Na koji znak se UVEK mozete osloniti?

Из неког разлога, на вагу бих се једино ослонио да ме подсети да размислим да л` бих се одлонио на њу. :) Искуства с њима су ми да све обећају и са свиме се сложе, а онда исто тако на све то забораве. :hahaha:
 
Skorpije su najpouzdanije.:D Ali sve zavisi od osobe koja se oslanja i osobe na koju se oslanja.

Tacno tako!Takodje su bitni podznaci i masa drugih stvari.Licno imam dosta prijateljica u znaku bika,onda slede jarcevi,a ja sam ovan.Imam jako dobru prijateljicu u znaku skorpije,iako sam u njihovom prisustvu poprilicno nervozna,a sa njom ne!
Kuma mi je u znaku jarca,i na nju se uvek mogu osloniti makar ne bila godinama s njom u kontaktu,tu je kad mi ustreba,stim da mi otvoreno kaze da li mi moze pomoci ili ne,bez uvijanja i ulivanja lazne nade,a to cenim!Vodolije su galantne,druzeljubive,zabavne i moderne,bar takve ja znam.Ribe,joj majka mi je u tom znaku,uzasno su depresivne i mom ovnu ne prijaju jer brzinom misli pokupim tu negativnu energiju.Rakovi,dobri prijatelji,gostoprimljivi i blagi,ali izludjujuce imaju razumevanja za sve i svakog.Vage su pravedne,mada znaju biti i neodlucne.
Mislim,ne prija svakom jarcu npr lav,ali zato ovnu prija i tako redom.
 
Zemlja mi se pokazala pouzdanom-devica i jarac najvise.Dok bik ume da izneveri zesce zvog svog sebicluka,vuce na svoju stranu sta god da radi...
Vatra je dobra u delima,moze se covek osloniti da ce zaista uraditi sto obeca ali je problem kad ima naidje fik u glavi i zuta avanturisticka minuta,sta li je vec-izvisih ja....
Na vodu ne mogu racunati-promenljive emocije,samo njima znane,pamte neke stvari,akumuliraju u sebi,nikada nisi nacisto sa vodom,otici ce i izneveriti kada se najmanje nadas.
Vazduh ovde ne treba ni pominjati,teraju svoj fazon,obecaju i za 2 min zaborave,ni O od oslonca..
 

Back
Top