Seranovi

Pre 2 meseca na nagovor jednog prijatelja sam poceo da gledam seriju.
Moje drustvo jos kao klinci su svi pogledali po nekoliko puta a ja nikad. I evo posle za samo 2 meseca pogledao svih 147 na yt i mnogo mi je krivo sto to nisam ranije uradio, kad i svi oni. Utisci o kraju seriju su uh..u najmanju ruku pomesani, ali tako je kako je.
Sada kada gledam slike ovih klinaca, kako su neki i stariji od mene ne mogu da verujem :) Krivo mi je sta sam propustio jer nisam rastao uz njih, ali ipak mi je drago sto sam je pogledao.
Sada kada gledam ove slike Gilje i Tete od pre 10 godina u Beogradu ne verujem da oni imaju po 27-28 godina...

1915081_110590833061_7724219_n.jpg

1915081_110587778061_19172_n.jpg
 
Nije, nije nikako, secam se kao klinac ''sretnem'' ih na TV-u i prebacim u fazonu ''gde ja da gledam spanske serije'' ali eto vidis sta se desi posle 10 godina :)
Screenshot_4.png

Inace skidao sam seriju sa torrenta i pola epizoda je bilo slika sa StudiaB i originalni prevod, neka mala nostalgija :)
18597098_1565485093463243_91629114_o.png
 
Sta ces zadnjih 40ak ep nisu imali ideja pa su nabacali nove likove, a cim ima puno novih ne moze da se stvori neka zanimljiva prica vec se svima pridodaje malo paznje, a kasnije ih zanemaruju, Ipak bilo je i tu urnebesnih momenata :D
 
Upravo sam zavrsio jos jednom celu seriju. Odgledao sam i poslednju 147. Mislim da je ovo 3 put da sam sve odgledao. Svaki put sam seriju gledao u nekim drugim periodima svog zivota i uvek je drugacije doziveo. Serija je malo reci odlicna. Savrsena! U svakom pogledu. Takva kolicina emocije, humora, ali kvalitetnog humora, ne americkih baljezgarija. Svakog puta se uzivim u seriju, imam osecaj da je sve realno. I opet osecaj praznine posle odgledane poslednje epizode. I da, svidja mi se kraj. Jer su vratili smisao serije. Svi su zajedno. 1+1=7 to je sustina. I uvek ali uvek cu se nadati nekom povratku serano porodice. Pa makar i samo jednoj epizodi. Imate na YT intervju kako glavni komentarisu kraj i da li bi snimali opet. Svi sem afrike su za. Jer ona kaze ne treba se vracati unazad i kvariti nesto. Nesto u tom fazonu. Sve ostale kopije ove serije su jako blede. Takav kvalitet i glumacki potencijal klinaca... pa kad samo pogledam kako su to profesionalno radili Viktor i Natalia. Pa to je sjajno. Najveci promasaj u seriji je Celia. Glumica bez energije.. nevidljiva je totalno, moze hiljadu puta da bude manekenka, dzabe joj. Takodje i dalje mislim da im je za Evu trebala glumica koja bi bila privrzenija seriji. Koja bi ostala. Tada bi verovatno ostao i Markos.
 
Upravo sam zavrsio jos jednom celu seriju. Odgledao sam i poslednju 147. Mislim da je ovo 3 put da sam sve odgledao. Svaki put sam seriju gledao u nekim drugim periodima svog zivota i uvek je drugacije doziveo. Serija je malo reci odlicna. Savrsena! U svakom pogledu. Takva kolicina emocije, humora, ali kvalitetnog humora, ne americkih baljezgarija. Svakog puta se uzivim u seriju, imam osecaj da je sve realno. I opet osecaj praznine posle odgledane poslednje epizode. I da, svidja mi se kraj. Jer su vratili smisao serije. Svi su zajedno. 1+1=7 to je sustina. I uvek ali uvek cu se nadati nekom povratku serano porodice. Pa makar i samo jednoj epizodi. Imate na YT intervju kako glavni komentarisu kraj i da li bi snimali opet. Svi sem afrike su za. Jer ona kaze ne treba se vracati unazad i kvariti nesto. Nesto u tom fazonu. Sve ostale kopije ove serije su jako blede. Takav kvalitet i glumacki potencijal klinaca... pa kad samo pogledam kako su to profesionalno radili Viktor i Natalia. Pa to je sjajno. Najveci promasaj u seriji je Celia. Glumica bez energije.. nevidljiva je totalno, moze hiljadu puta da bude manekenka, dzabe joj. Takodje i dalje mislim da im je za Evu trebala glumica koja bi bila privrzenija seriji. Koja bi ostala. Tada bi verovatno ostao i Markos.

Pa vidi Afrika je tu u pravu, dovoljno su sjebali seriju do sad, ne bi to bilo to, al naravno da bi svi voleli da ih vidimo negde opet..
 
Pa vidi Afrika je tu u pravu, dovoljno su sjebali seriju do sad, ne bi to bilo to, al naravno da bi svi voleli da ih vidimo negde opet..
Pa vidi ne bih se složio da je upravu. Prvo ako bi se napravio neki nastavak imalo bi smisla da se pravi sa starom postavkom. I zato mislim da uopšte ne bi bilo glupo napraviti par epizoda sa Lusijom, Kandelom, Markosom i Evom koji su se vratili kao iz Francuske, itd itd... Mislim da sa takvom ekipom režiseru uopšte ne bi falilo ideja da napavi ekstra epizode. A svi fanovi bi bili oduševljeni i samo činjenicom da se serija opet snima. :)
 
moje misljenje je s obzirom da u sustini od prve do poslednje epizode gledamo kako se dijegu polako al sigurno raspada porodica zbog nekih njegovi pogresnih stavova itd. kraj serije gde se on budi opet na pocetku i sve je kao san daje sansu za nastavak serije ali s drugim dijegom i lepim srecnim krajem tako da eva i markos uopste ne bi ni morali da se vracaju iz francuske jer ne bi ni otisli. ne znam meni se svidja ideja za nastavak serije u smislu mnogo godina posle sa drugacijim dijegom kako je sve drugacije tipa eva i markos su zajedno kao i gilje i tete, lusija ziva i cela porodica na okupu. u prevodu dijego je dobio drugu sansu koju retko ko ima. :D
 
Problem je sto ne bi imali ideja, ispucali su se sa 147. epizoda. E sad zamisli sve ispocetka da treba da smisljaju plus kao sto ti kazes za te Dijegove pogresne "stavove", od toga se sastojalo pola serije, non stop su nesto mutili njih trojica :mrgreen:
 
maa nee mislio sam samo jednu epizodu kao nastavak sta bi bilo kad bi dijego bio drugaciji malo, ne nastavak tipa celu sezonu tu vec stvarno je malo veci problem ideja o cemu snimati :D
 

Back
Top