SEX SA NAOCARIMA!

Cekaj, jel te pali kad ga obradjuje naocarima? U tom slucaju komotno mozes da ga stavis u blender i isto ce da ti bude... Zamisli razbije se staklo na naocarama, ispadne iz okvira i presece ti kitu... Ima tu mnogo rizika, razmisli ti jos jednom o tim naocarima!
 
Kalimer0:
Cekaj, jel te pali kad ga obradjuje naocarima? U tom slucaju komotno mozes da ga stavis u blender i isto ce da ti bude... Zamisli razbije se staklo na naocarama, ispadne iz okvira i presece ti kitu... Ima tu mnogo rizika, razmisli ti jos jednom o tim naocarima!
E posteno si me nasmejao :-) :-) :-)
 
2pike i kalimer0 pricaju vrlo slicnim jezikom ;)
He, he, he...

Imao sam neke spejs sunchane naochare sa kojima mi je devojka, naravno i u koznom mantilu i mrezastim... Obradjivala nekoliko puta. Vrlo dobra kombinacija. Nema koji se ortak nije uhvatio za te djozle da proba kako mu stoje :lol:
 
Ja ne nosim naocare za vid,ali sam ih par puta probala od drugarica koje ih nose i sa njim izgledam kao neka nastavnica...to meni predstavlja fetis,ali to nije tema.:?
Ne znam kako izgleda seks sa cvikama,verovatno isto samo sto umesto da si ko od majke rodjena ti nosis core!:D
 

Back
Top