Gde ima dobra klopa u bg?

hahahaha vidi ovj nece da se otruje...pa rodjace ne dolazis u dzunglu....bez zezanja...neces se otrovati samo opusteno :)

niko da spomene stepin vajat isto tu u komsiluku :) a preko puta marakane kafana avala...kazu da se dobro krka...pekara kraljica tamo kad se krene ka vozdovcu valjda...ono odakle dolazi tramvaj kad ide ka slaviji...e pa tu :) ako ti se nista ne svidi od ovoga ti udji kod arapina na komandi pa zamoli da ti naprave sendvic...i to je ok...ne mogu da se seim cega je jos bilo....:)
 
Ljudi, a na Perper zaboraviste?? Imas u Srpskih Vladara, od Slavije 2-3 minuta hoda, a imas i preko puta Politike, s tim da u Srpskih Vladara mozes da trazis meso u tortilji sto je mnogo puno mljac! Ranije sam stalno klopala u Vajatu, al definitivno mi je sad najbolje meso u Perperu. A za pice i palacinke imas na trgu TRG. Pice su im socne da socnije ne mogu biti, a i palacinke su ok. Cena cele pice je 300 din, a palacinke imas razne pa ne znam sve cene.
 
"Орао", угао Булевара краља Александра Обреновића и Средачке.

Истини за вољу, тамошње пице и лазање немају много везе с оним "правим" италијанским, али су, онако, доста пристојне, кад занемариш тај фактор, и хигијенски су о. к.

Такође, у овој категорији, нешто мало ниже, угао Булевара и Млатишумине, велики "фаст фуд" објекат, (не знам име), где има свашта, од сладоледа и пецива до сендвича и карађорђеве у лепињи (сасвим пристојна, и прилично велика).
 

Back
Top