Kad smo bili mali

Joj bila je jednom ovakva tema. . . Smao kako se zvala. . . :-/
Dok se nesetim. . .
Kao klinja obozavao sam Garavi Sokak, a i sada ga rado slusam :) Voleo sam zatim da cujem Clash i ako nisam imao blage veze sta pevaju ali "Should I stay or Should I go" mi je bila omiljena pesma :) Takodje sam voleo da gledam RHCP i spot za "Under The Bridge" mi je bio jedan od najlepsih i hteo sam da kad porastem budem kao Antony :oops: Istetovirana ledja, duga kosa, razvijen. . .
A onda u III i IV razredu sam slusao sto je slusao i ostatak mog razreda sve neke narodnjake i ZAM. . . A kasnije u VI sam poceo da gledam tadasnji MTS i tako usao u svet rock-a, a onda udario po PUNK-u, kasnije po metalu (zahvaljujuci bgd 202) i tu ostao do danas :)
 
Alice:
Clash, RHCP... Pa fino... Ja sam se primala na Oci boje duge i 200 na sat :lol: Mislim tu smo negde :)
Pa da to je bilo kad sam bio 4-5, Turbo Ivan :D Sad kad vidim tu pesmu na TV setim se ti dana. . . Inace Dr. Iggy je dosao kasnije, kad sam bio vec 5-ti razred :) E da uz Ivana je tu bio ako se secas tad i Zeljko :lol:
 
Zeljko "gori more, tope se planine" ?
5.gif
I Nino i Nino!!
 
Kakva tema... :D
Posto sam odrastao pored dosta starije sestre... to je uglavnom bio domaci rock, od koga danas najvise slusam Smak, mada bilo ih je raznih.
Prva moja ploca... dobio sam je od ujaka i to Dragan Lakovic koji peva te cuvene decije hitove, jos uvek cuvam tu plocu... onako... ponosno... ;)
Zakleo se bumbar u cvet i u med... :D
 
Kad sam bila bas klinka 1. 2. i 3.razred slusala sam prvo tapire,a posle i tap 011. Oni su bili moj omiljeni bend!!!
Posle je moj sedam godina stariji brat uticao na mene, pa sam od 5. razdreda pocela da slusam DLM, Atheist rap, Partibrejkerse i Dicplinu... s tim sto ne mislim da sam bas kapirala o cemu se tu radi... dopadalo mi se, ali to je delimicno bilo i zbog toga sto je to moj starioji brat slusao tada, a ja sam smatrala da je sve sto on radi ispravno...
Od 6. 7. pocinjem da slusam pepperse, offspring i slicne stvarcice...
 
. . .:
Joj bila je jednom ovakva tema. . . Smao kako se zvala. . . :-/
Dok se nesetim. . .
Kao klinja obozavao sam Garavi Sokak, a i sada ga rado slusam :) Voleo sam zatim da cujem Clash i ako nisam imao blage veze sta pevaju ali "Should I stay or Should I go" mi je bila omiljena pesma :) Takodje sam voleo da gledam RHCP i spot za "Under The Bridge" mi je bio jedan od najlepsih i hteo sam da kad porastem budem kao Antony :oops: Istetovirana ledja, duga kosa, razvijen. . .
A onda u III i IV razredu sam slusao sto je slusao i ostatak mog razreda sve neke narodnjake i ZAM. . . A kasnije u VI sam poceo da gledam tadasnji MTS i tako usao u svet rock-a, a onda udario po PUNK-u, kasnije po metalu (zahvaljujuci bgd 202) i tu ostao do danas :)

Sta vise reci. Slicna situacija samo umesto Clash-a Dead Kennedys. Omiljena pesma mi je bila Mtv get of the air. Ali nisam znao sta znaci ista pa sam samo govorio nesto fora "Jestiji"
Ma lupetao sam nesto sto zvuci tako. Mada ja sam malo ranije presto da slusam Shitty reccords.
 
