DA LI MEDJU UCESNICIMA FORUMA IMA PROFESIONALNIH POLITICARA???

DA LI MEDJU UCESNICIMA FORUMA IMA PROFESIONALNIH POLITICARA???

  • DA

  • NE


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ја се извињавам што овако упадам... али да ли на форуму има професионалних убица?
Имао бих нешто да се одради па ако се нађемо око цене... мислим ако може неки попуст? А?
Može sve za tebe, ali moraš znati da cena umnogome zavisi od žrtve...
 
Može sve za tebe, ali moraš znati da cena umnogome zavisi od žrtve...
Ja sam za...
UbistvoSPredumisljajem.jpg
 
Au hebo te čak više od polovine ima profesionalnih političara, koji ovde baljezgaju i gube vreme. E veliki su mi to profesionalci kad sa nama ovakvima lupaju po ceo dan umesto da rade profesionalno i stručno kao svaki normalan političar što radi : KRADE I LAŽE........

Da malo "kraduckaju" pa i da im tolerišem ali ni to ne rade. Nemaju vremena od foruma na "Krstarici".......ccccccc
 
Ma ima i politicara i optuzenih za ratne zlocine:
Viorija je Ratko Mladic.
Eremita je Radovan Karadzic.
Jerry Ropero je Tomislav Nikolic.
Simonset je klon koji je nastao laboratorijskom greskom, ukrstili Bin Ladena i Saddama Husseina.

Meni 80 % forumaških političara liče na Lidiju V. , Svetlanu K. i Natašu J.!!!!
 
Naravno da ima.
Tu smo po zadatku i odlično smo plaćeni.

Koliko ste placeni i kako se prelazi u politicare?
Hajde bre da se ne zafrkavamo, ako i nema profesionalnih politicara direktno, ima nonih koji su zaista placeni da talasaju, da ubacuju, da provociraju, da neke pljuju, da neke hvale, da neke kude...Uostalom, sta je politicar nego roba, zato se i radi advertising.
 
Koliko ste placeni i kako se prelazi u politicare?
Hajde bre da se ne zafrkavamo, ako i nema profesionalnih politicara direktno, ima nonih koji su zaista placeni da talasaju, da ubacuju, da provociraju, da neke pljuju, da neke hvale, da neke kude...Uostalom, sta je politicar nego roba, zato se i radi advertising.
Ne znam za druge, mogu samo da ti kažem iz mog iskustva.
Sve se boduje.
Post, citat + post, nova tema....
Najviše poena dobijam kad ga zavučem nekom radikalu.
Onda se to množi sa odredjenim koeficijentom i tako.... ima se, može se:-D
 
Ne znam za druge, mogu samo da ti kažem iz mog iskustva.
Sve se boduje.
Post, citat + post, nova tema....
Najviše poena dobijam kad ga zavučem nekom radikalu.
Onda se to množi sa odredjenim koeficijentom i tako.... ima se, može se:-D

Па немој све да откриваш... је6ига, није у реду, јел треба да останемо без посла!:D
 

Back
Top