Zena na muskarcu

Pa zavisno od tvoje hormonske ravnoteze smanjuju se ili rastu.Kad rastu boli te deo oko bradavica.Obicno se onda moj muski pametnjakovic uhvati za njih ko sumanut da ih licka i micka dok ja ne iskazem explicitno ne...grrrrr
By the way kad porastu ostanu obicno takve sem ako smrsas onda oce da se smanje.A ako radis sklekove i vezbe s tegovima onda budu cvrste i jedre,al nazalost tako sam nabila ramena ko ragbista pa i nije neki efekat.

Mogu misliti kakvu sliku imate o meni na osnovu mojih opisa.
Verovatno nesto kao agresivno ludo cudoviste,al verovatno lici na zensko :)
 
zelenooka85:
:P

A onda se ljutite kad se zena folira,nemogu ja da se foliram da uzivam kad ne uzivam.
Nikad ne foliram orgazme i ne lazem.
A hocete da zena uziva kad se ubija od skakanja po vasem ... a umorna je i umori se dok to radi.

A ti bi da dignes nogice a on da radi.
Znas ne kazu za dzabe da seks trosi najvise kalorija :)
 
Tesko da ces ti da sedis na njemu vertikalno i da brzo radis, ne znam kakvu kondiciju da imas... dok on ne uvati da podjebava odozdo nista od brzine :P
Al' nije sve u brzini, zar ne :twisted:
Probaj malo da se presavijes unazad, ali PRESAVIJES, ne nagnes samo, nego bash onako... lomna u struku. Izvuci se malo sa njega, da ti se ne nabije do kraja, nego da ti bude do prve trecine ili polovine i onda malo mesaj malo blago napred nazad... dok ti se ne pomuti pamet :P
 
zelenooka85:
Ovaj moj trazi da ja budem na njemu i ja njega da...
A ja nisam nindza i nemogu to da radim tako brzo i dobro kao on,a kad nije jako brzo onda ne uzivam bas nesto.I uglavnom smorim se i izmorim se kad ja moram to da radim pa se iznerviram. E jesam komplikovana... eh
Ali brate zena treba da je dole i da uziva a vi da uzivate u njoj zar ne?
Moze doduse i gore i sa strane ali ipak vi da radite :)

Pitala bih zenski deo foruma kako njima vise prija i znaju li neku tehniku da mi to bude lepse i da to radim brze.Ili da vezbam :)
Hm...da li sam manjina ako kazhem da sam jedna od onih koja vishe uzhiva kad je gore nego dole? :?
Ne treba da budesh nindza..niti se od tebe ochekuje da to radish brzo koliko i on..mislim da jako dobar efekat mozhesh da postignesh bash naprotiv,ako se budesh kretala polako..i to ne samo gore dole nego pomalo napred nazad....ne znam bash kako da ti objasnim,to su stvari koje se nekako po osecaju rade.... :? I ne treba ti tu neznamkakva kondicija..ali ok,neshto u nogama morash imati,ne samo medju njima... ;)
Lichno ne uzhivam u sexu ako sam pasivna...
 
Peta W.:
Hm...da li sam manjina ako kazhem da sam jedna od onih koja vishe uzhiva kad je gore nego dole? :?
Ne treba da budesh nindza..niti se od tebe ochekuje da to radish brzo koliko i on..mislim da jako dobar efekat mozhesh da postignesh bash naprotiv,ako se budesh kretala polako..i to ne samo gore dole nego pomalo napred nazad....ne znam bash kako da ti objasnim,to su stvari koje se nekako po osecaju rade.... :? I ne treba ti tu neznamkakva kondicija..ali ok,neshto u nogama morash imati,ne samo medju njima... ;)
Lichno ne uzhivam u sexu ako sam pasivna...
Prava zena ...
 
Poslusaj PW! Kada se kreces napred nazad - trljash kliTJu o njega. Probaj kompromis - da mu sedis u krilu, znaci sedite sa q u p, da se ne pomerate i mazite, pa kada ti dodje - ima da budes nindza - kratko, ali efikasno.
 
