Kako je u trecoj gimnaziji?

A inache... Znam puno ljoodi koji idu u nju, i ja sam hteo da je upishem, ali... SNOBOVSKA JE!!!
Naduvana reputacija koja ubrzava svoje opadanje... Ne dobijesh neko veliko znanje kada izadjesh. (OVO SU PROVERENE INFORMAVIJE TAKO DA MOLIM KORISNIKE DA ME NE ZRACHE SA SVOJIM KOMENTARIMA, A AKO IPAK MORAJU NESHTO DA KAZHU, NEKA ME NE UZIMAJU U USTA... ODNOSNO... Aj' dobro... USTA)

Opet sam za XIII, izvinjavam se ako nekome smeta to shto hvalim XIII ali ne mogu da joj nadjem ni jednu bitnu zamerku...
 
A yoy... Ja sam 3.53 a jedino shto sam uchio je Srpski - jedna lekcija koja mi nije ni trebala... Aj' ajde...
Za 5.00 treba samo da se potrudi... I tako to..
Ja sam samo zbog sportske povrede imao 3 iz fizichkog... Jer nisam doneo opravdanje na vreme...
I tako to... ;D
 
Ja sam 4.40 mada je druga godina laksa od prve.Ja sam sada ucila isto kao i prosle pa sam bolje prosla.Krenes da kapiras i da povezujes neke delove i imas bolje ocene.Nadam se da cu proci odlicna posto sam sigurna da cu popraviti ruski,hemiju,informatiku i jos nesto na 5 i to je vec odlicni uspeh.
 
Lamborghini:
Ja se unapred izvinjavam sto sam pomalo glupa za neke izraze pa ako bi bila ljubazna barbie da mi pojasnis tu rec,gore navedenu. :roll:
To su odeljenja u kojima polovina uchenika slusha pojedine predmete na italijanskom,a druga polovina na francuskom.E sad,ne znam koje predmeta.A bzvz je to shto kada zavrshish taj smer u diplomi ti se navodi kao da si zavrshio bilo koji drushtveni smer.
 
Ma imala sam ja extra profesorku koja je bila rigorozna i kod nje se moralo sve znati.Tada sam najbolje znala ruski.Posle kada sam se prebacila u drugu skolu potpuno sam zaboravila neke stari posto je ova bila glupa do bola.Nije znal cak ni da cita pravilno,pa sam se opustila i zaboravila.A sad me mrzi da ucim.I eto,propala sam.
 
ja sam mislila da je 3. laka dok nisam popricala sa jednom rodjakom moje drugarice... ide u 3. bila je 5, 0 u osnovnoj, a sad je vrlo dobra, kaze da je ocaj tesko, da imaju sve djake generacije u odeljenju i da je i njimA uzas.... a inace ona je bas bas pametna, ide u petnicu itd, ma genije je, tako da joj verujem :D
 
Ja idem u trecu, prva sam godina, i prosla sam 4.60 na polugodistu. Ali morala sam dosta da ucim. Nije tesko kao u V, ali nije ni lako- mora da se uci. Puna je skola fensera i burzuja, al' vremenom se naviknes, mada ima i skroz ok ljudi. Jedino sto nevalja je to sto smo odvojeni od trecaka(mi smo u maloj skoli), i to sto nemamo salu za fizacko.
 
Treća je zakon.

Da, teško ju je upisati, ali to ne znači da možete lako da se provlačite.
Profesori zapravo NISU sadistički nastrojeni kao u drugim gimnazijama, dobro osim možda Mirre iz hemije..
Mora da se uči i dobija se potrebno znanje :D
Idem u ovu školu već 2 godine i zadovoljna sam...
Što se tiče društva... Pa ima stvarno puno buržuja i fensera, ali kad nađete par pravih ljudi ;) ... Meni su oni vredniji od svih ortaka iz Osnovne zajedno, a na fensere vremenom prestanete da obraćate pažnju :D

Što se bilingvalaca tiče, ne dobijaju oni nešto preterano bolje znanje od nas prirodnjaka... 8-)

P.S. Nije ovo laka škola, ovo je štreberska škola.. Prosto me ubije blam kad dobijem 3 iz matematike, a moji drugovi 5... Koliko god glupo zvučalo, tera te da učiš...
 

Back
Top