ПРОГРАМ И СТАТУТ НАЦИОНАЛНОГ СТРОЈА

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
Само извод, остало н алинку:

http://www.stormfront.org/forum/showthread.php/1053-1040-1062-1048-1054-245784.html

7. Пуно грађанско право, као свест националне одговорности, могу имати само лојални држављани наше земље, који су припадници беле аријевске расе, док би држављани не беле расе и расно мешани имали одређени статус и ограничена права, ослобођени грађанских дужности. Високи представници народа на одговорним положајима од националног значаја, морају бити српског поракла.

9. Верујемо у биолошку неједнакост, како међу појединцима, тако и међу расама. Физичке, менталне и моралне расне карактеристике су наследне и непроменљивље. Желимо да свако сачува своју посебност и живи у хармонији са осталим расама у интересу унапређења човечанства. Верујемо у географску сагрегацију.

10. Залагаћемо се за спровођење еугенског програма као напретка људске врсте и забранити сваки облик расног мешања. Очување сопствене расе и наслеђа не значи поробљавање или уништавање других, већ природно право на сопствени расни идентитет.

12. Српска национална култура је део европске културе и њеним очувањем ћемо заштитити наш историјски и духовни идентитет, Религија је приватна ствар сваког појединца, али наша црква мора оплемењивати духовност нашег народа. Национална држава стоји уз националну цркву. Штетни и страни религијски елементи оличени у верском отпадништву од аријевског духовног корена, биће ван закона, у корист националног духовног здравља.

14. Абортус је убиство и мора бити забрањен, осим у случајевима расног мешања, силовања, када је жена у животној опасности, или ако је доказано да је плод ментално ретардиран или физички дефектан.

18. Прочистићемо образовање у школама и на факултетима од болесних и лажних вредности новог светског поретка, а материјалистичко учење заменићемо идеализмом националних и расних вредности, уз темељну ревизију историје. Уместо самоубилачких правила наметнутог лажног хуманизма, децу ћемо учити, не шта да мисле, већ како да мисле на основу здравог разума и логике. Свакој животној одлуци треба претходно поставити питање, да ли је то добро за наш народ.
 
Статут:

Члан 1.

Национални строј је политичка организација пропагандно едукативног карактера, чији се поглед на свет заснива на идеји националне слободе, социјалне правде и расног идентитета.

Члан 2.

Циљ Националног строја је очување и препород здравих вредности српске нације, као саставног дела беле расе и духовни, умни напредак сваког појединца унутар наше нације.

Члан 5.

Национални строј је савез расно свесних националиста на једном путу са истим циљем.

Члан 13.

Активиста Националног строја може бити искључиво припадник беле аријевске расе.
 
Извитоперени грб:

Строј је преузео предивни грб Србије, али га је преузео са Недићеве окупационе новчанице од 50 Динара из 1942. године.
Прерађен је тако да постане "кукаст" и подсећа на грб нацистичке Немачке.
Али највеће зло је што је
ЦРВЕНИ ШТИТ са белим оцилима и крстом- за,ењен одвратним ЦРНИМ, нацистичким штитомна који су накалемили наш крст и оцила.

Грб увек описује оног ко га носи.
Наше национално обележје калеме на свој енаци идеје!

nacionalnistrojhu6.jpg


http://srpskinacionalisti.freeforums.org/
 
Opet diras osinjak?!
Dobro znas zasto ovo kazem, a znas i moje misljenje.
Znas i zbog cega, ali, evo ti nesto za razmisljanje i za dokaz da nije sve crno-belo, ne uvek ([pronadjojh na NET-u):

Primer jednog naciste.

Kada su Japanci u decembru 1947. gidine osvojili glavni grad Kine Nanjing, japanski vojnici su se odali dvomesecnom ubijanju i silovanju, sto je ostalo upamceno u istoriji kao „Rape of Nanking”.

U to vreme u Nanjingu je živeo jedan nemacki biznismen, vodja lokalne nacisticke organizacije John Rabe.

Taj John Rabe je vodio dnevnik od 1.200 strana u kome je zapisivao dogadjaje iz Nankinga.

U dnevniku je pisao kako je uspeo da sakrije vise od 650 kineskih civila i kako je vise puta odvracao japanske vojnike od ubijanja i silovanja.

On se u svojim pismima Hilteru čak zalio na zločine koje su Japanci vrsili nad kineskim civilima i molio ga da utice na Japan da se sa time prekine.

„Moje suprostavljanje Japancima je opasno, oni imaju pistolje i bajonete a ja imam samo simbole nacisticke partije i kukasti krst na svom rukavu”.

Gospodin Rabe je živeo u Kini od 1908 do 1938. godine.