Ma bre, kad te ufati za guzove, ako je jak u ruke, pa te ufati nabijat i dizat, a jos i kukovima dizat i spustat, davi's sta je brzina, ne's pozelet da sidjes ozgo!

ma taj tvoj je lencuga, dolazi ovamo, bwe, nista ne moras da radis, humgrrrrrrrrrrrrrr:twisted:
Sike dvojka! Odlicno, odavno nisam vid'o tako velike, ove moje sve neke jedinice i jedan minus:evil:
 
Hheheheh ima nas koji redovno u teretani radimo na Leg press masini, neka ....treba biti mocan u butinama :)
A sto se tice poze , fenomenalna je, jer bas ti odredjujes ritam ...prvo polako , pa ubrzas , pa kad te nogice zabole ostanes da sjedis i samo se njises...pa opet malo brze , pa malo dublje , pa samo sjednes na glavic....pa ga odjednom "progutas" cijeloga....pa opet ubrzas... I tako dovedes i sebe i njega do VRHUNCA , a sve si sama uradila ....Mmmmmmmmmmmm
Jeste da sam crnogorka , ali mogu i ja ponekad da uradim nesto , hahahahahahahahahhahahha
 
Krtolica:
Hheheheh ima nas koji redovno u teretani radimo na Leg press masini, neka ....treba biti mocan u butinama :)
A sto se tice poze , fenomenalna je, jer bas ti odredjujes ritam ...prvo polako , pa ubrzas , pa kad te nogice zabole ostanes da sjedis i samo se njises...pa opet malo brze , pa malo dublje , pa samo sjednes na glavic....pa ga odjednom "progutas" cijeloga....pa opet ubrzas... I tako dovedes i sebe i njega do VRHUNCA , a sve si sama uradila ....Mmmmmmmmmmmm
Jeste da sam crnogorka , ali mogu i ja ponekad da uradim nesto , hahahahahahahahahhahahha

Dakle, kao Crnogorka, volis da dominiras, sto je indikativno. A tebi prija. On tebe ne tuca, nego ti njega muzes. Uvek si ti dinamika, a on trpi tvoju akciju koju ti guras...
 
Peta W.:
Hm...da li sam manjina ako kazhem da sam jedna od onih koja vishe uzhiva kad je gore nego dole? :?
Ne treba da budesh nindza..niti se od tebe ochekuje da to radish brzo koliko i on..mislim da jako dobar efekat mozhesh da postignesh bash naprotiv,ako se budesh kretala polako..i to ne samo gore dole nego pomalo napred nazad....ne znam bash kako da ti objasnim,to su stvari koje se nekako po osecaju rade.... :? I ne treba ti tu neznamkakva kondicija..ali ok,neshto u nogama morash imati,ne samo medju njima... ;)
Lichno ne uzhivam u sexu ako sam pasivna...

Upravo tako, drzati voljenog u sebi, da ne kazzem, usisavati ga NJOM, a pritom, laganim, po oseccaju, pokretima, kao "mazati" svoj pubis o njegov, svoju malenu o njegov "balchak", tj. koren "ponosa" voljenog. Pritom menjati polozzaje torzoa, napred, nazad, obavezno messati kukovima, lagano, pa potom postepeno jache i brzze. Stimulissi ga da ti miluje bedra, mesi guzove, nezzno sisa dojke, miluje bokove. I sve to dobija na kvalitetu, ako ti dobro prethodno nezzno posisao klitoris i oblizao ulaz vagine. Tada si spremna, i mozzess dobro da ga imass, primass i uzimass.
 
Krtolica:
Hheheheh ima nas koji redovno u teretani radimo na Leg press masini, neka ....treba biti mocan u butinama :)
A sto se tice poze , fenomenalna je, jer bas ti odredjujes ritam ...prvo polako , pa ubrzas , pa kad te nogice zabole ostanes da sjedis i samo se njises...pa opet malo brze , pa malo dublje , pa samo sjednes na glavic....pa ga odjednom "progutas" cijeloga....pa opet ubrzas... I tako dovedes i sebe i njega do VRHUNCA , a sve si sama uradila ....Mmmmmmmmmmmm
Jeste da sam crnogorka , ali mogu i ja ponekad da uradim nesto , hahahahahahahahahhahahha

Ne sumnjam da te je lepo ljubiti, narochito dole, gde si ojachala, u bedrima. Samo ako previsse ne stiskass glavu voljenog prilikom svrssavanja, ako je dovoljno dobar da te jezikom dovede do orgazma. No ako ga "zakljuchass" bokovima, hteo on ili ne, svrssiccess mu niz grlo !
 

Back
Top