Koji je put laksi?

®:
brat bratu, ti njemu, on tebi, svak svakom......

vrlo mi je pojašnjeno sad :)


Nikad, ali nikad ne bih s bratom bio u vezi! ;)
Joj, taman sam imao dilemu :D

Poenta price je da ako ste zaista pravi prijatelji znate sve mane onog drugog...i treba dobro da se zapitate da li ste spremni...

Zamisli da ja znam kako je on varao neku tamo i treba da se upustim u vezu sa njim?
 
Kakve drugarstvo i bakrači sa suprotnimm polom?
Problemi u vezi su nastali zato što je licemjerno održavan prijateljski status. Drugarstvo suprotnih polova samo ometa prirodniju interakciju muškarca i žene: seksualnu vezu. Primjer ti divno ilustruje neodrživost druženja, maricicak.

Evo, ja samo mogu na Forumu da se družim sa ženama. Recimo, grinajzična mi je neviđen ortak :D:D:D:D
 
Ne znam u kom smislu lakše... I jedno i drugo je lako, ako situacija tako nalaže... ako se njih dvoje tako razumeju..... valjda je jasno šta hoću da kažem.

Najgora varijanta je kada bi jedno da se zaljubi, a drugome je sasvim lepo sa tom osobom kao sa prijateljem, ili kada se jedno pravi da su "sada samo drugovi" dok je drugom savršeno svejedno..... jednostavno je pitanje poklapanja i u ovoj situaciji...
 
Pitanje za oba pola
Da li je lakse:
- Preci sa drugarstva na ljubav
ili sa ljubavi na drugarstvo?


A drugo pitanje opet vezano za prvo..
Ako se prelazi sa drugarstva na ljubav da li je ta ljubav
jos cvrsce vezana ili?

A ako se prelazi sa ljubavi na drugarstvo
da li u tom slucaju DRUGARSTVO isto
kao da se dvoje nisu zabavljali uopste?


Crveno mi je bitnije nego plavlje...

Ne postoji ni od drugarstva ljubav niti obratno pogotovo.

Za mene uvek postoji samo jedna zenska osoba koja zasluzuje ljubav i paznju.

Bivse me ne zanimaju ni u kom pogledu.
 
Možda može, ako su oboje shvatili da nisu dobri zajedno, ali da su ok kao oratci. Mada ja ne znam takve primere u životu, ali kada teoretišem to mi je jedini mogući put da dvoje budu prijatelji nakon veze.
A drugarstvo, pa veza. Može i mislim da ne mora da znači da će veza biti bolja. Ipak, ljudi se drugačije ponašaju prema ljubavnicima nego prema ortacima. Vide se druge strane ličnosti.
Ne može se tražiti pravilo u ponašanju.


Ljudi grese. Ne postoji musko-zensko drugarstvo. Moze ti zenska osoba biti poznanica sa kojom ides na kafu..., ali drugarica nikad i obratno, mi to svi samo pomesamo sa drugarstvom. I meni se desavalo da pomesam, i eto ti malog problema i malo dublje promislis i tada shvatis da vi niste nikakvi prijatelji i da se to neretko zasniva na ko zna cemu (samo uglavnom ni na cemu dobrom i pozitivnom).
 
Ili vam je pas ili macka... ili vam je burek ili kifla...

Aj' na spavanje, pijani.
Prija...
ne samo formalna
već i interpunktivna trezvenost u sitni jutarnji, poslovično pijani vikend sat...

Čuda su moguća
pa i kad su postala obrnuto proporcionalna logici.

Ono što bješe aksiom jasnoće, uzor razgovjetnosti
sad se uzima kao poštapalica kojom se tek pokušava opovrgnuti dojučerašnja mizerna razvodnjenost i proizvoljnost.

DemoNkraCka ustoličenja odvratnosti.

Ne postoji više nijedna lako dokučiva i prepoznatljiva svetinja trezvenosti. Zamućeno je i zabašureno sve. Lakše se lovi u mutnom.


A tek vlada.....................
 
Pitanje za oba pola
Da li je lakse:
- Preci sa drugarstva na ljubav
ili sa ljubavi na drugarstvo?


A drugo pitanje opet vezano za prvo..
Ako se prelazi sa drugarstva na ljubav da li je ta ljubav
jos cvrsce vezana ili?

A ako se prelazi sa ljubavi na drugarstvo
da li u tom slucaju DRUGARSTVO isto
kao da se dvoje nisu zabavljali uopste?


Crveno mi je bitnije nego plavlje...

sa ljubavi mislim da je nemoguce preci na drugarstvo. ukoliko je bila stvarno ljubav i ukoliko stvarno pricamo o drugarstvu.
sa drugarstva na ljubav jeste moguce, ali se ja u to ne petljam.
 

Back
Top