zanimljiva kategorija, ali je opis realizacije nemoguc.
Nego znas sta za to sutiranje venere u tvom slucaju, ja imam strasnih problema sa saturnom, urnisao mi je i vl. Asc -a i drzi mi ceo horoskop kroz opoziciju na stelijum .
Ja sam jednom zamislila da odstampam svoj natal i belilom prekrecim Saturn. I ako stalno gledam taj horoskop na mene nece vise da deluje strah od Saturna pa ni necu davati lose prognoze i izazivati lose dogadjaje i tako imam jednu lepu sliku za svoju buducnost! :D
 
nema tu mnogo filozofije. najbolji aspekt koji nas opisuje je onaj koji ima najmanji orbis prema ascedentu i to je to :D

bar ja tako mislim ;)
Moram te demantovati, jer kao i uvek astrologija nije jednoznacna.
Na osnovu ovoga ja bih bila obojena svojim mesecom. On je u trigonu sa AC i MC, u uskoj konjunkciji sa saturnom i mesecom, i nema sumnje da je on deo mene.... ali....
Mnooooooooogo je urana i jakih planeta negde drugde, i boje me jace.

Ja sebe vidim kroz egzaltirane i planete u sedistu, drugi me vide kroz MC naravno.

Ni prvo ni drugo ne ukljucuje taj mesec koji ima najmanji orbis sa AC-om :cmok:

Cuvaj se :heart:
 
najjaci aspekt u horoskopu, ponekad cak i citava kofiguracija, ali najtradicionalnije: vladari naseg znaka i podznaka...:) posebno ako su medjusobno aspektovani :)
Oba egzaltirana, nisu u aspektu, ali po prirodi u trigonu :) Nesto razmisljam o "religioznosti(pravoslavlje)" da mi to daje ( neptun iz 1. konjukcija saturn ) opozicija jupiter (vladar asc). Kod mene sve opozicije na osama rak-jarac i bik-skorpija. Jedino Ve izolovana u 7. i jedinom aspektu - kvadrat Mc Vaga.
 
I mene Ve u velikoj meri, a nije u kontaktu ni sa jednom planetom
Meni je jedan astrolog čitao natalnu preko tel,nikada me nije videla,i počne ona da priča kao Vi ste mnogo lepa žena to Vam je izraženo u natalnoj kartu bla,bla i znam da je nešto spominjala Veneru...Ja se sve mislim bože dragi pa zar može nečiji fizički izgled da vidi u natalnoj :-D
 
Blagotebi kad si lepa :heart2:
Hahaha ma nisam htela sebe hvaliti nego samo reci šta je ona rekla,mada mi je to stvarno zvucalo jako smešno jer je ona smatrala da je to bitno da mi kaže,i povezivala je Veneru sa tim ali ne secam se tačno šta je rekla za Ve jer priča 100 na sat,zapamtila sam jedino da mi je spomenula tu opoziciju Ve i Mo,u blizancima u 9.kući,da kao to po njoj znači meni 2.brak u inostranstvu ...:-D Ali to je sad već neka druga tema ❤
 

Back
Top