Nije bio u Nemackoj kada su nacisti dosli na vlast i kada se 1938. godine vratio iz Kine u Nemacku, rekao je:

''Although I feel tremendous sympathy for the suffering of China, I am still, above all, pro-German and I believe not only in the correctness of our political system but, as an organizer of the party, I am behind the system 100 percent.''

Umro je 1950. godine.
---------------------------------------------------------------------

Humanost prevazilazi polja delovanja politickih partija, makar one bile i najekstremnije u svom karakteru.
Cercil je bio demokrata, ali je uzivao u prizorima sprzenih nemackih gradova.
A ovaj Rabe, iako nacista, spasio je najmanje 650 zivota.
Da ne bude zabune, ovim topikom ne želim da podržim ništa drugo osim humanosti.
 
Opet diras osinjak?!
Dobro znas zasto ovo kazem, a znas i moje misljenje.
Znas i zbog cega, ali, evo ti nesto za razmisljanje i za dokaz da nije sve crno-belo, ne uvek ([pronadjojh na NET-u):

Primer jednog naciste.

Kada su Japanci u decembru 1947. gidine osvojili glavni grad Kine Nanjing, japanski vojnici su se odali dvomesecnom ubijanju i silovanju, sto je ostalo upamceno u istoriji kao „Rape of Nanking”.

U to vreme u Nanjingu je živeo jedan nemacki biznismen, vodja lokalne nacisticke organizacije John Rabe.

Taj John Rabe je vodio dnevnik od 1.200 strana u kome je zapisivao dogadjaje iz Nankinga.

U dnevniku je pisao kako je uspeo da sakrije vise od 650 kineskih civila i kako je vise puta odvracao japanske vojnike od ubijanja i silovanja.

On se u svojim pismima Hilteru čak zalio na zločine koje su Japanci vrsili nad kineskim civilima i molio ga da utice na Japan da se sa time prekine.

„Moje suprostavljanje Japancima je opasno, oni imaju pistolje i bajonete a ja imam samo simbole nacisticke partije i kukasti krst na svom rukavu”.

Gospodin Rabe je živeo u Kini od 1908 do 1938. godine.

Nije bio u Nemackoj kada su nacisti dosli na vlast i kada se 1938. godine vratio iz Kine u Nemacku, rekao je:

''Although I feel tremendous sympathy for the suffering of China, I am still, above all, pro-German and I believe not only in the correctness of our political system but, as an organizer of the party, I am behind the system 100 percent.''

Umro je 1950. godine.
---------------------------------------------------------------------

Humanost prevazilazi polja delovanja politickih partija, makar one bile i najekstremnije u svom karakteru.
Cercil je bio demokrata, ali je uzivao u prizorima sprzenih nemackih gradova.
A ovaj Rabe, iako nacista, spasio je najmanje 650 zivota.
Da ne bude zabune, ovim topikom ne želim da podržim ništa drugo osim humanosti.

Nek vidi svet...
Muški pokazuju one slike a ženske čitaju ovakve knjige.
Na svu sreću pa ludi samo ovi nacisti...
 
@Aleksandar3

A ti znas da je jedan od milion ?! Nemoj da nabedjujes milione ljudi bez ikakvih dokaza. Zlocini koji su se odigrali su bili organizovani u uskom krugu i ne moze se reci da je samo jedan od milion nacista bio protiv ubijanja milona ljudi u konc logorima. Nacista je neko ko se zalaze za iskorenjavanje kopurcije, uvodjenje reda u naciju i drzavne strukture, i neko ko se brine o opstanku nacionalne kulture.

Metode kojima se to moze ostvariti ne regulise nacizam nego licni afinitet.

Tako da je Biljana dala fenomenalan primer...

Na kraju krajeva nije mi jasno zasto je zabranjeno registrovati Nacional-socijalisticku partiju Srbije, a u isto vreme se slobodno moze registrovati Demokratska stranka koja ima jednako ime kao jedna od dve vodece fasisoidne stranke u fasisoidnim SAD!
 
Статут:

Члан 1.

Национални строј је политичка организација пропагандно едукативног карактера, чији се поглед на свет заснива на идеји националне слободе, социјалне правде и расног идентитета.

Члан 2.

Циљ Националног строја је очување и препород здравих вредности српске нације, као саставног дела беле расе и духовни, умни напредак сваког појединца унутар наше нације.

Члан 5.

Национални строј је савез расно свесних националиста на једном путу са истим циљем.

Члан 13.

Активиста Националног строја може бити искључиво припадник беле аријевске расе.


