Da li ste zadovoljni MTS mrezom?

SLR

Zainteresovan član
Poruka
233
Pitanje je veoma prosto,a evo sta me je navelo na to da uopste postavim ovo pitanje pa cak i na to da promenim mrezu.
Pre par dana sam na faksu nazvo druga.Ovaj razgovor je trajao mozda svega 10 - 15 sekundi i za njega su mi naplatili 60 din.Isti drug me je posle par minuta nazvao i za par razmenjenih reci u 15, 20 sekundi, i njemu su skinuli 60 dinara. :mad:
Mozete misliti moju reakciju kada sam video koliko su mi kredita skinuli.No ajd kontam jednom se desilo,greska,desava se. :?
Medjutim, jutros su mi za razgovor od nekih 30 sekundi skinuli ukupno 70 dinara kredita.A sto je najveci fazon, vikendom mi je kao niza cena razgovora!
Sve u svemu ukupno su mi za maksimalno 40 - 50 sekundi skinuli 130 dinara kredita.
Pri tome moram da dodam da sam u potpunosti siguran u ono sto pricam jer pre i posle svakog razgovora proveram stanje kredita.
Osim toga,pre sam mogao sa 5 dinara makar da cimam, sada ne mogu ni sa 10 din.
Zanima me dakle kakva su vasa iskustva i da li ste uopste imali ovakvih ili slicnih problema sa MTS pripejdom!
:shock:
 
kod nekih tarifnih profila je zaokruzivanje na minut,dok je kod drugih na sekund,sve zavisi
proveri koji si profil pa vidi
http://www.mts.telekom.yu/index.php?ID=210&Type=1
mada...koji god da si profil PREVISE JE,zovi korisnicki servis,smaraj ih,to im je posao
ja sam postpaid BEL100 i smarao sam ih kad mi se na GPRS zaduzenju pojavilo nekih fantomskih par dinara,mislim bas me briga za par dinara,ali stvar principa,necu da platim ni jednu paru koju nisam potrosio,medjutim ispostavilo se da je greska u sisitemu,posle je bilo o.k
dobro je kod postpaid-a sto mozes da trazis listing i ono.."nema laza,nema prevare" :)
 
Da upravu si .... Ali eto koliko im je mreza losa barem kod mene vamo u zlatiborskom okrugu kada se meni na pripejdu desavalo da sa 10 dinara nemogu ni da cimnem ni da okrenem nekoga, jednostavno ne mogu. A isto desavalo mi se i da ulazim u minus, bio sam u minusu 8 dinara kako je to bilo moguce ko ce ti ga znati...

Mada opet sa druge strane sto se tice mobilnih operatera bolje sto ih ima vise, sto rekao jedan moj drugar pocece telefone dzabe da dele a kartice da budu po 5 ili mozda 7 dinara.... :):):):):)

Eh kad bi samo kao u francuskoj ragovor u svojoj mrezi bio besplatan ehhh :))))

Uzivajte ljudi pa se cujemo.

Pozdrav !!!
 
A jel znate da kad ostanete bez kredita mozete korisniku koji je isto MTS da posaljete besplatan sms tako sto ce te kucati *140*9938164(i ovde njegov broj telefona bez 064) i kad to ukucate potvrdite sa tarabom # i taj neko ce dobiti sms sledece sadrzine(malo sam zaboravio) ali u fazonu "molim te nazovi me nemam kredita".
 
E...najzad sam se prebacio na drugu tarifu.Skonto sam da su mi onoliko kredita skidali zbog tipi tarife na kojoj sam bio pa sam se prebacio na toki.Sad sve super funkcionise.Poruke su mi 2 dinara i nesto a za razgovor mi ne skida Bog zna koliko!
Medjutim i dalje ostajem pri tome da menjam mrezu tako da cu preci ili na telenor ili na vip.To cu jos da vidim mada sam bio na vipovom sajtu i moram priznati da imaju zanimljivu ponudu tarife.
 
lmn:
A jel znate da kad ostanete bez kredita mozete korisniku koji je isto MTS da posaljete besplatan sms tako sto ce te kucati *140*9938164(i ovde njegov broj telefona bez 064) i kad to ukucate potvrdite sa tarabom # i taj neko ce dobiti sms sledece sadrzine(malo sam zaboravio) ali u fazonu "molim te nazovi me nemam kredita".
Kolumbo, pa Telenor je pola veka pre mt:s-a napravio tu uslugu :)

Takođe, moram priznati da su baš ,,kradljivci,, .
Telenor smisli tarifne dodatke, smisli i mt:s, to je bezveze. Treba biti svoj, što je slučaj i u mobilnoj telefoniji.
Za sada koristim Telenor i VIP mrežu.
 
jako sam se razocarao kada sam u crnoj gori video da mi na postpaidu nije aktivan roaming, a objasnjenje je bilo da sam neki racun pre par meseci zaboravio da platim na vreme...i dok su oko mene prepaid kreditasi koji kucaju 100din/godisnje dopunu imali roaming, ja koji placam pretplate i ostalo nisam imao nista...
 

Back
Top