Che_Anarki:
Sta vise reci. Slicna situacija samo umesto Clash-a Dead Kennedys. Omiljena pesma mi je bila Mtv get of the air. Ali nisam znao sta znaci ista pa sam samo govorio nesto fora "Jestiji"
Ma lupetao sam nesto sto zvuci tako. Mada ja sam malo ranije presto da slusam Shitty reccords.
U moje vreme nije na TV ni city isao. . . Te 93/94/95 narodnjaci su bili jaci nego ikad (ovo danas kad kazu zatrpani smo narodnjacima nije nista u odnosu na to kako je tad bilo). . .
 
eheeh.... i ja sam slušala Garavi Sokak.... prvo sve vrste zabavnjaka....... Shitty rekords i slično.... sećam se da sam posebno volela Željka Joksimovića....:lol: još uvek znam sve njegove stare pesme napamet :shock: :lol: .... onda sam prešla na rap.... Eminem :roll: i fore, kao ja sam reper, tralala........ onda sam počela sa Nightwishom i polako nastavila do danas.........
 
miru skoric i ostalu ekipu s palme (moji su ludeli)
rok en rol za decu - vlada i gile (hteli su malo da me edukuju pa mi poklonili cd)
naravno, tap 011
duck, leontinu (one pesmice za decu)
obozavala sam Nek - Laura non c'e i onu Desree (tako neshto), pesmica se zove life a spot je kao ona se vozi u kolima i sve neki leptirici okolo....
volela sam haustor, ena, moja prva ljubav...
onda kasnije sam pocela da slusam mtv sranja i na tome sam se kratko zadrzala pa je poceo da me interesuje metal, onda rock, pa je tu dosao punk 2003 i posle vec... ne znam sad slusam stvarno sve&svasta. (trenutno kosheen)
 
Kod mene se narodnjaci nisu slusali. Moji bi odmah promenuli kanal ili stanicu, tako da su moja muzika bili Vampiri (ko se jos njih seca?), Bajaga, Djordje Balasevic, Garavi Sokak i valjda jos nesto, a pred spavanje su mi pustali Muzicki bukvar (steta sto se toga uglavnom ne secam :( ). I taaako....
 
*drunken_butterfly*:
miru skoric i ostalu ekipu s palme (moji su ludeli)
rok en rol za decu - vlada i gile (hteli su malo da me edukuju pa mi poklonili cd)
naravno, tap 011
duck, leontinu (one pesmice za decu)
obozavala sam Nek - Laura non c'e i onu Desree (tako neshto), pesmica se zove life a spot je kao ona se vozi u kolima i sve neki leptirici okolo....
volela sam haustor, ena, moja prva ljubav...
onda kasnije sam pocela da slusam mtv sranja i na tome sam se kratko zadrzala pa je poceo da me interesuje metal, onda rock, pa je tu dosao punk 2003 i posle vec... ne znam sad slusam stvarno sve&svasta. (trenutno kosheen)
E tog se secam :lol:
 
hahahah. kao da je bilo juche.
bozhe kad je bila ovolishna i nije imala pojma shta je punk.
a vidi je sad :lol:

ja nemam nishta kompromitujucje, uvek sam bio neki alternativac.
da, kad sam imao osam godina slushati "vampire" i "idole" je bila misija sam protiv svih :)
 
ludo dete:
Kod mene se narodnjaci nisu slusali. Moji bi odmah promenuli kanal ili stanicu, tako da su moja muzika bili Vampiri (ko se jos njih seca?), Bajaga, Djordje Balasevic, Garavi Sokak i valjda jos nesto, a pred spavanje su mi pustali Muzicki bukvar (steta sto se toga uglavnom ne secam :( ). I taaako....

Vidis kod mene ista prica. Nikad moji nisu pustali narodnjake. Nego u sta spada Garavi sokak?
 

Back
Top