Samoubistvo

jelena92:
pokusala sam milion puta da se ubijem vise i ne broim....
sekla sam se,pila tablete,ali ipak ostadoh ziva,posto se nikad nisam dovoljno duboko zasekla i nikad nisam uzela dovoljno tableti da bi se ubila,samo sam ostajala bez svesti.......
crno dete,tek sad procitah tvoje postove...........pricaj s nekim,nek ti pomognu ljudi,ali ozbiljno.....odbacivati zivot tek tako i vec sad............hm........
 
Bah,mislim da sam jedan od retkih koji vishe ceni svoj zivot nego ishta drugo,pa chak mi je drazi nego najblizi moji.Nikad mi nije ni na kraj pameti nije bilo da se ubijem akamoli da uradim sebi neshto zato shto sam ljut ili jednostavno tog dana je sve crno.Ljudski zivot je JAKO kratak,80 godina kolko se prosechno zivi je jako malo po meni.Zato chuvaj zdravlje i samo uzivaj,a valjda sam takav da me zabole za sve...

mada evo pre neki dan chitam u novinama da je svaki desti tinejdzer ovde u norveskoj probao ili je pozeleo da izvrshi samoubojstvo...nema,generacije posle 90-te su sve propale...:roll:
 
e ljudi vise nemam zelju da se ubijem,sve stvari koje su bile lose su se ispravile,dobro ne bas sve,ali dobro,mogu samo da kazem da sam upoznala nekog ko mi je promenio zivot :D
 
Master_Chief:
Bah,mislim da sam jedan od retkih koji vishe ceni svoj zivot nego ishta drugo,pa chak mi je drazi nego najblizi moji.Nikad mi nije ni na kraj pameti nije bilo da se ubijem akamoli da uradim sebi neshto zato shto sam ljut ili jednostavno tog dana je sve crno.Ljudski zivot je JAKO kratak,80 godina kolko se prosechno zivi je jako malo po meni.Zato chuvaj zdravlje i samo uzivaj,a valjda sam takav da me zabole za sve...

mada evo pre neki dan chitam u novinama da je svaki desti tinejdzer ovde u norveskoj probao ili je pozeleo da izvrshi samoubojstvo...nema,generacije posle 90-te su sve propale...:roll:

nope nisi jedini,i ja sebicno volim svoj zivot i sebe vise nego bilo sta drugo,mada mislim da manje vise svi tako razmisljaju al da niko nece da prizna.a zivot jeste prekratak i za ono sto ocajnicki zelis da uradis,a tek za sve ostalo....koje crno samoubistvo,pa ceo svet me ceka :)

a sto se tice propalih generacija...vec negde od 88-9 mahom je tako...gledam i razlika ko da nije u nekoliko godina,neko ko da je neki drugi svet u pitanju...:)
 
Mislim da su samoubice inache najvece kukavice...
Nemaju snage da istraju u reshavanju problema koji sigurno (uz odredjeni trud) nije nereshiv... Mislim da ova tema nije na pravom mestu!!!
P.S. I to shto roditelji 'kenjaju'...
Dok ne shvatish shta bi roditelji uradili za tebe, bicesh klinja...
 
Mislim da se slazhem s ovim.
Proshle godine sam imala nekih problema. Sela sa svojima i porazgovarala. I kad sam ustala, bila sam pametnija, mnogo pametnija, zato shto sam skontala jednu stvar: NIKO, niko na ovom svetu me ne voli vishe od njih. I niko ne bi za mene vishe uradio.
 
Che_Guevara:
Mislim da su samoubice inache najvece kukavice...
Nemaju snage da istraju u reshavanju problema koji sigurno (uz odredjeni trud) nije nereshiv... Mislim da ova tema nije na pravom mestu!!!
P.S. I to shto roditelji 'kenjaju'...
Dok ne shvatish shta bi roditelji uradili za tebe, bicesh klinja...
niko ne spori shta bi sve roditelji uradili za tebe, vecj nachin na koji to rade.
i da se razumemo, mnogi to umeju uraditi vrlo pogreshno, iako u najboljim namerama.
jer, i roditelji moraju odrastati sa svojom decom - nisu se oni rodili kao roditelji vecj uche vremenom. :roll:

i najvecje kukavice su oni koji ne chine ama bash nishta.
a ubiti se, ma koliko pogreshno bilo, ipak je neshto.
tako da, ser.kajte malo manje i vishe razmishljajte.
 

Back
Top