Shapni mi dusho......mhmmm

Ranije me to jako vredjalo, i bilo mi jako cudno. Tacnije stidela sam se da uzvratim, a nisam ni osecala potrebu. S jednim bivsim momkom sam satima raspravljala sto me je nazvao kuckom. Htela sam oci da mu iskopam. Uzasno me uvredio. Imala sam jos par slucajeva. Pretpostavljam da te osobe nisu bile "podobne". A onda sam pocela da se zabavljam sa sadasnjim momkom. I pocelo je sve da mi prija.....
 
Volite li pricu tokom sexa?

Kako kad.

Spada li i ona u predigru?

Moze i tako, moze i kasnije u toku sexa, a nekako mi najvishe odgovara na kraju.

Devojke stidite li se da kazete pogane reci, ili to "samo momci vole"...

Kad sam bila devojka stidela sam se ... sada jock.


Do koje granice vam prija prica? Kada vec pocinje da vas vredja?

Kako s kim ... sa nekim mi ni rogobatni izrazi ne smetaju ... zavisi koliko smo bliski i koliko se poznajemo.

I molim one koji se ne srame da kazu omiljen dirty izraz

Hm. Pa to je stvar trenutne inspiracije, uglavnom se i ne secam shta pricham, nego mi on posle preprichava ... bude mi zanimljivo jer kostistim neke izraze koje mimo sexa retko upotrebljavam.
 
mina_zloca:
Ne razumem tvoju potrebu da ponizavas a tek da budes sarkasticna.... Da nemas kojim slucajem veliku bubulju na sred nosa???
pa mnogo shta ti u zhivotu necjesh razumeti.. pa cjesh razne pojave tako pronicljivo objashnjavati.....
shto ne znachi da sad bilo ko treba da dotrchi s objashnjenjem.... mozhda si ti izvor nekog novog naughty pokreta? lol
 

Back
Top