i vuk sit i ovce...

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
london 8. juni- vezano sa idejom francuskog predsednika N. Sarkozia da se resenje statusa kosova pomeri jos sest meseci za razgovor izmedju nas i vas, a rusija da se obaveze da ako se ne postigne nikakav dogovor onda da ne blokira ahtisarijev plan. dalje se kaze da nije jasno da li ce rusija prihvatiti taj plan. po misljenju rojtersovog novinara Shon Mekguajera "nasa strana" zahteva se da se rusija [vasa strana]povuce, ali da pri tom ostane cistog obraza, dok ce oni [amerika i Eu] napokon dobiti to sto traze, jer veruju u to da je nezavisnost najbolje resenje

znaci nigde se ne spominjete ni u kojem kontekstu, doduse niti mi, osim toga oni gledaju da "zadovolje" ruse, da bi oni dobili to sto zele. i verujem da je ovo zadnje odstupanje, po meni. jer ako je u ovom trenutku vazan ruski orbaz, mislim da ce se vec poceti razmisljati i o "nasem" obrazu, jer konstantno odugovlacenje znaci samo jedno, da su nemocni pred rusijom. i polako se priblizava dan "D" ... ili odustati ili "silom" naterati rusiju na pristanak. pa kom opanci kom...
ps. mislim na ruse i amere
 
Karlito Brigante:
Не причај глупости о вашем ''образу''!Некад је и постојао,а одавно га више нема.

nisi ukapirao. "nasim obrazom" sam mislio na amere i EU

@Markelja
Bademe ti zaista mislis da ce jednostrano priznanje KiM resiti problem?

ne. po mome nece doci do jednostranog priznavanja. ali kao sto rekoh...mislim da ce i "nasima" dosaditi da prave ustupke rusima... stalno
 
Он још има 5 година,и сећа се времена кад га је тата учио шта је ''образ''!А прошлих 15 година је у његовом сећању на оне око њега појела маца...
 
Jednostrano ili ne...priznanje Kosova kao nezavisnog nishta nece reshiti...to ce i dalje biti najzaostalije parche Evrope i jedno od najzaostalijih u svetu,na kome vladaju teroristi,ubice i dileri drogom i belim robljem.Tu manjine nemaju shta da traze.
 
adem_ks:
znaci nigde se ne spominjete ni u kojem kontekstu, doduse niti mi, osim toga oni gledaju da "zadovolje" ruse, da bi oni dobili to sto zele. i verujem da je ovo zadnje odstupanje, po meni. jer ako je u ovom trenutku vazan ruski orbaz, mislim da ce se vec poceti razmisljati i o "nasem" obrazu, jer konstantno odugovlacenje znaci samo jedno, da su nemocni pred rusijom. i polako se priblizava dan "D" ... ili odustati ili "silom" naterati rusiju na pristanak. pa kom opanci kom...
ps. mislim na ruse i amere

Па пази Адеме, не прави ЕУ и САД уступке русима већ они траже уступак од Русије - видиш друже то значајно мења ствари, да би то урадили морају да промене право, а да би променили право морају да натерају Русију да гласа (а Русија је нуклеарна и енергетска сила са правом Вета) и ето ти ћорсокака.

Једнострано признање је могуће, што да не, али ће онда уследити признање Абхазије, Јужне Осетије, Баскије, Северне Ирске од стране других земаља, тј замисли на шта би то личило, Ко год у некој општини већинско становништво, матична земља га призна и он....

Види Амери су најјачи и најнасилнији али... па бојим се да овде оружије не може да игра улогу, а у СБ глас Русије и Кине значи исо толико, као и глас САД и Велике Британије.

Наравно, ја знам да је Коштуница довољно упоран и спреман да чека да ви попиздите и нападнете НАТО и ето решења за Косово али се бојим да вам баш и неће пријати.

Ех, да на крају, јел знаш ко је најбољи шахиста у Србији..... онај КО ће вас зајебати - зато прихватите аутономију и пeвајте....
 
