Odlazak na Zlatibor

  • Začetnik teme Cica-mica
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Cica-mica:
Pri put uskoro idem na Zlatibor i intersuju me iskustva drugih i molim predloge za kafice, diskoteke, bazene...Unapred hvala


Sve je /uglavnom/ u samom centru /kafici i sl./ i svuda je ok, nemam neku posebnu preporuku za tebe.
Bazene, koliko znam, imaju samo hoteli Cigota i Olimp /za one koji nisu gosti hotela cena ulaska je prosle godine bila oko 100 din./...
Raspitaj se u tamosnjim turistickim agencijama da li ima planiranih izleta po okolini, proslog leta su imali dobar program!

Ne moze da ti ne bude lepo, uzivaj! :wink:
 
Mogu svima da preporucim u centru Zlatibora Vilu Simsir. Nalazi se odmah pored autobuske stanice i trznog centra. Mogu da ih pohvalim zbog urednosti i ljubaznosti.

Njihov broj je 031-845644

Ako rezervisete preko agencije smestaj kod njih, mnogo je skuplji. Zavisno od sezone, ali kod njih je smestaj izmedju 6 i 10 evra po osobi. Dugo sam trazila tako nesto. Hotelske sobe i apartmani u privatnom smestaju su mi skupi ili se isplate kad sa mnogobrojnom porodicom ides. Svaka soba posjeduje kupatilo, tv, telefon... Mislim da imaju i slike Vile Simsir na www.zlatibor.co.yu
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top