ТА РА ТА ТИ РА....ДОЛАЗЕ ПРАВИ ЉУДИ!

Strela

Elita
Poruka
17.244
billgates1th6.jpg
bogoljubkaricuj7.jpg


Данас на радио "Фокусу" сам чула један од највећих "бисера" у задње време и умало се нисам срушила са столице од смеха... :-D Наиме, данас је код Владе Ђукановића у преподневном термину била гошћа Миланка Карић, испред Покрета снага Србије, која је, наравно, здушно бранила свог одбеглог супруга и пропагирала њихову, како сама каже - породичну странку...Укључивали су се и слушаоци који су углавном имали незгодна питања за Миланку, али укључила се и једна госпођа која је свом снагом заступла Богија, чак је била толико острашћени бранилац лика и дела поменутог бегунца, да је превазишла и Миланку Карић...
Е поменута госпођа је у једном свом узлету изговорила и следећи бисер: "Како то људи не питају одакле паре Билу Гејтсу, већ питају одакле паре Богољубу... :-D :-D :-D
 
Мене само занима да ли Богољубу Гејтсу и Билу Карићу може некад да падне на памет и да кажу - ДОСТА сам накрао, повлачим се у анонимност ...???

Изгледа, глупа идеја, немогућа, као кад би Динкића неко научио да буде поштен ...
 
Strela:
billgates1th6.jpg
bogoljubkaricuj7.jpg


Данас на радио "Фокусу" сам чула један од највећих "бисера" у задње време и умало се нисам срушила са столице од смеха... :-D Наиме, данас је код Владе Ђукановића у преподневном термину била гошћа Миланка Карић, испред Покрета снага Србије, која је, наравно, здушно бранила свог одбеглог супруга и пропагирала њихову, како сама каже - породичну странку...Укључивали су се и слушаоци који су углавном имали незгодна питања за Миланку, али укључила се и једна госпођа која је свом снагом заступла Богија, чак је била толико острашћени бранилац лика и дела поменутог бегунца, да је превазишла и Миланку Карић...
Е поменута госпођа је у једном свом узлету изговорила и следећи бисер: "Како то људи не питају одакле паре Билу Гејтсу, већ питају одакле паре Богољубу... :-D :-D :-D
******* ,ko pita ne skita!!!!!!!!!!!!! :-o
 
Lacibg:
Мене само занима да ли Богољубу Гејтсу и Билу Карићу може некад да падне на памет и да кажу - ДОСТА сам накрао, повлачим се у анонимност ...???

To je ljudska pohlepa. Sto vise imas,vise hoces,vise trosis,pa samim tim ti treba jos vise. Hoces Majbah,hoces jahtu,vile...hoces 5 vila,10... hoces bazene,teretane...navikavas se na Kristal i Don Perinjon :D
Zene,svalerke,deca...svi oni hoce. Sve to treba odrzavati. :D
I to tako ide , i ide...
Secam se da sam jednom citao da je Pol Geti,brodovlasnik i milijarder, 10-15 dana lezao u kapele,kada je umro,jer nije imao ko da ga sahrani. Cak su mu i deca bila okrenula ledja,jer izmedju ostalog nije hteo da plati otkup za unuka koga su kidnapovali,jer je mislio da je namestaljka da mu uzmu kintu samo. A momka su mucili i cak mu i deo ili celo uvo odsekli.
Eto...
 

Back
Top