Dragi moj Ademe!
Bicemo mi dobre komsije, ali u istoj drzavi. Kada ste poceli da se hvatate za skrivene poruke u izjavama to znaci da postajete svesni REALNE SITUACIJE (kako Vi ovo cesto nazivate). U toku sledecih 6 meseci desice se svasta, pritiskace i nas i vas (uglavnom EU).
ps. za tvoj nick pomislim da si iz krusevca. A biti patriota je pozitivna stvar, mada je jos poztivnije kritikovati strane patriote (ako ih ne smatras stranim).
 
adem_ks:
znaci nigde se ne spominjete ni u kojem kontekstu, doduse niti mi, osim toga oni gledaju da "zadovolje" ruse, da bi oni dobili to sto zele. i verujem da je ovo zadnje odstupanje, po meni. jer ako je u ovom trenutku vazan ruski orbaz, mislim da ce se vec poceti razmisljati i o "nasem" obrazu, jer konstantno odugovlacenje znaci samo jedno, da su nemocni pred rusijom. i polako se priblizava dan "D" ... ili odustati ili "silom" naterati rusiju na pristanak. pa kom opanci kom...
ps. mislim na ruse i amere
Nisi ti to opet razumeo......mada bi bilo cudo da jesi (poznato je da sipci nisu bas bistra vrsta :D )
 
SANDRINAbg:
'Ajde Salvantis, ne cackaj mi stalno Adema... 8-) :lol:

Da ih je tamo vise k'o on, odavno bi se mi sve izmedju sebe izdogovarali...ili Zdogovarali...kako se kome sviDZa... :lol: :lol: :lol:
Pa ja bih ga vrlo rado zaobisao (sto se kaze bolje obici nego ugaziti), al' bin-adem bas mnogo voli da provocira i da se trci gde ne treba; tipicno za tu vrstu :|

A tamo i jesu svi isti kao on.......to i jeste problem :roll:
 
Zamislimo jednostrano priznanje Kosova i Metohije.
Srbija zatvara granice prema KiM.
Jedini nacin dopremanja robe bi bio iz Albanije, Makedonije i Crne Gore ali ti putevi su mnogo tezi za dovozenje robe, u pojedinim mesecima i potpuno neprohodni.
Gradjani KiM bez naseg pasosa ne mogu da prolaze preko nase teritorije.
Mislite o tome :)
 
Salvantis:
Pa ja bih ga vrlo rado zaobisao (sto se kaze bolje obici nego ugaziti), al' bin-adem bas mnogo voli da provocira i da se trci gde ne treba; tipicno za tu vrstu :|

A tamo i jesu svi isti kao on.......to i jeste problem :roll:

Ma dobar je on kak'ih ima... :roll:

Nego nesto me izbegava u poslednje vreme...ne znam dal' se to i ovaj put politika mesa u ljubav..? :cry: :confused:
 
U zadnje vreme sam u sumnji u vezi sa ovim forumom, da li da se čovek potrudi pa pokuša da ostavi neku analizu, očekivanje ili mišljenje ili da se prepusti temama o Karli i njenom potencijalnom hebaču, biciklima ili seksipilu stare Borke
Elem, francuski predlog je krajnje debilan, da se Albanci i Srbi dogovore, a ako nema dogovora, da oni dobiju nezavisnost. Sarkozi je stvarno ograničen kao obor, ako misli da je to "kompromis" ili "podsticaj za novi dijalog".
Kompromis je moguć kad bi se Albanci odrekli svog maksimalističkog zahteva, a da bi se oni toga odrekli, mora im to neko bez uvijanja i predočiti. Ako i dalje SAD i vodeće zemlje Evrope idu sa pričom da posle svega, nadgledana nezavisnost, a siroti Albanci se kao nešto ustručavaju jer im to Bože moj baš i nije dovoljno, a zadovoljno trljaju ruke, od kompromisa nema ništa.
Naš državni vrh mora u narednom periodu da sastavi dokument, jasan, obrazložen i da prebaci lopticu na drugu stranu. Jer floskula više od autonomije, manje od nezavisnosti ne znači ništa, kao više od nevinosti, a manje od trudnoće, širok spektar koji ne govori ništa, a traži se orgazam.
 
SANDRINAbg:
Ma dobar je on kak'ih ima... :roll:

Nego nesto me izbegava u poslednje vreme...ne znam dal' se to i ovaj put politika mesa u ljubav..? :cry: :confused:

politika izmedju nas??? cccc ma rusija ne bi mogla stati izmedju nas a jok jedno maljo kosovo ili jedna malja srbija ...hehehehehee... nego mi onako moderno, savrameno :?: po malo se "odvojimo", cisto da vidimo kolika je nasa ljubav, pa kada se sastanemo onda bre , kako da kazem sve puca... prsti... varnici... :lol:

a salve??? ma nekako mi ga zao... a doduse i mrzi me da mu stalno crtam, a kada mu drugi objasni sta sam hteo da kazem, nekako mi ga zao... tako da...
Salvantis
Pa ja bih ga vrlo rado zaobisao (sto se kaze bolje obici nego ugaziti), al' bin-adem bas mnogo voli da provocira i da se trci gde ne treba; tipicno za tu vrstu

e moj salve... toliko si ih izgazio, da ako nastavis [normaljno ti i tebi sljicni] ovako sa dva skoka ces ici u inostranstvo :lol:
 
