Alija Izetbegovic-Najveci zlocinac rata u BiH

another_world

Početnik
Poruka
32
Zainteresovan sam da cujem misljenja ljudi o ovom islamskom fanatiku, tvorcu dzihada u BiH, ''covjeku'' koji nije birao sredstva za ostvarenje svojih bolesnih, morbidnih planova, glavnom i odgovornom uredniku sprovedenog etnickog ciscenja srpskog stanovnistva u BiH.Kako je moguce da ''covjek'' koji je naredio ubijanje sopstvenog naroda, a zatim za pocinjena (ne)djela okrivio (naravno) Srbe, u cilju izazivanja medjunarodne osude Srba i izazivanja NATO intervencije (ul. Vase Miskina, Merkale), bude nekaznjen, i, sto je jos strasnije, neokrivljen za sve pocinjene zlocine?
''Ako su Ratku Mladicu ruke krvave do lakata(a nisu), Aliji Izetbegovicu su krvave do ramena!''
 
another_world:
Zainteresovan sam da cujem misljenja ljudi o ovom islamskom fanatiku, tvorcu dzihada u BiH, ''covjeku'' koji nije birao sredstva za ostvarenje svojih bolesnih, morbidnih planova, glavnom i odgovornom uredniku sprovedenog etnickog ciscenja srpskog stanovnistva u BiH.Kako je moguce da ''covjek'' koji je naredio ubijanje sopstvenog naroda, a zatim za pocinjena (ne)djela okrivio (naravno) Srbe, u cilju izazivanja medjunarodne osude Srba i izazivanja NATO intervencije (ul. Vase Miskina, Merkale), bude nekaznjen, i, sto je jos strasnije, neokrivljen za sve pocinjene zlocine?
''Ako su Ratku Mladicu ruke krvave do lakata(a nisu), Aliji Izetbegovicu su krvave do ramena!''

Nisu Merkale,nego Markale, i da ti je tu poginuo neko tvoj ne bi s*ao ovoliko.......
 
Ne mogu da tvrdim 100% ko je u stvari odgovoran za taj masakr, nisam bio tamo, ali ne bi bio prvi put da je armija bih namerno po svojima pucala dok je u zaklonu u blizini cekalo 10-tak tv ekipa, spremnih da na sva zvona pruze svetu dokaze o srpskoj "svireposti", primera ima koliko hocete...svuda po bosni...to su ih naucili Hrvati...jos 91-e i 92-e...
 
another_world:
Zainteresovan sam da cujem misljenja ljudi o ovom islamskom fanatiku, tvorcu dzihada u BiH, ''covjeku'' koji nije birao sredstva za ostvarenje svojih bolesnih, morbidnih planova, glavnom i odgovornom uredniku sprovedenog etnickog ciscenja srpskog stanovnistva u BiH.Kako je moguce da ''covjek'' koji je naredio ubijanje sopstvenog naroda, a zatim za pocinjena (ne)djela okrivio (naravno) Srbe, u cilju izazivanja medjunarodne osude Srba i izazivanja NATO intervencije (ul. Vase Miskina, Merkale), bude nekaznjen, i, sto je jos strasnije, neokrivljen za sve pocinjene zlocine?
''Ako su Ratku Mladicu ruke krvave do lakata(a nisu), Aliji Izetbegovicu su krvave do ramena!''

da ti kazem da je realnost i ti dva razlicita sveta je ... bez veze, ali... ko je kriv za neke masakre, pogibje, "slucajeve" itd. trebaju merodavni organi utvrditi, a ne ti, ako neko ima "srecu" da umre onda *ebi ga... ali od okrivljenih praviti nevine, a od neoptuzenih krivce, zato sto to svet "zna" ...??? cak je i slucaj SM-ja malo diskutabilan, ili ja nisam cuo presudu, da li je kriv ili ne?
 
Alija je bio najveci zlocinac u bosni, za mene to nije za diskusiju, ali on to prvo mesto deli sa Silajdjicem, koji je meni licno najveci otrov koji je koracao ovom zemljom, i Ganicem. Tesko mi je izmedju njih trojice izdvojiti onog najgoreg. Da je bar Milutin skenjao Aliju onda kad su ga upecali na aerodromu...bio bi jedan supak manje...
 
rec po rec svadja:
da ti kazem da je realnost i ti dva razlicita sveta je ... bez veze, ali... ko je kriv za neke masakre, pogibje, "slucajeve" itd. trebaju merodavni organi utvrditi, a ne ti, ako neko ima "srecu" da umre onda *ebi ga... ali od okrivljenih praviti nevine, a od neoptuzenih krivce, zato sto to svet "zna" ...??? cak je i slucaj SM-ja malo diskutabilan, ili ja nisam cuo presudu, da li je kriv ili ne?
''da ti kazem da je realnost i ti dva razlicita sveta''-pogledajte samo sklop ove recenice, svaki komentar je suvisan...I o njoj i o njenom kreatoru 8-)
 
hektorius:
Alija je bio najveci zlocinac u bosni, za mene to nije za diskusiju, ali on to prvo mesto deli sa Silajdjicem, koji je meni licno najveci otrov koji je koracao ovom zemljom, i Ganicem. Tesko mi je izmedju njih trojice izdvojiti onog najgoreg. Da je bar Milutin skenjao Aliju onda kad su ga upecali na aerodromu...bio bi jedan supak manje...
Potpuno si u pravu.Samo sto Alija nije bio supak,zvanje supka bilo bi pohvala za njega.On je otjelotvorenje Satane!Ni vise ni manje...
 
another_world:
Potpuno si u pravu.Samo sto Alija nije bio supak,zvanje supka bilo bi pohvala za njega.On je otjelotvorenje Satane!Ni vise ni manje...
Ja vredjam supke a ti Satanu...prosle godine su mu minirali grob...mup bih je organizovao nezapamcenu istragu, sve raspolozive snage su se dale u poteru za pociniocima, preko interpola takodje...kad poredis taj slucaj sa "naporima" da sude svojim ratnim zlocincima jasno ti je kakav je trag ostavio za sobom medju ljudima...zalosno ali istina...njihova vlada otvoreno stiti zlocince koji lepo zive u Sarajevu, ali svet to ne zanima...
 
