ljubav i sex i moderatori

Incognito:
... a kloni se i mene, jer te ne bih pipnuo ni gajgerovim brojacem :evil:

daaal? ne valja kad vas covek hvali i loli, ne valja kad kenya po vama a najmanje, definitivno, kad vas izbegava... Incognito, dusho i mazo moja i nasha, forumski playboy-chitju, da si *zaruchen* za bundevinu kitu, koja je prerasla i granice nashe galaksije, kao sto si nam raportiro jednom prilikom, kada si je dobro djubrio, znamo... zbog dobrih komshijskih manira izbeci cemo "upadanje" u njegovu "teritoriju"...

pozdrav za mooderatore i lolimo vas! posebno blondiku nashu "movie star"!

blondiku u parlament, blondiku u parlament, blondiku u parlament, blondiku u parlament, blondiku u parlament, blondiku u parlament, blondiku u parlament, blondiku u parlament, blondiku u parlament, blondiku u parlament, blondiku u parlament, blondiku u parlament, blondiku u parlament, blondiku u parlament, blondiku u parlament!!!
 
Dobro doshla mila kopilasta-izrod-temo! JedFa smo te (do)chekali!
Pa gde si ti kopilasta-izrod-temo, bila? Na lj i S? Pa kako si?
EEEEEEEEEEEeeeeeeeeeeeeeee sad si bolje...OFde te niko nece dirati! OdaFde sigurno idesh u pakao!
Pljuc!...mislim Amen!

P.S. Secite i shaljite josh kopilastih-izrod-tema!
Moze i starije ova je bash neuhranjena i bleda! :twisted:
 
fakpuppet:
Gazdarica:
Ajde fak, ne balavi toliko po meni...
Jos ce momak da me ostavi zbog tebe... :shock:

kazi mi koj je da gu ubijem slatko! 8) jel DON?quote]


Fak...molim te ne vredjaj mi ukus.Zaebi me....ne diram nikog,vis da sam se skroz povuko ko sav normalan svet.fUzgred,zasto li je zatvoren Topic o Bordelu na Lj i S? Jel zbog konkurencije? Pitam samo,onako uspu....idem i belezim,sedim i besedim.
 

Back
Top