"48 sati svadba"....., kakva mizerija !!!

prof.Grof

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.596
Večeras gledam izmedju ostalog svadbu izmedju mladoženje Stanimirovića (Srbina ) i mlade Šabović ( muslimanka ). Što baš večeras, mada ja te komedije u i ostalim prezentacijama nisam gledao , što baš posle izbora, i što baš sada........

Kao što sam i ranije pisao , sve mi se čini da ova naša televizija, sredstva informisanja ( čast izuzecima ako ih ima ), rade opet po naređenju. Oni ranije širili neki nacionalizam a ovi danas neko "bratstvo i jedinstvo". Pa dokle više, jeli oni misle da je neko slep.........
 
inagadadavida:
Ta emisija je uvek bila patos........kao i cela RTS
Ali, sta je cudno u braku srbina i muslimanke????
Crnkinje i belca??
Kineza i Svedjanke??

Ne kapiram , gde je problem??

U ovim našim kuravelama generalno, političarima, guzonjima.....

Što baš da sada puste takvu emisiju i povezivanje i sklapanje braka medju dvoma krezubih mentola, koji uzgred budi rečeno i ne znaju šta su. Predmeti iskorišćavanja.........

Ali bilo je veselo !!!
 
Мени било симпатично кад је Црнац (Србин) женио Мађарицу
Пита га водитељка "По каквом ће обичају бити свадба?"
Црнац, збуњено "Па, по нашим, Српским"

(Црнац је дете из брака Србина и Замбијке и живе у Војводини)
:)

наградно питање број 1:

Које је расе Србин?

Наградно питање број 2:

када им се роди дете, мелез, ће бидне Србин или Мађар?
:) :) :)
 
Banshee:
a koji moj ti gledas emisije poput 48 sati vencanje ko neka tetka :lol: :lol:

Mene interesuju gošće na svadbi, a za ostalo me bole qurac. Nego sam samo naveo da mi je interesantno kako baš sada posle izbora da spoje "takav par" i da ih nama "širokom auditorijumu reprezentuju".......

A na kraju, biće im lepo........, dva velika hrišćanska praznika , pa dva velika muslimanska , pa kada se spoji sa slavom od "domaćina" i ako dotični reši da izvrši "obrezivanje" sina.........., onda oni samo tarlahaju ........... :lol: :lol: :lol: !!!

Još da ne pišem ako reše da kolju svinje oko 29-tog, onda ih stvarno bole dupe za politiku..........
 

Back
Top