Kakve cure najvise volite?

sinnkе

Zainteresovan član
Poruka
412
Bahate koje glumataju ili povucene koje samo gledaju u pod?

Meni su bolje te povucene, jer s njima ide lako, a i dobro se torbaju, samo na kitu misle i mozes s njima u seksu radit sta god pozelis, a bahate se ne znaju yebat, a i promena poze im tesko pada.
 
Jel opet da je skeniramo..? :D ovde valjda pricamo o pocetnoj igri zavodjenja... privlacnost, sex,i tako te stvari... :) tvoje pitanje je sigurno jos uvek daleko od tog, cini mi se...
a ono o cemu ti pricas mislim da ide postepeno,tek nakon one prve faze medjusobnog dopadanja,pa `uocavanja zajednickih interesa`,pa... DA,VIDELI SMO ZENU... :D ;)
..sve su prave,nisu valjda od plastelina .. :D
 
sinnkе:
Bahate koje glumataju ili povucene koje samo gledaju u pod?

Meni su bolje te povucene, jer s njima ide lako, a i dobro se torbaju, samo na kitu misle i mozes s njima u seksu radit sta god pozelis, a bahate se ne znaju yebat, a i promena poze im tesko pada.
.....hi, hi....gluperdo moja.....nemaš pojma....pa te što gledaju u cipelice...nisu tihe i povučene...nego im je mama rekla pre polaska u grad "Gledaj ćurko u pod da ne vidi svako da ti k... iz očiju viri! Kako da te udam, nesrećo!!!"....I onda u sledećoj epizodi Sinnke srećno priženjen a dotična više ne gleda u pod....
 
ludopileglodjekosku:
.....hi, hi....gluperdo moja.....nemaš pojma....pa te što gledaju u cipelice...nisu tihe i povučene...nego im je mama rekla pre polaska u grad "Gledaj ćurko u pod da ne vidi svako da ti k... iz očiju viri! Kako da te udam, nesrećo!!!"....I onda u sledećoj epizodi Sinnke srećno priženjen a dotična više ne gleda u pod....



hahahahahahahahahaha
e ovo je cvijet!
 
ludopileglodjekosku:
.....hi, hi....gluperdo moja.....nemaš pojma....pa te što gledaju u cipelice...nisu tihe i povučene...nego im je mama rekla pre polaska u grad "Gledaj ćurko u pod da ne vidi svako da ti k... iz očiju viri! Kako da te udam, nesrećo!!!"....I onda u sledećoj epizodi Sinnke srećno priženjen a dotična više ne gleda u pod....


Iz kog sela su takvu dopremili?:roll:
 
He,he sinnke otkrio si se........ti onda volis te mirne i povucene da bi mogao da ih ***** kako ti hoces,jer one iz kurtoazije nece da ti prigovaraju cak i ako im se ne svidja,one ce da glume da im je divno,a ti ces da mislis da si ***** najveci na svetu.
A ove bahate ce da te teraju da radis kako one vole,pa ces da skontas da pojma nemas.
U tom grmu lezi zec.
 
Emily_Bg:
He,he sinnke otkrio si se........ti onda volis te mirne i povucene da bi mogao da ih ***** kako ti hoces,jer one iz kurtoazije nece da ti prigovaraju cak i ako im se ne svidja,one ce da glume da im je divno,a ti ces da mislis da si ***** najveci na svetu.
A ove bahate ce da te teraju da radis kako one vole,pa ces da skontas da pojma nemas.
U tom grmu lezi zec.

To sto su tebe torbali losi ne znaci da sam i ja takav. Puno njih je kenjavilo i bilo sumnjicavo a kad su dobile po tamburi onda se nasle u cudu.

Sta cu vam ja.
 

Back
Top