Shta mislite o mushkarcima koji da bi zadovoljili svoju voljenu...operishu mushkost?

Zefirra:
...znaci poslusao si me? ...pa vidish i sam da je 45cm bilo previshe...:lol:
veruj mi da nisam te poslusao..jer ja bih mozda nesto drugo uradio na mom penisu..a inace valicina,,cak i od vise,,,...nego stvarno ima li toga dole kod nas..ovde postoje razni nacini ,,cak ima i ono dugotrajo a i ono za par meseci pa cak i za par nedelja i cak sad vidim ima i za par dana...zamisli..sta je medicina napredovala...
 
Samantha Jouns:
Ako su povecali svoje kite,..Onda mi je jako drago i ponosna sam i ja na njih,.......
Da razumem te..ali ti mozda nisi videla kako to izgleda..imam jednog druga Franko se zove..napravio covek sa 24 na 30cm.. pa sad kad je pousten izgleda kao flasa od litra ipo...jadnik dolazi na treninge u nekim povezima,,mi ga svi zezamo...ludnica..
 
ej stvarno je pa skoro tako..treba mu pola sata da ga uspravi,,al zato posle ako je dobro koncetriran,,ubija kao puska ubojita..isli smo zajedno u Paris na jadan week,,i otisli u neki private club...on covek masakrirao tamo neke romunke..ubio ih od k....Ja se valjao od smeha..al zato posle spavao kao konj dok sam ja nastavljao...ima tu i prednosti a i velikih gubitaka...to je to..dobro jutro Zefira...obavesten sam da si izuzetno lepa...odlicno,,bar neko posle gossce da vredi na ovoj krstarici...CIAO..
 
vaseron:
POZNAJEM PAR LJUDI KOJI SU TO URADILI I IZUZETNO SU ZAHVALNI SVOJIM USPESIMA..I PONOSNI NA SEBE...VOLEO BIH DA ZNAM STA SE MISLI TAMO DOLE KOD NAS I DA LI JE TO U MODI KAO I OVDE,,??? ILI JE U NAILAZENJU..?


Mislim da je to totalno kretenski, ako nije u pitanju zaista defekt u velichini. A verujem da su oni zaista retki. Bez daljeg dvoumljenja, ako volim mushkarca sa kojim sam, onda sa istom ljubavlju prilazim njegovom donjem prijatelju... :) To mu dodje nekako kao prihvatanje nekoga u celini.

Nikada necu razumeti ili podrzavati ispravljanje delova tela koji su ti datri prirodom, zbog nekog suludog tripa ili mode, ili kompleksa...Savrshenstvo ne postoji, tako da je mnogo bolje da covek nauchi da nosi ono shto ima na najbolji moguci nachin.
 
Butterflies And Hurricane:
Bulshit! Najbolje mi je kada vidim mudonje koji misle da su uradili sve svojom velichinom. Zavrte ga, ubace, izbace, i to je kao to...Ma daj...to su tako glupe predrasude... :roll:

Ja sam odgovorio na pitanje zašto bi to netko išao raditi. Ne vidim drugi razlog za povećanjem qrca osim da smatraš da ti nije dovoljno velik... ;) ...a ovo što si pisala ja se slažem...na istoj smo strani, a ti tako... :-( ....ne ubija kita nego vlasnik (al dobro moraš i imat, yebi ga tako je to, šta ćemo se lagat)...
 

Back
Top