the 69 eyes

AngelOnYourShoulder:
Tesko je danas pronaci bendove koji nisu komercijalni i muzicare koji zive za muziku koju stvaraju.Takve,pod uslovom da postoje,mozemo cuti u nekom malom klubu ili na skolskoj svirci!
A sto se tice pozera postoji vise vrsta,oni koje ne zanima muzika koju stvaraju jer je prave iskljucivo zbog para (milioni bendova) i pozeri koji se samoreklamiraju i prikazuju u sto lepsem svetlu na svojim fotografijama (a ti vec mogu biti The 69 Eyes).

Upravo tako.Ako neko dobro izgleda,kao npr.momci iz 69 Eyes,Ville,Alexi i mnogi drugi,zasto to ne bi iskoristili...
 
Hajde da pokusamo da ih dovedemo na Exit!!!!!!!!!!!!!!!!!Ja sam i tamo otvorila temu za njih,pa,ako zelite,mozete nesto i napisati!!!Na znam kako tacno moze da se stupi u kontakt sa organizatorima Exit-a i da preporuka za organizovanje nastupa.
Ako neko ima ideju kako da ih dovedemo ili na Exit ili u Beograd neka podeli sa nama!!!!! :p 8-) :p
 
E pa ovi exitovci stvarno neumeju ništa da urade. Javljaju kao doćiće HIM, KORN, Marilyn Manson, Nightwish..... ma da malo sutra! Ne znam ni da li mi se ide na ovaj EXIT 06. Sranje.
 
angel_of_sin:
E pa ovi exitovci stvarno neumeju ništa da urade. Javljaju kao doćiće HIM, KORN, Marilyn Manson, Nightwish..... ma da malo sutra! Ne znam ni da li mi se ide na ovaj EXIT 06. Sranje.
Na Exit sajtu sam procitala da sigurno dolazi Franz Ferdinand,u Srbiji uopste nema mnogo njihovih fanova pa ih ipak dovode,zaista na razumem tu logiku!!!!!!!!!!! :confused: :confused: :confused:
 
Pa recimo da se raspitamo kod organizatora Exita i na neki nacin omogucimo pregovore organizatora sa bendom!Druga opcija je da pokusamo kod nekih drugih organizatora koji dovode strane metal i rock bendove i preko njih omogucimo nastup kod nas!U svakom slucaju moramo naci organizatore jer bez njih mozemo doveka da potpisujemo peticije i razne druge stvari.Npr za Rasmus se vec godinama na nekom nasem sajtu "potpisuje" peticija i jos uvek nista jer nemaju organizatora,samo sto ja dobijam alergijske reakcije cim cujem te idiote i .......(necu da vredjam fanove)
 
ma da bre.. :D :D :D

ne mrzim ih vise..

stoje i dalje moja misljenja o him-u,da su losiji nego ranije itd.
ali..jednostavno ih ne slusam(niti cu opet..),

..ipak..obozavala sam ih ( uh..mnogo..),
tako da bih vrlo rado,volela da ih vidim uzivo,
jer mi je to oduvek bila velika zelja..
(verovali ili ne..)

eto..cisto da se podsetim.. :)
ljubavi prema ville-u..
a i bio bi sigurno odlican koncert..

gledajuci posteno na stvari,
him i nije los bend sto se tice textova,
i mozda eventualno villeovog glasa..

jedina mana sto su se previse prodali,
i sto mnogo poziraju,reklamiraju se..
pa ubrzo dosade..
 
jovo nanovo,
to ne menja nista za himove fanove,i one kojima se pesme i dalje svidjaju,
ko sisa dal je komerc ako je dobro..
mene su jednostavno smorili i to je to..
a i malo mi je cudno sto danas svi fenseri slusaju him,
ali to je vec druga prica.. ;)
 
joj i meni,eto priznajem.. :D
(svejedno cudno mi je moje misljenje,ne znam sta mi se desava :) )
volela bih da budem na koncertu hima,
i pevusim svoije bivse omiljene pesmice.. :D
ali nista drugo..
jednostavno bi bilo lepo,jer ionako kod nas him ima otprilke dosta fanova..
nekim devojkama je to i dalje zivotna zelja..
mislim da vide ville-a itd.

meni je trenutno da vidim alexija i budem na koncertu bodoma,
a ako usput svratim i na him,jos bolje :D
 
joj i meni,eto priznajem.. :D
(svejedno cudno mi je moje misljenje,ne znam sta mi se desava :) )
volela bih da budem na koncertu hima,
i pevusim svoije bivse omiljene pesmice.. :D
ali nista drugo..
jednostavno bi bilo lepo,jer ionako kod nas him ima otprilke dosta fanova..
nekim devojkama je to i dalje zivotna zelja..
mislim da vide ville-a itd.

meni je trenutno da vidim alexija i budem na koncertu bodoma,
a ako usput svratim i na him,jos bolje :D
 
ja sam slusala him jedno mesec dana i smorili me :)
ali join me in death i dalje volim da cujem,kako romanticna pesma :D :D,tu i gone with the sin su mi i dalje ok,a ostale...posebno wings of a butterfly,right here in my arms,funeral of hearts,sacrament... SMORILE me vise koliko su ih pustali na svim mogucim fensi kanalima.
mada sam tek pre neki dan narezala njihove pesme i izbrisala ih sa harda :D :D

__________________________
CHILDREN OF BODOM FOREVER !!!!!!!!!!!
p.s. aj da njih dovedemo na exit.Oni su rekli jednom da nema problema da dodju,samo da ih neko pozove.
 

Back
Top