SAMO ZA OPREDELJENE!!!

:lol:
jomini:
A koja je to stranka?
Stranka zdravog razuma
pshp.jpg
:lol: :lol:
 
sergeronimo:
Molim sve clanove ili simpatizere bilo koje stranke u Srbiji da se izjasne o razlozima za clanarenje iliti simpatiziranje istih! :?:

Pored mnogih insinuacija koje se mogu zateći na ovom forumu -nisam član ni jedne stranke.
Medjutim, to što postavljam "neugodna" pitanja "iz prošlosti" pojedinim vatrenim pristalicama
koji su ČEŠĆE na ovom forumu, stvara suprotan efekat i ja sam veoma razočaran zbog toga.

Stoga, neću više komentarisati ovde ništa jer vatrene pristalice ne žele da odgovore na postavljena pitanja ili čak na pitanja odgovaraju pitanjima u vezi rada stranaka sa kojima niti oni niti ja imamo veze.

Što ste me čitali ovde - čitali ste me.
Zdravo!
 
А-ла сам ја нешто песимистички настројен, бар што се политичке сцене у Србији тиче.
Иначе сам монархиста, а већина странака (или бар њихови лидери и истакнути функционери) на политичкој сцени су се у својим статутима када су осниване (почетком деведесетих) декларисале као монархистичке, а сад као перу руке по систему као видећемо шта каже народ па ако буде монархија ми смо одувек били ЗА види нам се у статуту, ако НЕ па види се ваљда, ми смо за "грађанску" опцију, не наглашавамо то питање. То су све балансероси, вагају како би дошли (остали) на власт(и). :mad:
 
Iron Lord:
Pored mnogih insinuacija koje se mogu zateći na ovom forumu -nisam član ni jedne stranke.
Medjutim, to što postavljam "neugodna" pitanja "iz prošlosti" pojedinim vatrenim pristalicama
koji su ČEŠĆE na ovom forumu, stvara suprotan efekat i ja sam veoma razočaran zbog toga.

Stoga, neću više komentarisati ovde ništa jer vatrene pristalice ne žele da odgovore na postavljena pitanja ili čak na pitanja odgovaraju pitanjima u vezi rada stranaka sa kojima niti oni niti ja imamo veze.

Što ste me čitali ovde - čitali ste me.
Zdravo!
Само ти настави,увек ћеш имати неког да се буни!Они којима то смета нек' пишу жалбе админу.Ко прича зло не мисли!;)
 
Нисам члан - навијам за сваког националисту. Искреног и поштеног, коме је стало до Србије и њеног просперитета и дигнитета.
 
Lacibg:
Нисам члан - навијам за сваког националисту. Искреног и поштеног, коме је стало до Србије и њеног просперитета и дигнитета.
И ја.
Али, на жалост, од расположивих на политичкој сцени ниједан ми није довољно убедљив.

Или, да кажем другачије: сви су ми, некако... "сумњиви".
 
Norma Kampl:
И ја.
Али, на жалост, од расположивих на политичкој сцени ниједан ми није довољно убедљив.

Или, да кажем другачије: сви су ми, некако... "сумњиви".

Drugarice i Drugovi!
Pred nama su teška vremena tranzicije kada trebamo društveno vlasništvo pretvoriti u privatno, ali moramo paziti da ne dospe u krive ruke, najbolje da o tome i dalje brigu vode naši pouzdani i provereni kadrovi i zato moramo sprovoditi u delo kontrolirane promene sa lagano pritegnutim uzdama......
U skaldu sa tim, ne smemo dozvoliti ni jednoj stranci da previše raširi krila i tako nam otme kontrolu razvoja stvari :)
 
hektorius:
Stranka koja mi se posebno svidjala je bila ona Ante Markovica...jer im je samo ekonomija bila u glavi...sve ove posle nje (osim komunistickih) nisu vredne da uopste mislim o njima niti da ih spominjem...

Ante je previdio jedan detalj: Nema zdrave ekonomije na trulim temeljima kao što je onda bila Juga!

A kao komunjarske su vredne spomena? Još ni danas nećeš od njih čuti zdravu samokritiku o periodu 45-90, šta nam takvi mogu ponuditi, bolje od onoga, a i ovoga, taman da dođu na vlast?

Nisi pratio, 2000-e u RH došla na vlast Koalicija sa SDP-om na čelu, i šta su napravili: NIŠTA, i 2004-e opet odhebali iz fotelja!
 

Back
Top