бАлија је био инсртуиран да поведе крвави рат у Босни и није га било тешко натерати. Посебно он - није заслужио Хаг, мени је то јасно, него, баш онако по Турски - да се набије на ненамашћени колац.
 
hektorius:
Ja vredjam supke a ti Satanu...prosle godine su mu minirali grob...mup bih je organizovao nezapamcenu istragu, sve raspolozive snage su se dale u poteru za pociniocima, preko interpola takodje...kad poredis taj slucaj sa "naporima" da sude svojim ratnim zlocincima jasno ti je kakav je trag ostavio za sobom medju ljudima...zalosno ali istina...njihova vlada otvoreno stiti zlocince koji lepo zive u Sarajevu, ali svet to ne zanima...
Pa naravno...Nemoj tako, pa sudice oni svojim ratnim zlocincima-samo kad svi vec budu pod zemljom, a mozda nece ni tada :) Kao sto i rekoh-cinjenica je da je Iz(m)etbegovic :) htio islamsku drzavu u srcu Balkana, i da je bio vodja i organizator dzihada u BiH, tako da trag koji je ostavio za sobom uopste ne cudi...
 
Lacibg:
бАлија је био инсртуиран да поведе крвави рат у Босни и није га било тешко натерати. Посебно он - није заслужио Хаг, мени је то јасно, него, баш онако по Турски - да се набије на ненамашћени колац.
Konacno nesto pametno.Pravo resenje za poturcenog skota!
 
hektorius:
Pitam se samo kad ce Vaso da se pojavi i da prica kako je "Tile" najveci zlocinac svih vremena, od pecinskih ljudi pa do danas, kako je Alija nista u odnosu na njega, bla, bla, bla, bla,...

Koliko je Tiletov režim odgovoran što je Alija postao to što je bio?

Da su Tiletovi svojevremeno smaknuli Aliju, da li bi došlo do toga rata u BiH, odnosno, jel' bi tekao drugačije?
 
another_world:
Zainteresovan sam da cujem misljenja ljudi o ovom islamskom fanatiku, tvorcu dzihada u BiH, ''covjeku'' koji nije birao sredstva za ostvarenje svojih bolesnih, morbidnih planova, glavnom i odgovornom uredniku sprovedenog etnickog ciscenja srpskog stanovnistva u BiH.Kako je moguce da ''covjek'' koji je naredio ubijanje sopstvenog naroda, a zatim za pocinjena (ne)djela okrivio (naravno) Srbe, u cilju izazivanja medjunarodne osude Srba i izazivanja NATO intervencije (ul. Vase Miskina, Merkale), bude nekaznjen, i, sto je jos strasnije, neokrivljen za sve pocinjene zlocine?
''Ako su Ratku Mladicu ruke krvave do lakata(a nisu), Aliji Izetbegovicu su krvave do ramena!''

''Ako su Ratku Mladicu ruke krvave do lakata(a nisu), Aliji Izetbegovicu su krvave do ramena(a nisu)!''

Da se nije malo priglupa masa, mržnjom razlike zadojena, zanela u ostvarivanju svojih ambicija pa zločin zločinom pravdala?
 
Franjo - umro pre bilo kakvog suđenja.
Alija - umro pre bilo kakvog suđenja.
Sloba - umro neosuđen.
Zaključak - svi su podjednako krivi - ili - svi su podjednako nedužni, kako se koji kome sviđa.
Poređenje svake druge vrste je stvar ličnog ukusa i afiniteta.
A činjenica - pa činjenica je da jedino određeni broj Srba čvrsto misli kako je Sloba najveći krivac.
U BiH i u Hrvatskoj se mogu na promile izbrojati Muslimani i Hrvati koji misle da je "njihov" lider kriv ili da je krivlji od drugih.
E, sad, da li je to pitanje uticaja sa strane ili "katarza" - ostaje da se istorija pobrine o tome...
 
richie blackmore:
Još da su smaknuli Slobu i Franju...
Ali sve smo ih mi izabrali, a ne Tile, a najveći zločinac u Bosni je Radovan Karadžić!

Ti mora da si mu bio vjerna sjenka pa znas, i to iz prve ruke, ili si bio savjetnik pa znas sta si ga savjetovao..

parcijalno razmisljanje i misljenje, ali ne odrazava sveukupnu istinu, stoga decko, ne pretjeruj..

Ne branim Radovana ni po cemu, vec ga osudjujem kao Srbin, ali ne zbog zlocina koje mu drugi pripisuju, vec zbog zlocina koje je pocinio nad svojim narodom..

Primjer je Bihac i Gorazde..
 
richie blackmore:
Još da su smaknuli Slobu i Franju...
Ali sve smo ih mi izabrali, a ne Tile, a najveći zločinac u Bosni je Radovan Karadžić!

Misliš da si mogao 90-tih izabrati nekoga ko nije isti SMrad? Koji naivac!

Radovan je moralno najčistiji:
On je lepo rekao balijama šta ih čeka ako ne prestanu kenjati......za razliku od drugih političara koji su prećutali neke detalje svojim i drugim narodima:)
 

Back
Top