Mojih ruku delo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
koristite "urin"...:hahaha:
29783797ea.jpg
 
ovo je moj prvi ' slikarski delikt' rađen na platnu
bilo je to otprilike, pre jedno godinu ipo dana...reko ajd da probam...što se i da primetiti da je rađeno na brzinu, kao sketch

u pitanju je čist ugljen i ram sa platnom 40x30

p.s.

ove novogodišnje lampice ne skidam sa ovog zida(više godina), a ovo slonče ima ovo posebno mesto i ne pomeram ga odavde :)

slon.jpg
 
ovo je moj prvi ' slikarski delikt' rađen na platnu
bilo je to otprilike, pre jedno godinu ipo dana...reko ajd da probam...što se i da primetiti da je rađeno na brzinu, kao sketch

u pitanju je čist ugljen i ram sa platnom 40x30

p.s.

ove novogodišnje lampice ne skidam sa ovog zida(više godina), a ovo slonče ima ovo posebno mesto i ne pomeram ga odavde :)

slon.jpg

Sve tvoje radove koje sam videla su sjajni, ali ovaj mi se posebno dopada.
Ne znam da li zbog ljubavi prema slonovima, al' bas je zaokupirao paznju. Skoro pa kao onaj sedi cika kojom sam jednom prilikom uspela videti.
Svaka cast :ok:

p.s. Ne znam samo sto pocrni (nick) :neutral:
 
Sve tvoje radove koje sam videla su sjajni, ali ovaj mi se posebno dopada.
Ne znam da li zbog ljubavi prema slonovima, al' bas je zaokupirao paznju. Skoro pa kao onaj sedi cika kojom sam jednom prilikom uspela videti.
Svaka cast :ok:

p.s. Ne znam samo sto pocrni (nick) :neutral:


evo, ja malo bio na prinudnom odmoru...što se mora, nije teško

elem,
Hvala 'divljakušo', lepo je čuti ovako nešto, prijatna satisfakcija za onog što se bavi ovim lepim 'zanatom'... taj rad mi je na značajnom mestu jer mi je prvo platno,
a što baš slona..pa ne znam, impozantne su životinje zaista, pa reko ajde slonče da bude prvo

imam još jedan crtež sa nekim motivima slonova, kad ga nađem postaviću
potražiću ga kasnije, ne znam gde mi je zatrpan, to sam radio pre 5-6 meseci :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top