Zenska kletva!!!!

Lusy Lusy

Domaćin
Poruka
4.087
Postavljam ovu temu,jer sam se setila moje ne tako daleke ljubavne katastrofe.
Pa vas sad ja pitam:..dali ste nekada takoreci kleli svoju voljenu osobu zbog njegovog licnog zivota koji vodi,zbog njegovog potencijalnog uspeha u tom zivotu u kojem nema vas,dali ste nekada iskreno pozeleli da mu propadnu planovi,da mu se desi nesto samo kako bi ostao uz vas.?
Koliko ste bili spremni daleko u tom misaonom smislu da idete samo zbog svog sebicnog srca?Koliko kletvi i sebicnih zelja ste izgovorili ili pomislili zbog svoje voljene osobe?
I dali vam se nekad ucinilo da vam se te zelje ostvaruju?Jesu li se kletve ispunile?
Ps ovde ne govorim o nekom natprirodnim silama,vec o zenskoj sebicnosti,sujeti i samoj zaljubljenosti koja vas nekad goni na ovakve stvari!
 
Ali ja sam se nasla u groznoj situaciji,gde sam i dobila ono sto sam potajno zelela ali sada je jos gore...jer ono sto je trebalo meni da donese srecu njemu je naravno donelo nesrecu,i sad i ja zbog toga ispastam....
Kletvu sa po prvi put iskoristila na takav nacin,gde sam rekla jedno rekla sa ne opisivom zeljom da mu se to i dogodi...a rezultiralo je bas tim,on je sad tu jos uvek samnom,ali u takvim problemima zbog propalih planova i narusenog zdravlja jednog od voljenih,da ne mogu a da se ne zapitam nekad "jbt,da nije to mozda zbog...?"
 
mammy:
Meni je vise tuzno da jedna devojka dolazi u takvu situaciju,gde na kraju pocinje i da pomislja na lose stvari samo da bi zadrzala tog nekog kog toliko voli....
i da se razumemo,ne mislim na nikakve smicalice,postavljanje ili namerno rusenje tudje srece...vec samo na pomisao,ta zenska sebicnost kad je ljubav u pitanju,ta kletva koja je nastala u trenutku tuge ili besa!
 
Не, нисам.
Помислила сам можда пар пута: ''Е, нек ти ни са једном другом не буде тако као са мном....''
И то је све...
 
Lusy Lusy:
O tome pricam,kad jednostavno ne mozes da se suzdrzis da sakrijes ono sto osecas i zelis!


Pa da...Ja ne mogu da mu oprostim i zaboravim neke stvari...A sto ja najgore,ja se vidjam sa njim i uvek mi je lepo...ali me koce neke stvari koje mi je ranije uradio.Sta cu kad sam osvetoljubiva..i samo ga cekam..sjebacu ga ,nece znati gde se nalazi. :o
 
E to nisam nikad radila. Nikad ne bih nekom lomila krila jer znam da bi ja doslovno "umrla" iznutra da tako kazem kad bi neko meni to radio. tj ne bih nikad dozvolila da me neko zaveze za sebe tako. Odrzavala bih vezu ako moze i uz te nepovoljne uslove ako ga jako volim i ako imam razloga, ali u suprotnom sam uvek srecna kad nekom ide dobro. :( Zvuci bla bla ali jeste tako. Sto jes jes klela sam ono kad raskinem tj kad vise nismo zajedno pa onda daboga mu....jel itd. Ali ovako ne!;)
 
Hellen:
Не, нисам.
Помислила сам можда пар пута: ''Е, нек ти ни са једном другом не буде тако као са мном....''
И то је све...

pa to i nije kletva! to je vise dobra zelja...u fazonu popij jednu sada a jednu za put:)
 
Nikad nisam bas tako,ali sam imala neke slicne ruzne pomisli.Vise je to bila sujeta,neka moja zelja da on pati na bilo koji nacin zato sto je mene povredio.Ali glupo je to.........treba covek ponekad da zaboravi,da pusti.Neka ide ako mu je toliko stalo.Uvek se svi oni koje zaboravis vrate.meni to govori neko moje iskustvo.
Inace nisam nesto specijalno sujeverna,ali ne volim da kunem.To se uvek vrati na ovoj ili onaj nacin.
 
Klela nisam, to se vraca uvek..
Postoji ona stara izreka..pustis onog koga volis, pa ako ti se vrati-tvoj je..toga se drzim..
Realna sam i to mi pomaze u zivotu, pa sam shvatila da ako vracam milo za drago..naudicu najvise samoj sebi, jer ne mozes ciniti zlo, a da i sebe ne isprljas..
 
Jesam...
Kad stavi 5.000 na singl - dabogda ti puko tiket...
Kad ide na derbi - dabogda ti razbili stolicom glavu na marakani...
Kad ide da trci oko ade - dabogda uganuo nogu i to na pola kruga

Samo neke tog tipa... ali one su dobronamerne :D
 

Back
Top