Torius:
Ех, да на крају, јел знаш ко је најбољи шахиста у Србији..... онај КО ће вас зајебати - зато прихватите аутономију и пeвајте....

ma prihvatili bi mi... mozda... ali kao sto rekoh jenomad, doci ce sutra neki SM i jovo nanovo.
ovo bi mogao recii ovako: prihvatite tj. dajte vi to sto nama nudite vojvodini... i pevajte... nemo sutra da kazete e nismo znali
 
adem_ks:
e moj salve... toliko si ih izgazio, da ako nastavis [normaljno ti i tebi sljicni] ovako sa dva skoka ces ici u inostranstvo :lol:
Pa sad znam zasto pricas da ti treba 5-6 puta da procitas tekst: pise 'ugazio', ne izgazio; znas u sta se ugazi (na primer na ulici). E jeste, u siptara :roll:

I razumem da bi ti radije da crtas, ali civilizovani narodi upotrebljavaju slova....shvaticete i vi to mozda jednog dana (u dalekoj buducnosti).
Mozda :confused:
 
Salvantis:
Pa sad znam zasto pricas da ti treba 5-6 puta da procitas tekst:
to se odnosilo na tebe, ali po obicaju brkas "lica"... nista novo
pise 'ugazio', ne izgazio; znas u sta se ugazi (na primer na ulici).
sada tek vidim gde ti zivis... tek te sada shvatam,medjutimne se sekiraj,bice bolje... valjda
A znam da bi ti radije da crtas, ali civilizovani narodi upotrebljavaju slova....shvaticete i vi to mozda jednog dana (u dalekoj buducnosti). Mozda.
civilizovanom su slova dosta, ali kada vidim gde ti zivis?? valjda nisi do guse u ..hmmm
 
adem_ks:
to se odnosilo na tebe, ali po obicaju brkas "lica"... nista novo
Jes' ti si kao cuo za 'lica' :D

Nego ajdemi jel istina da siptar zna da broji do dvadeset, i to kad se izuje?! Po tebi se ne bi reklo ....
sada tek vidim gde ti zivis... tek te sada shvatam,medjutimne se sekiraj,bice bolje... valjda
Sta ti znaci "medjutimne se"?! Neki siptarski izraz za 'adem je bolid'?

civilizovanom su slova dosta, ali kada vidim gde ti zivis??
Al' ti si siptar, pa moras da crtas :) Ok, nemoj da se pravdas, nisi ti kriv....

valjda nisi do guse u ..hmmm
U siptarima? Ma jok, ne zivim u tvom selu..... al' uvek ima neodgovornih pojedinaca koji setaju kucice po ulici :mad:
Doduse toga kod vas nema, vi kucice jedete, a ostalo koristite umesto tapeta (sto rece Grof pre neki dan) :lol:
 
filatelista:
U zadnje vreme sam u sumnji u vezi sa ovim forumom, da li da se čovek potrudi pa pokuša da ostavi neku analizu, očekivanje ili mišljenje ili da se prepusti temama o Karli i njenom potencijalnom hebaču, biciklima ili seksipilu stare Borke
Elem, francuski predlog je krajnje debilan, da se Albanci i Srbi dogovore, a ako nema dogovora, da oni dobiju nezavisnost. Sarkozi je stvarno ograničen kao obor, ako misli da je to "kompromis" ili "podsticaj za novi dijalog".
Kompromis je moguć kad bi se Albanci odrekli svog maksimalističkog zahteva, a da bi se oni toga odrekli, mora im to neko bez uvijanja i predočiti. Ako i dalje SAD i vodeće zemlje Evrope idu sa pričom da posle svega, nadgledana nezavisnost, a siroti Albanci se kao nešto ustručavaju jer im to Bože moj baš i nije dovoljno, a zadovoljno trljaju ruke, od kompromisa nema ništa.
Naš državni vrh mora u narednom periodu da sastavi dokument, jasan, obrazložen i da prebaci lopticu na drugu stranu. Jer floskula više od autonomije, manje od nezavisnosti ne znači ništa, kao više od nevinosti, a manje od trudnoće, širok spektar koji ne govori ništa, a traži se orgazam.

Решење: Самозадовољавање! :razz: :lol:
Буахаха...
 

Back
Top