:roll:
 
Ovo što je izneto o programu je skoro prihvatljivo i ne vidim ništa mnogo problematično, imam utisak da si skrenuo pažnju na potpuno pogrešnu stranu. Sam program i statut je površan i ne govori mnogo, nije napisan sa dovoljno pažnje ali statut i program i nisu problem. Problem koji ja lično vidim je u Davidoviću, dat mu je preveliki značaj. Neozbiljno je govoriti o jednom „nestašluku“ kao o temi vrednoj pažnje. Pa 5 oktobra 2000.g. je bio organizovan veći napad fašista na Srbiju nego ikad. Tad je mnogo više „Srba“ bilo na strani fašističke SAD i to je bilo demokratski. Bilo je puno značajnijih događaja koji su se desili i imali nemilije posledice ( kao ubistvo onog dečaka) a da su imale manji odjek u javnosti. Davidović nije taj koji je važan u ovom slučaju. Čini mi se da je Davidović nečiji pijun jer nije ličnost koja može voditi organizaciju ovog tipa i koja ima ovakav statut i program, ili se deca „igraju“. On nema snagu da vodi i dugo izdrži na tom mestu. Ovo je jedna grupa mladih koji su se iz određenih razloga ili spontano okupili a toga je i ranije bilo samo što je tad vlast umela da izađe na kraj s njima na efikasan način. Sadašnja vlast to nije u stanju ili je ova grupa njihova ideja da bi skrenuli misli naroda na drugu stranu, ili ima veze sa onom varijantom „problem-reakcija-solucija“ a znači da vlada sprema da uvede neke nove zakone koje im servira neko sa strane a to mora da proizađe iz nekog problema.Veće stvari i događaji će se desiti ukoliko više pažnje i značaja posvetimo ovoj grupi. Kažem grupi jer ne postoji veća tendencija rasta broja pristalica nacionalnog stroja za sad ali ako se nastavi sa terorom demokratije imaćemo posledicu povećanja interesa za članstvom u ovoj i sličnim grupama ili organizacijama. Tad se možda pojavi i pravi vođa kao snažna ličnost.Utvrđeno je da što je veći pritisak to je veći i otpor kod nas Srba.
 
Ovo što je izneto o programu je skoro prihvatljivo i ne vidim ništa mnogo problematično, imam utisak da si skrenuo pažnju na potpuno pogrešnu stranu. Sam program i statut je površan i ne govori mnogo, nije napisan sa dovoljno pažnje ali statut i program i nisu problem. Problem koji ja lično vidim je u Davidoviću, dat mu je preveliki značaj. Neozbiljno je govoriti o jednom „nestašluku“ kao o temi vrednoj pažnje. Pa 5 oktobra 2000.g. je bio organizovan veći napad fašista na Srbiju nego ikad. Tad je mnogo više „Srba“ bilo na strani fašističke SAD i to je bilo demokratski. Bilo je puno značajnijih događaja koji su se desili i imali nemilije posledice ( kao ubistvo onog dečaka) a da su imale manji odjek u javnosti. Davidović nije taj koji je važan u ovom slučaju. Čini mi se da je Davidović nečiji pijun jer nije ličnost koja može voditi organizaciju ovog tipa i koja ima ovakav statut i program, ili se deca „igraju“. On nema snagu da vodi i dugo izdrži na tom mestu. Ovo je jedna grupa mladih koji su se iz određenih razloga ili spontano okupili a toga je i ranije bilo samo što je tad vlast umela da izađe na kraj s njima na efikasan način. Sadašnja vlast to nije u stanju ili je ova grupa njihova ideja da bi skrenuli misli naroda na drugu stranu, ili ima veze sa onom varijantom „problem-reakcija-solucija“ a znači da vlada sprema da uvede neke nove zakone koje im servira neko sa strane a to mora da proizađe iz nekog problema.Veće stvari i događaji će se desiti ukoliko više pažnje i značaja posvetimo ovoj grupi. Kažem grupi jer ne postoji veća tendencija rasta broja pristalica nacionalnog stroja za sad ali ako se nastavi sa terorom demokratije imaćemo posledicu povećanja interesa za članstvom u ovoj i sličnim grupama ili organizacijama. Tad se možda pojavi i pravi vođa kao snažna ličnost.Utvrđeno je da što je veći pritisak to je veći i otpor kod nas Srba.

Hajde ovako... Drugačiji pristup...
Uzmimo da je ovako napisano prihvatljivo jer piše - ne damo naše.

Ok...

A sad pogledajmo ka stanu komšije iste nacionalnosti:
upravo ulaze lopovi takodje naše nacionalnosti i obijaju mu gajbu.
Hoćemo li pozvati policiju?

Sve se mislim...
Dakle - system malfunction
 

Back
Top