Normalan sex?

Psihologue

Buduća legenda
Poruka
37.316
Može li se postići normalan sex pri kakvoj bolesti organizma?
Recimo kad imam temperaturu imam veću potrebu...
Da li je to normalno?

U stvari idu li bolest i sex zajedno?







Samo bez zezanja i sprdanja...molim..
 
pitaj derera, i on tad ima veću potrebu, poverio nam se. ne daj bože vas dvojicu da zatvore u istu bolnicu... strah me je misliti.





ko ti kriv kad sam pominješ zezanje i sprdanje...
 
retko sam bolesna, a kada se razbolim onda stvarno nisam svesna nicega oko sebe, samo spavam, komirana sam. tako da nisam ni svesna vremena koje prolazi, tek kada mi padne temperatura vidim koliko je vremena proslo. tako da prekracivanje vremena.... :) a ovo da brze ozdravim, pa mozda i ima osnova. :)
 
kad sam imala gips bas mi je bilo zabavno misliti na sex 8)

ali kad pomislim na prave bolesti, moram priznati da mi ne pada na pamet, tj da mi se ta zelja ni ne javlja - bila sam nekad cak primorana da odbijem te aktivnosti radi cuvanja zdravlja... :?

mada primecujem pored gore pomenutog sa strane psihologa, da muskarce istotako dodatno pali i kad smo mi zene bolestne - da mi je znati sta to ima u toj temperaturi :lol:
 
mozhda oces da povecas imunitet ... citala sam te price kao seks i covek odma ozdravi od raznih tih neebica bolesti.. ali valjda neki opushten seks inace bi svi isli u prostitute

ok i ne neebica nego kao zdravo je sehati se coveku bolje... ali opet, pretpostavljam neki ok nije ni tu svaki isti
 
pitaj derera, i on tad ima veću potrebu, poverio nam se. ne daj bože vas dvojicu da zatvore u istu bolnicu... strah me je misliti.
i vojislava i vojislava!!!!

kad imam temperaturu mrzim ceo svet,mrzim svetlost i derem se na ljude po uslovom da imam snage,vrti mi se u glavi,ne mogu da hodam,haluciniram i sanjam psihodelicne snove.

i desavalo mi se tako iz cista mira izadjem iz kuce ziva i zdrava,udjem u autobus dok stignem do izlaska vec imam temperaturu cetrdeset :| od tada nosim eferalgan sa sobom :| i ne nije mi tada ni do cega,osim do kreveta nekoliko debelih prekrivaca preko mene.
 
kad imam temperaturu ne znam gde se nalazim.
molim forumase da ne dozvole da me stave u istu bolnicu sa psihologom i dererom. :)
MYOB nije lepo od tebe da me uporedjuješ i samim tim
podcenjuješ...
Nisam sigurana da li je to od temperature ioli nekih drugih stvari ali mogu više puta i mnogo duže..
Kao kad se muškarac napije pa može do besvesti..
 

Back
Top